PATARIMAS: 8 naujagimių drabužėliai, kurių jums tikrai prireiks (kiek ir kokių?) (2)

Kūdikis apsuptas įvairiausių drabužėlių Ulza | Shutterstock.com

Žvilgtelėkite į toliau nurodytą būtiniausių kūdikių drabužių sąrašą. Štai šie drabužėliai vaiko namų stalčiuose – pagrindiniai.

Daugelis kūdikių per pirmąsias kelias savaites išaugs drabužėlius, kuriuos pirmiausia įsigijote. Tačiau, reikia pastebėti, kad per dieną vienos aprangos neužteks, mat dėl įvairių mažų ir didelių „avarijų“ reikės paruošti net kelis skirtingus derinius.

Bodžiukai (4–6 vnt.)

Jie puikiai tinka kaip izoliuojantys apatiniai sluoksniai vėsiais mėnesiais, o vasarą – kaip viršutinė dalis, kurią lengva derinti su getrais, tamprėmis ir šortais.

Patarimas

Pasirūpinkite bodžiukais trumpomis ir ilgomis rankovėmis 0–3 mėn. kūdikiui. Geriausia, jei jie bus raštuoti – paslėps dėmes!

Šliaužtinukai (4–6 vnt.)

Nepakeičiamas miego ar dieninis drabužėlis. Ir geriausia, jei rinkitės su užtrauktukais, o ne daugybe spaudžių: džiaugsitės pasirinkimu, kai reikės greitai pakeisti sauskelnes po įvairių „avarijų“ 3 val. nakties.

Siaustinukai / susiaučiami marškinėliai (4–6 vnt.)

Sukurti vilkėti kaip mažytis švarkelis. Šiuos marškinėlius su šoniniu užsegimu labai lengva aprengti ir nurengti. Be to, atvira trumpesnė apačia nepriglunda prie kūno, todėl toks drabužėlis ypač saugus dar nesugijusiai kūdikio bambytei.

Kelnytės uždarais galais (2–4 vnt.)

Abi kojinytės muistantis praktiškai niekada nelieka ant kojyčių, jos kažkaip stebuklingai ir neretai „nukrinta“, taigi rinkitės kelnytes uždarais galais: taip saugiausiai uždengsite mažojo galūnes.

Miego chalatas (2 vnt.)

Nuostabus drabužėlis „permainoms“ vidury nakties. Į miegmaišį panašus miego chalatas turi atvirą galą, taigi sauskelnes pakeisti galima ir greičiau, ir lengviau.

Miegmaišis (1–2 vnt.)

Naujagimiai mėgsta minkštas švelnias medžiagas: tai mažyliui suteikia jaukumo, jie greičiau atsipalaiduoja ir pasineria į miegojimo karalystę. Tokie miegmaišiai leidžia efektyviai „suvystyti“ ir sušildyti mažylį – šilta, tačiau kojytės nesuvaržytos. Pamirškite per dideles antklodes ir jų klostes, kuriose paskęsta mažasis.

Kepuraitė (1–2 vnt.)

Nors iš tikrųjų kūdikiams nereikia kepuraičių patalpose, ji bus reikalinga ir puikiai šildys lauke, esant šaltesniam orui.

Kojinaitės arba tapukai (4–6 poros)

Gali būti sunku rasti kojines, idealiai tinkančias naujagimio kojytėms. Prie kulkšnies surišami ar susegami namų bateliai – kur kas geresnis (ir jaukesnis) pasirinkimas.

Naujausi komentarai

  1. User has not uploaded an avatar
    eglute1987 prieš 2 sav.

    Na tikrai tiek nereikia:))na nebent neskalbiant,jei panaudoji ir išmeti

  2. būsimamamytėėė
    būsimamamytėėė prieš 2 sav.

    Man ir tiek butu buve mazokai su pirma 🙂 jei jums tiek neprireike nereiskia jog kitoms tiek neprireiks 🙂