Ideali moteris kiekvienam Zodiako ženklui

Jaučiui svarbiausia, kad jo moteris būtų protinga, o štai Liūtas pirmiausiai įvertins jos išvaizdą – juk tokio žvėries dama turi būti tikra karalienė! Tikite astrologija? Tuomet jums bus įdomu paskaityti, koks jūsų simpatijos idealas.
 
AVINAS
 
Ryžtingasis audringo temperamento Avinas atkreips dėmesį tik į savimi pasitikinčią moterį, su kuria galės sudaryti labai stiprią komandą, kuriai, žinoma, vadovaus jis. Silpnos asmenybės tikrai ne jam, o ir išbūti šalia tokio vyro drovuolei vargu ar pavyktų. Kai Avinas ką nors siūlo, geriau jau nerodyti savo pesimistiško nusiteikimo ir juo labiau nezirzti, kad jums per sunku. Avino moteris visuomet turi būti pasitempusi, švytinti, o tokios visuomet yra apsuptos aplinkinių dėmesio. Tai – puikus pretekstas Avinui pačiam pasitempti ir pakovoti už savo moters dėmesį.
 
Nepamirškite, kad Avinas gali būti itin agresyvus, linkęs dominuoti ir siaubingai pavydus. Norite su juo išsiskirti? Duokite jam aiškiai suprasti, kad nesileisite jo kontroliuojama ir kad gyvenate pagal savo taisykles, o jo patarimai jums visai nereikalingi. Dar vienas dalykas, kuris Aviną tiesiog pribaigtų – tai buvimas antroje vietoje. Parodysite, kad už jį turite svarbesnių reikalų, ir greičiausiai galėsite atsisveikinti.
 
JAUTIS
 
Šalia Jaučio naivia kvailele geriau neapsimetinėti. Tokių moterų jis tiesiog negali pakęsti. Protas – svarbiausia jo damos savybė, o jei dar mokėsite elgtis su pinigais... Jautis vertina gebėjimą planuoti savo laiką ir energingumą, kurio jam pačiam šiek tiek trūksta, todėl jei įtikinsite, kad esate karjeros aukštumų siekiantis moteris, dar spėjanti ir namus apsikuopti bei pasilinksminti – jis liks sužavėtas.
Nepamirškite, kad Jautis negali pakęsti kritikos ir savimi nesirūpinančių moterų. Norite su juo išsiskirti? Nuolatos pabrėžkite, kad jis – veltėdis arba nieko nesugebantis kvailys, ir nepamirškite „pasipuošti“ apdribusiais drabužiais, paslepiančiais jūsų seksualumą. To Jautis tikrai neištvers.
 
DVYNIAI
 
Jei stengiatės sužavėti Dvynį, geriau pamirškite atviravimus ir romantiškus prisipažinimus. Moteris, apie kurią jis žino viską, tampa paprasčiausiai neįdomi. Paslapties – štai ko jam reikia! Tegul gyvena nuolatinėse spėlionėse: ar jį mylite, o gal tik žaidžiate? Nusiteikite nuolatiniams intrigų žaidimams ir dirbtiniam emocijų kurstymui.
 
Nepamirškite, jog Dvyniai yra itin nepastovūs jausmų srityje ir linkę dažnai susižavėti, tad jiems nieko nereiškia po eilinio susižavėjimo kita, jus visai pamiršti. Taip nenutiks, jei nuolatos tampysite jį už virvelių. Dvyniui bus per daug smalsu jus perprasti, kad jis imtų ir išeitų. Na, o jeigu norite su juo išsiskirti, pradėkite jį savintis, aiškinti, kad jis – tik jūsų, kelkite reikalavimus. Gyvenimu besidžiaugiantis ir laisvę mylintis Dvynys ilgai nelaukęs dings iš jūsų akiračio.
 
VĖŽYS
 
Įtikti Vėžiui vyrui tikrai nelengva. Iš vienos pusės, jam reikalinga lyderio savybėmis pasižyminti moteris, kuri galėtų už jį išspręsti visas problemas. Jis visai neprieštarautų, kad būtumėte šeimos galva. Iš kitos pusės – jis jautrus ir labai vertina emocinį pasaulį, todėl turėtumėte būti ne tik stipri ir ryžtinga, bet dar ir turėti turtingą vidinį pasaulį. Jautri lyderė? Derinukas – ne toks ir dažnas.
 
