Oras kūdikio gimimo dieną ir jo charakteris

Astrologija leidžia vaiko ateitį spėti ne tik iš jo gimimo datos, bet ir iš to, kokios oro sąlygos vyravo jo gimimo akimirką.

Gimimo paros laikas

Jei žmogus gimsta ankstyvą rytą, jo gyvenime nestigs rūpesčių, o jis pats bus laimingas tik tada, jei visko pasieks savarankiškai, savo jėgomis.

Arčiau link vidurdienio gimusieji išsiskiria labai stipria energetika. Jie nuolat bus permainų epicentre. Dažnai jie turi ir ypatingų talentų.

Žmonės, į šį pasaulį atkeliavę vakare, per gyvenimą eina padedami nematomų jėgų. Jie paklūsta gyvenimo tėkmei. Sėkmė juos lydės tik tada, jei neįpras nuolat atidėlioti savo darbų ir pareigų.

Naktį gimusieji turi stiprių magiškų savybių. Jie gali valdyti likimus. Tačiau sunkiai išmoksta naudotis šia prigimtine dovana.

Oras gimimo dieną

• Saulėta. Į šį pasaulį saulėtą, ryškią dieną pasibeldę žmonės paprastai būna apdovanoti stipria energija. Jie pajėgūs sėkmingai kopti karjeros laiptais. Be to, jie gali keisti pasaulį aplink save. Tačiau išsiskiria ir dažnais pykčio proveržiais.

• Debesuota su pragiedruliais. Gimusieji dieną, kai danguje buvo ir saulė, ir debesų, gyvenime ieško savo asmeninės laimės. Jie linkę į daugybę kompleksų, kurie į jų sąmonę įsirėžia dar vaikystėje. Jų laimė priklausys nuo to, kiek efektyviai šie žmonės sugebės iš savo kompleksų išsivaduoti.

• Lietus. Per lietų gimęs žmogus dažnai gyvenime sukaupia turtų. Šie žmonės puikiai prisitaiko prie juos supančios aplinkos. Jie bus laimingi jei dar vaikystėje išmoks kantriai ir atkakliai dirbti.

• Sniegas. Jei gimimo dieną snigo, vaikas savo minčių jėga gebės valdyti savo likimą. Šie žmonės apdovanoti puikiais analitiniais gebėjimais, ilgainiui išmoksta materializuoti savo mintis.

• Dulksna. Dulkiant „grybų lietui“ ar per šlapdribą gimę žmonės – tikri magai. Kad būtų laimingi, jiems būtina suvokti savo esmę. Jie pasieks laimės jei vaikystėje gaus gerą psichologinį, religinį arba bioenergetinį auklėjimą.

Gamtos reiškiniai gimimo dieną

• Atšilimas. Jei oras per gimtadienį nelauktai sušilo – tai ženklas, kad gimė žmogus, kuris bus kupinas meilės, gyvenime visiems dalins šilčiausius jausmus, bet jam pačiam dėl to teks pakentėti: pripratę iš jo semtis energijos kiti žmonės greitai išsunkia jo paties vidines jėgas. Jam būtina kuo anksčiau išmokti atpažinti energijos vampyrus ir kaip įmanoma jų vengti.

• Atšalimas. Jei per gimtadienį oras netikėtai ženkliai atšalo, tai ženklas, kad gimdamas žmogus atsineša ir griaunamąją jėgą. Šią energiją galima nukreipti kovai su blogiu. Tokie žmonės dažniausiai randa laimę vienatvėje, o tuokiasi dažniausiai tik iš išskaičiavimo.

• Kometa. Jei žmogui gimstant virš Žemės skriejo kometa, vadinasi, žmogus atėjo į pasaulį kad padarytų jį švaresniu ir geresniu. Šie žmonės geba išsklaidyti bet kokį rūką. Skriejant kometai gimė daugybė kovotojų su blogiu. Tai ir Zaratustra, ir Jėzus Kristus. Visi žmonės, kurių gimimą nušvietė kometa, anksčiau ar vėliau išgarsės. Ir kuo arčiau žvaigždžių, valdančių žmogaus likimą, skriejo kometa, tuo šlovingesnis jis taps.

• Škvalas. Žmonės, gimę per smarkų lietų ar audrą, bus kupini energijos, su jais niekas nenuobodžiaus. Juos trauks visa, kas nauja ir nepažinta. Tačiau asmeniniame gyvenime jie dažniausiai lieka nelaimingi.

