Laimę nešantys akmenys pagal zodiaką

Kiekvienas zodiako ženklas turi savo laimę ir sėkmę nešantį akmenį, kurį vertėtų žinoti. Tačiau prieš pradedant reguliariai nešioti savo amuletą, reikėtų jį išbandyti: paimk savo akmenį į delną ir kelias minutes palaikyk. Jei delnai nepradeda drėkti, širdis plak tolygiu ritmu ir jauti, kad akmuo pradeda tolygiai šilti, perimdamas tavo kūno šilumą – vadinasi šis akmuo gali tapti tavo nuolatiniu palydovu.

Dar vienas dalykas, kurį būtina žinoti: ne visi akmenys gali būti nešiojami po vieną. Pavyzdžiui, perlai, mėlynasis topazas ir aleksandritas visuomet nešiojami kartu. Vieni perlai provokuoja ašaras, aleksandritas – depresiją ir ligas, o topazas – nesėkmes meilėje. Todėl jei perkate dirbinius būtent su šiais akmenimis, rinkitės papuošalų komplektus: žiedą su auskarais, grandinėlę su apyranke ir t.t.

Akmenys Avino ženklui (kovo 21- balandžio 20)

Labiausiai Avinui tinkantis akmuo – almazas. Jis skatina loginį mąstymą, padeda išlaikyti savo nuomonės tvirtumą ir siekti užsibrėžtų tikslų. Jis atneša laimę, tačiau kad taptų tavo asmens sargybiniu, almazo nevalia pirkti arba gauti nusikalstamu būdu. Tik tas akmuo, kurį gausi palikimu ar dovanų, gali tapti tavo galingu talismanu.

Avinams taip pat tinka rubinas, ametistas, hematitas, heliotropas, akvamarinas, smaragdas ir mėnulio akmenys.

Akmenys Jaučio ženklui (balandžio 21 – gegužės 20)

Pagrindinis Jaučio akmuo – turkis. Jis padeda tvirtai stovėti ant kojų, sulaukti sėkmės ir svarbiausia – atneša laimę meilės srityje. Tik nepamirškite, kad turkis – gyvas akmuo, taigi tam, kad jis veiktų ir neprarastų savo išvaizdos, jį būtina nešioti nuolatos. Sakoma, kad jei ant turkio akmens atsiranda dėmių, vadinasi akmuo sugėrė savo šeimininkui skirtą smūgį. Tokiu atveju reikėtų leisti akmeniui pailsėti – palaikyk jį šiek tiek švęstame vandenyje ir kelias dienas nenešiok. Jei turkis pakeitė savo spalvą – apsilankyk pas gydytojus, nes tai susirgimų ženklas.

Taip pat Jaučiams tinka safyras, agatas, smaragdas, opalas, žaliasis marmuras ir nefritas.

Akmenys Dvynių ženklui (gegužės 21 – birželio 21)

Pagrindinis Dvynio ženklo akmuo – granatas. Dvyniai iš prigimties aistringi žmonės, todėl granato dovanojama energija jiems tiesiog būtina. Be to, šis akmuo atneša laimę, tačiau tik tuo atveju, jei akmens šeimininkas pakankamai aktyvus ir nebijantis rizikuoti. Jei granatus nešioji kaip karolius, o siūlas nuolatos trūkinėja arba granatas praranda savo skaidrumą – vadinasi tavo gyvenime būtina kažką keisti, nes akmuo nebeatlaiko spaudimo.

Taip pat granatas – tai atsidavimo ir pastovumo akmuo. Jei šį akmenį gavote dovanų nuo mylimo žmogaus ir jį pametėte arba suiro mylimo žmogaus dovanoti granatų karoliai, vadinasi tas žmogus neištikimas arba nepatikimas.

Kiti Dvyniams tinkantys akmenys: kalnų krištolas, chizoprazas, berilis, agatas, jaspis.