Nepamirškite, kad Vėžiui svarbiausia – namai ir šeima. Norite su juo išsiskirti? Pasistenkite kuo mažiau jam asocijuotis su šiomis sąvokomis. Į namus grįžkite vėlai, pasiteisindama, kad eilinį kartą užtrukote darbe ar vėl susitikote su draugais, vietoj išvykų dviese rinkitės pramogas triukšmingose kompanijose, vis mažiau dėmesio skirkite namų ruošai, pasiteisindama, kad nuvalytos dulkės tikrai ne svarbiausias dalykas gyvenime. Visa tai Vėžys kentės ilgai, bet kada nors jo kantrybė vis tik išseks.
 
LIŪTAS
 
Liūtas atkreips dėmesį tik į ryškią ir savo išvaizda išsiskiriančią moterį, kurią aplinkiniai nužiūrinėtų su pavydu, o pats Liūtas galėtų išdidžiai žengti šalia, tarsi sakydamas „Taip, tai mano moteris“. Ir šiuo atveju svarbus ne pats grožis, o moters sugebėjimas save pateikti: pasitempusi, visuomet susitvarkiusi... Štai kokia turi būti jo išrinktoji. Norite jam įtikti? Tuomet pasistenkite sukurti įspūdį, kad jis – bene vienintelis žmogus pasaulyje, kuriuo pasikliaunate ir kuriam visiškai patikite rūpinimąsi savimi.
 
Nepamirškite, kad išdidumas – esminis Liūto charakterio bruožas. Pabandykite jį užgožti pati arba dar blogiau – išaukštinkite kitą vyrą jo akyse, ir skyrybos beveik garantuotos. Už Liūtą geresnių nėra! O jei manote kitaip – galite keliauti savais keliais, nes jo įsitikinimu geresnio vis tiek nerasite.
 
MERGELĖ
 
Mergelės tikrai nesudomins namų šeimininkė, visą dieną tūpčiojanti prie puodų ir laukianti sugrįžtančio mylimojo. Jo moteris tiesiog privalo turėti nuolatinių tikslų, būti karjeristė, niekuomet nestovinti vietoje ir nemieganti ant laurų. Vargu, ar šalia tokio vyro galėsite bent retkarčiais pabūti moteriškai trapi.
 
Nepamirškite, kad Mergelei labai svarbus moters intelektualumas, todėl jis sunkiai pakęstų pokalbius apie visiškai nereikšmingus ir paviršutiniškus dalykus. Dar vienas atstumiantis bruožas – vulgarumas.
 
SVARSTYKLĖS
 
Niekam ne paslaptis, kad Svarstyklių ženklo žmonėms labai sunku patiems priimti sprendimus, todėl norėdama jį sužavėti, galite bandyti tai padaryti per aplinkinius: įtikite jo draugams ir jis tikrai paklausys jų nuomonės. Na, o pradėjusi su juo draugauti, niekuomet nepamirškite entuziazmo. Svarstyklės tikrai ne tie vyrai, kurie mėgsta narplioti ir spręsti problemas, todėl jusdami aplinkinių nerimą jie ir patys pradeda panikuoti. Atsipalaidavusi, nuotaikinga, į viską su humoru žvelgianti moteris – štai toji tobulybė.
 
Nepamirškite, kad negatyvios emocijos Svarstykles išmuša iš vėžių. Norite jį prarasti? Po darbo dienos grįžkite visiškai nusikalusi ir reguliariai skųskitės, kaip jums sunku. Visiškai jį pribaigsite klausdama patarimų ir reikalaudama išspręsti savo bėdas.
 
SKORPIONAS
 
Su Skorpionais moterims tikrai nelengva. Jie – sunkiai perprantamos asmenybės. Pavyzdžiui, nori stiprių, savo tvirtą nuomonę turinčių moterų, tačiau negali pakęsti, kai jiems vadovaujama arba prieštaraujama. Dar vienas bruožas, kuris Skorpioną išvestų iš kantrybės – tai melas ir apsimetinėjimas. Norėdamas ką nors sužinoti, jis atkakliai kamantinės tol, kol išgirs tiesą, o tiesą jis būtinai išgirs, nes bet kokį melą, regis, iš tolo užuodžia.
 
