Susiję straipsniai

Kūdikio lizdelis: ar jis tikrai reikalingas?

Kūdikio lizdelis suteikia mažyliui jaukią ir saugią erdvę poilsiui bei kasdienėms veikloms.

Telefono naudojimas žindymo metu: ką svarbu žinoti?

Telefono naudojimas žindymo metu gali paveikti mamos ir kūdikio ryšį.

Mikrochimerizmas – po gimdymo mamos organizme išlikusios vaisiaus ląstelės

Ar žinojote, kad mamos savyje „nešiojasi“ savo vaikų genetinę medžiagą? Mokslininkai šį reiškinį vadina mikrochimerizmu.

Naujausi komentarai

  1. User has not uploaded an avatar
    Miglė1993 prieš 1 m.

    Cavy parašė:
    Nieko blogo čia nėra ir konsistencija visai nebloga. Užkietėję būna kai visai spiriukai išeina.

    Pilviuka vistiek pucia, bet matyt teks su tuo susitaikyti kol zarnynas susiformuos teks pakenteti😊 pries valanda pavalge ir vel nori. Gal misinys nesotus? Nors nakti ismiega 4val. Duodu 100ml

  2. Amadra
    Amadra prieš 1 m.

    Miglė1993 parašė:
    Pilviuka vistiek pucia, bet matyt teks su tuo susitaikyti kol zarnynas susiformuos teks pakenteti😊 pries valanda pavalge ir vel nori. Gal misinys nesotus? Nors nakt…

    Pilvuko putimas yra normalu. Nei vienas be to, ko gero, neuzaugo 🙂 Dazniau guldykite ant pilvelio, ilginkite laika. Tas ir raumenyna stiprins, ir pades pasisalinti dujoms. Yra ir pratimu, youtube tikrai rasite. Taip pat pasiziurekite, ar buteliuko skylute ne per plati, misini kudikis turi traukti pats. Buteliuko nelaikykite staciai, o butent horizontaliai, tas irgi mazina srove, vaikas nepriryja staigiai daug. Daznai atruginkite. Ir kantrybes. Kaip minejau, retas kuris kudikis neturi pilvuko putimo, diegliu, neatpila ir ismiega visa nakti. Pirmieji trys menesiai tikrai yra nemenkas issukis visiems🙂

  3. User has not uploaded an avatar
    Miglė1993 prieš 1 m.

    Amadra parašė:
    Pilvuko putimas yra normalu. Nei vienas be to, ko gero, neuzaugo 🙂 Dazniau guldykite ant pilvelio, ilginkite laika. Tas ir raumenyna stiprins, ir pades pasisalinti …

    Sita tai pastebejau ir dar pastebejau, kad sustoja skrandukas ir nebevirskina suvalgyto misinio sitaip buvo ir su tuteliu

  4. User has not uploaded an avatar
    puza91 prieš 1 mėn.

    Diskusija perkelta iš kitos temos

    Sveikos mamytes, mano mazyliui jau 10 savaiciu, krutine galejau duoti tik pirmas 6 savaite, paskui daug bandem bet galu gale atsisake jau pries 3 savaites. Pradejom su misinuku, bet atsirado daugybe problemu, bandem nestle nan pro, labai pute pilvuka, verkdavo diena nakti, tai pakeitem i nan expertpro sensilac, tada prasidejo labai baisus atpilinejimai, pilvuko uzketejimas ir maziukas pradejo valgyti tik 50-60ml kas dvi valandas kiaura para( pries tai mano pienuko suvalgydavo jau ir 120 kas 3val ir nakti net isbudavo 4) yra labai neramus, ir tik miega visa diena nakti, budrus pabuna labai trumpai. Dabar vel keiciu misinuka i babysemp sensipro+ . Daktarai sako sveikas (gyvenu Danijoje) svoris auga, virs 6 kg jau, bet matau kad jam negerai, verkia visada valgydamas ir nenori susipazinti su pasauliu, miega labai neramiai, pastoviai raminti ir net pati pervargusi esu. Gal kas nors patyre kaska panasaus ir galetu pasidalinti, ar tai normalu tokiu savaiciu mazyliui, skauda pagalvoti kad vaikelis nedavalgo. Gali buti misinuko problema? Kad nepatinka ir nevalgo?

  5. Quaesitoria
    Quaesitoria prieš 1 mėn.

    Diskusija perkelta iš kitos temos

    Tikrai gali būti, mums irgi su mišinukais buvo problemų, man pačiai pienas atsirado tik 6 dienos po gimimo, o tiek, kad išmaitinčiau tik po 9 sav., tai jei dar krūtyse yra nors vienas lašelis pieno, būtinai kartais pasiūlykit, nėra vaikui nieko geriau už mamos pieną, kuo dažniu siūlot, tuo daugiu to pieno bus.
    Aišku gali būt ir šiaip virškinimo problemų, vis tiek nebrandus žarnynas, geriausia su gydytojai pasikonsultuoti, ar kitokiais specialistais, kas Danijoje šiais klausimais užsiima, kad padėtų parinkti tinkamiausią mišinuką.
    Galiausiai, net jei tikrai neatsiras pieno, svarbiausia, kad svoris auga ir vaikutis pavalgęs. Pilvo skausmus sveiki vaikai visi pergyvena ir išauga.