• Krintanti žvaigždė. Per žvaigždžių lietų gimusio žmogaus troškimai užprogramuoti pildytis. Ir nors meteoritų lietūs – ne retenybė, būtent per žvaigždės kritimą gimstama labai labai retai.

• Vulkanas. Žmogus, gimęs išsiveržiant vulkanui, turės labai stiprią energetiką. Šią energiją jis nukreips į ekstraordinarius, ekstrasensorinius, gydomuosius gebėjimus. Tačiau šios energijos perteklius gali lemti ir nemalonius jo likimo vingius.

• Žemės drebėjimas. Per žemės drebėjimą gimę žmonės iš prigimties bus maištininkai. Jiems lemta patirti daug sunkių išbandymų, kuriuos praėję jie veikiausiai pasieks trokštamą laimę. Tačiau didelė dalis šių žmonių visą savo energiją iššvaisto beprasmiškai, tuščiai.

• Uraganas, audra. Per uraganą gimsta žmonės, kurie neša nelaimes. O štai per audrą dažniausiai gimsta kariai. Šie žmonės visą gyvenimą jaučiasi kovinėje parengtyje, tiek fizine, tiek moraline ar energetine prasme. Audros metu gimusi moteris geriausiai atsiskleis medicinos srityje, o vyras – sporte arba karo tarnyboje.

• Cunamis. Cunamio metu gimsta itin emocionalūs žmonės. Be abejo, ši savybė gyvenimo nepalengvina. Todėl labai svarbu dar vaikystėje juos nukreipti teigiama linkme – ir jie tikrai gebės pagauti savo laimę.

• Mėnulio užtemimas. Per mėnulio užtemimą dažniausiai gimsta energijos vampyrai. Deja, šeimyniniame gyvenime šie žmonės retai kada būna laimingi. Jiems būtina išmokti valdyti savo energiją, nelaikyti ant savo pečių visų emocinių problemų naštos.

• Saulės užtemimas. Per saulės užtemimą dažnai gimsta žmonės, nešantys pasauliui griovimo energiją. Jie kenčia nuo sunkios prigimtinės karmos. Rinktis šie žmonės tegali iš 2 kelių: arba tapti laimingu kitų sąskaita, arba išmokti blogį paversti gėriu.

Vėjas gimimo dieną

Vėjo kryptis tą akimirką, kai gimė žmogus, daugeliu atvejų nulemia jo tarpusavio santykius su kitais žmonėmis.

Šiaurės vėjas apdovanoja naujagimį šaltais jausmais ir didžiule jėga. Žmonės, gimę pučiant šiaurės vėjui, geba pasiekti bet kokio tikslo. Tačiau nėra linkę kraustytis iš vienos vietos į kitą.

Šiaurės rytų vėjas apdovanoja žmogų lyderio savybėmis, kurios gali pasireikšti tik draugiškame kolektyve. Šie žmonės nereikalauja prabangos, jiems priimtinos net ir asketiškiausios gyvenimo sąlygos. Vienas didžiausių jų trūkumų – beatodairiškas atkaklumas.

Rytų vėjas atpučia lyderius, kurie visko pasiekia savarankiškai.

Pietryčių vėjas gimdo vadovus, kurie geba numatyti tolimesnes perspektyvas ir moka šia savo savybe naudotis. Vienintelis jų priešas – jų pačių nepakantumas kitų žmonių silpnybėms.

Pietų vėjas leidžia žmogui rasti savo laimę padedamam draugų. Tik su jų pagalba jis taps laimingas ir galės susilaukti šlovės.

Pietvakarių vėjas apdovanoja naujagimį įtaigumu ir priklausomybe nuo kitų nuomonės. Jam bus labai svarbu kad šalia būtų gera linkintys žmonės – taip jų sėkmė virs ir jo paties sėkme.

Vakarų vėjas suteikia žmonėms jausmingumo, emocionalumo, pažeidžiamumo. Šie žmonės išsiskiria unikalia intuicija ir nuojauta. Jiems derėtų atidžiau įsiklausyti į savo pirmą įspūdį apie žmogų ir tai, ką kužda jų vidinis balsas.

Šiaurės vakarų vėjas dovanoja žmonėms puikią atmintį, kas gali nulemti sėkmę versle. Šie žmonės išsiskiria ypatingu reiklumu aplinkiniams, geba jais rūpintis. Labai svarbu, kad šio žmogaus žvilgsnis būtų nukreiptas į ateitį, o ne į praeitį.
 

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.