Nepamirškite, kad Skorpionas yra savininkiškas. Jeigu esate su juo, vadinasi, priklausote tik jam. Lengvas paflirtavimas su kitais vyrais sukels pavydo audrą ir tikrai neliks pamirštas. Ir šiuo atveju geriau net nesiteisinti, nes tik pabloginsite situaciją. Norėdama dar labiau jį išvesti iš kantrybės, galite būti apatiška ir sutikti su viskuo, ką jis sako. Tokio pasišaipymo jis nepakęstų.
 
ŠAULYS
 
Tik nesugalvokite mokyti Šaulio ženklo vyro. Jei kažką ir sugebate geriau už jį, geriau apsimeskite kvailiuke arba tiesiog patylėkite. Šaulio ženklo vyrai šalia savęs nori matyti tiesiog gražias moteris, kuriomis galėtų pasirūpinti, juk tai – tikro vyro pareiga, o būtent Šaulys ir yra tas vyras.
 
Nepamirškite, kad Šaulys mėgsta priimti sprendimus (nors atkreipia dėmesį ir į šalia esančios damos pageidavimus) ir užsikrauna visą atsakomybę ant savo pečių. Todėl jeigu jam kas nors nepavyks, o jūs iš to pasišaipysite – Šaulys gali ir neatlaikyti. Patikėkite, jam ir taip sunku pripažinti, kad suklydo.
 
OŽIARAGIS
 
Jei norite būti su Ožiaragiu, teks gerokai pasistengti, nes jam reikia tobulybės: gražios, protingos, šeimyniškos, karjeristės... Labai žemiškas Ožiaragis nelinkęs į romantiką ir sentimentalumą, todėl ir švelnios, nuolatinės globos reikalaujančios moterys jo netraukia. Ožiaragiui jūs turite būti lygiavertė partnerė, o pasiekti jo iškeltą kartelę pavyksta tikrai ne visoms.
 
Nepamirškite, kad Ožiaragiai praktiškai visuomet turi savo nuomonę ir nepraleidžia progos jos išsakyti. Norite jį prarasti? Tiesiog nekreipkite į jo žodžius dėmesio, nuolatos kartokite „gerai“ ir labai greitai jam pabosite. Juk Ožiaragis – iššūkių mėgėjas! Tie, kurie neturi savo nuomonės – neverti jo dėmesio.
 
VANDENIS
 
Kad sužavėtumėte Vandenį, vertėtų pasidomėti jo pomėgiais. Jis mėgsta žvejoti – ir jūs žvejokite, jis mėgsta keliauti – keliaukite. Vandeniams labai svarbus tarpusavio supratimas, bendri interesai. Linksma, aktyvi, neturinti ribų moteris tikrai patrauks jo dėmesį. Vandenis džiaugsis, jei su savo moterimi galės leistis į naujus nuotykius, o jeigu ta moteris dar ir pati parodys iniciatyvą ir daugiau entuziazmo nei jis... Su tokia dama nors ir į pasaulio kraštą!
 
Nepamirškite, kad Vandenis nemėgsta iš anksto planuoti, todėl pareigų ilgai neištvertų, o laisvės suvaržymas jį tiesiog uždusintų. Nori jį prarasti? Nutraukite bet kokią visuomeninę veiklą: vietoj to, kad kartu su Vandeniu išsiruoštumėte pas draugus ar šiaip į klubą, pasilikite namuose, apsisiauskite senu chalatu ir susidomėjusi stebėkite serialą per TV. Visais įmanomais būdais trukdykite Vandeniui susitikinėti su draugais, argumentuodama tuo, kad jis per mažai dėmesio skiria jums, o jūs taip norite būti su juo.
 
ŽUVYS
 
Žuvų idealas – romantiška ir šeimyniška moteris, sugebanti sukurti ramybės oazę, kurioje vyras galėtų visiškai atsipalaiduoti. Jis turi jausti stiprų emocinį ryšį, todėl pasistenkite nuolatos bendrauti, nepamirškite paklausti, kaip jam sekėsi, ką jis galvoja vienu ar kitu klausimu. Tvirtos ir ryžtingos moterys Žuvų ženklo vyrą tikriausiai išgąsdintų ir išvargintų. Jis nemėgsta spaudimo, nemėgsta skubėti ir vargu ar ryžtųsi irtis prieš srovę. Jei norite būti su tokiu vyru, turėsite išmokti tyliai iškentėti jo depresyvias nuotaikas ir nuolatos būti jo ramsčiu. Pasistenkite, kad jis jaustųsi reikalingas, ir jis atiduos jums visą savo gyvenimą.

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.