Akmenys Vėžio ženklui (birželio 22 – liepos 22)

Pagrindinis Vėžio akmuo – smaragdas. Jis sustiprina intuiciją, padeda perprasti aplinkinius žmones ir įvairius gyvenimo siunčiamus ženklus. Sakoma, kad smaragdas suteikia iškalbos dovaną, taigi prieš svarbius susitikimus patariama šį kamenį palaikyti po liežuviu. Taip pat smaragdas suteikia džiaugsmo, padeda pasiekti harmoniją ir pagerina atmintį. Šis akmuo turi ir dar vieną ypatybę: jei jis taptų santuokos talismanu, antrosios pusės neištikimybė priverstų akmenį subyrėti į mažus šipuliukus.

Vėžiams taip pat tinka mėnulio akmuo ir rubinai.

Akmenys Liūto ženklui (liepos 23 – rugpjūčio 22)

Pagrindinis Liūto akmuo – oniksas. Tai vadų ir lyderių akmuo, suteikiantis galios, padedantis suvokti aplinkinių slaptus ketinimus, mintis, idėjas ir galintis padėti atrasti priešininkų trūkumus. Be to, oniksas suteikia daugiau racionalumo ir slopina agresijos priepuolius, kurie labai būdingi Liūto ženklo atstovams. Oniksas – tai stiprus akmuo, todėl netgi ant stalo pastatyta statulėlė su šiuo akmeniu gali ginti savo šeimininką.

Kiti Liūtams tinkami akmenys: gintaras, berilas, topazas, rubinas, deimantas.

Akmenys Mergelės ženklui (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22)

Pagrindinis Mergelės akmuo – karneolis. Jis dovanoja meilę, laimę, sveikatą, gudrumą, padeda išlaikyti ramybę ginčų metu, apsaugo nuo piktų priešų kėslų ir padeda kovoti su nuolatine Mergelių problema – nemiga. Pakabink karneolį šalia lovos ir pamatysi, kaip pasikeis tavo miegas. Jei nemiga nesiliauja, prieš užmiegant palaikyk akmenį savo delne. Jei nesiseka meilės srityje – karneolį reikėtų nešioti kuo arčiau širdies, o jei iškilo sveikatos problemų, akmenį reikėtų nešioti kuo arčiau probleminės vietos.

Kiti Mergelėms tinkantys akmenys: nefritas, katės akis, agatas, malachitas, topazas, chrizoprazas.

Kiekvienas zodiako ženklas turi savo laimę ir sėkmę nešantį akmenį, kurį vertėtų žinoti. Tačiau prieš pradedant reguliariai nešioti savo amuletą, reikėtų jį išbandyti: paimk savo akmenį į delną ir kelias minutes palaikyk. Jei delnai nepradeda drėkti, širdis plak tolygiu ritmu ir jauti, kad akmuo pradeda tolygiai šilti, perimdamas tavo kūno šilumą – vadinasi šis akmuo gali tapti tavo nuolatiniu palydovu.

Dar vienas dalykas, kurį būtina žinoti: ne visi akmenys gali būti nešiojami po vieną. Pavyzdžiui, perlai, mėlynasis topazas ir aleksandritas visuomet nešiojami kartu. Vieni perlai provokuoja ašaras, aleksandritas – depresiją ir ligas, o topazas – nesėkmes meilėje. Todėl jei perkate dirbinius būtent su šiais akmenimis, rinkitės papuošalų komplektus: žiedą su auskarais, grandinėlę su apyranke ir t.t.

Akmenys Svarstyklių ženklui (rugsėjo 23 – spalio 22)

Pagrindinis Svarstyklių akmuo – berilis. Jis ne tik padeda mąstyti, bet taip pat suteikia harmonijos, padeda atrasti ramybę ir gyvenimo prasmę. Be to, berilis stiprina tarpusavio santykius: tiek tarp šeimos narių, tiek tarp vyro ir žmonos. Jei nori, kad ryšys su kokiu nors konkrečiu žmogumi būtų stiprus, padovanok jam berilio akmenį, kuris turėtų būti laikomas tarp asmeninių daiktų. Jei berilis nėra astrologinis to žmogaus akmuo, nešioti jo nebūtina.

Taip pat svarstyklėms tinka opalas, lazuritas, koralai, safyras, mėnulio akmuo, žaliasis jaspis, kalnų krištolas.

Akmenys Skorpiono ženklui (spalio 23- lapkričio 21)

Pagrindinis Skorpiono akmuo – geltonasis topazas. Jis moko savo šeimininką įsiklausyti į nežodinius signalus, o būtent Skorpiono ženklo atstovams to labai reikėtų. Topazas padės ne tik perprasti likimo siunčiamus ženklus, bet ir tinkamai disponuoti gauta informacija bei koreguoti esamą situaciją. Taip pat  topazas padeda atrasti savo gyvenimo kelią ir tikslą. Buitiniame lygmenyje šis akmuo padeda atsikratyti santykių, kurie šeimininkui kelia grėsmę ir apsaugo nuo aplinkinių manipuliavimo bei neigiamos įtakos.

Skorpionui taip pat tinka koralai, berilis, rubinas, mėnulio akmuo, kalnų krištolas, malachitas.

Akmenys Šaulio ženklui (lapkričio 22 – gruodžio 21)

Pagrindinis Šaulio akmuo – ametistas. Jis slopina aistras, padeda susilaikyti nuo neapgalvotų sprendimų ir veiksmų, skatina nuolankumo jausmą ir gebėjimą rasti kompromisus. Be to, ametistas išsaugo racionalų protą ir apsaugo nuo girtumo. Taigi, jei artėja audringas vakarėlis, pasipuoškite ametistu. Na, o moterims ametistas aplamai geriausias draugas, nes padeda išlyginti raukšles ir ilgiau atrodyti jauna. Tačiau šio akmens nevalia nešioti nuolatos, nes jo galia palaipsniui silpnėja. Darykite pertraukas ir leiskite akmeniui pailsėti.

Šauliams taip pat tinka berilas, turkis, opalas, rubinas, safyras, smaragdas, agatas.

Akmenys Ožiaragio ženklui (gruodžio 22 – sausio 19)

Pagrindinis ožiaragio akmuo – opalas. Jis ramina nervinę sistemą, gerina miegą, padeda kopti karjeros laiptais, priimti svarbius ir teisingus sprendimus bei atrasti naują gyvenimo kryptį. Be to, opalas stiprina partnerystę meilės srityje ir veikia kaip asmeninis daktaras turintiems sveikatos problemų. Nešioti opalą reikėtų kaip pakabuką, be jokių metalinių apvadėlių. Geriausia kabinti ant odinio dirželio. Sakoma, kad į šeimininko ligą opalas reaguoja trūkinėdamas.

Ožiaragiams taip pat tinka rubinas, oniksas, granatas.

Akmenys Vandenio ženklui (sausio 20 – vasario 18)

Pagrindinis Vandenio akmuo – šviesus safyras. Šis akmuo padeda panaikinti streso padarinius ir apsaugo nuo gilios depresijos, o tai labai svarbu Vandenio ženklo atstovams. Be to, safyras saugo nuo blogos akies. Jei jautiesi emociškai prisirišęs prie kokio nors žmogaus ir nori šį ryšį nutraukti, į kiekvieną susitikimą su juo pasiimk ir safyrą. Na, o jeigu nori išsaugoti savo gerą vardą, apsisaugoti nuo šmeižto arba ieškai abipusės meilės – safyras tau taip pat padės. Svarbu: niekuomet neleisk kitiems žmonės matuotis tavo papuošalo su safyru, nes šis akmuo “įžeidus” ir patekęs į svetimas rankas gali prarasti savo galią.

Kiti Vandeniui tinkantys akmenys: granatas, cirkonis, opalas, ametistas, lazuritas, turkis.

Akmenys Žuvų ženklui (vasario 19 – kovo 20)

Pagrindinis akmuo – perlai. Jie apsaugo savo šeimininką nuo nelaimingos meilės. Sakoma, kad jei nešioji perlų vėrinį, tai reiškia, kad visas savo ašaras jau išverkei, jos pavirto perlais ir joks liūdesys, apmaudas ar sielvartas tau nebegresia. Svarbu: perlų nevalia nešioti vienų, nes jie atneš nelaimę. Derinkite šiuos akmenis su kitais akmenimis. Be to, juos būtina nešioti reguliariai, nes be žmogaus kūno šilumos jie praranda savo išvaizdą. Tas pats su jais nutinka ir tuo atveju, jei šeimininkas suserga rimta liga.

Žuvims taip pat tinka ametistas, smaragdas, safyras.

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.