„Panasonic“ irigatorius (atsiliepimai)

Partnerio turinys
4 vertinimai(ų)
„Panasonic“ irigatorius (atsiliepimai)

Norite, kad jūsų šeima turėtų sveikus ir gražius dantis?

Valant su dantų šepetėliu ir siūlu galime susidurti su sunkumais. Dantų šepetėlis ne visada pašalina visus maisto likučius, o dantų siūlą nepatogu naudoti sunkiai prieinamose vietose.

Kas yra „Panasonic“ irigatorius?

„Panasonic“ irigatorius – tarpdančių ploviklis, kuris veikia ultragarsine pulsuojančia vandens srove (panašų prietaisą naudoja odontologai, kai lankotės pas juos).

• Dėka pulsuojančios vandens srovės, pasieksite visas burnos ir dantų ertmes bei lengvai ir efektyviai pašalinsite maisto likučius, apnašas nuo dantų ar breketų*.
  • „Panasonic“ irigatoriumi gali naudotis visi šeimos nariai, nes antgaliai lengvai pakeičiami bei galima reguliuoti vandens srovės stiprumą nuo pirmo iki penkto lygio.
  • Populiariausius „Panasonic“ irigatorius  galite naudoti net ir besimaudydami duše.

Kaip veikia „Panasonic“ irigatorius (anglų kalba):

* Breketams reikalingas specialus antgalis. Daugiau informacijos ČIA.

„Panasonic“ irigatoriai išsiskiria unikalia ultragarso technologija – skylančių burbuliukų sukeliamos smūgio bangos maksimaliai užtikrina efektyvų ir lengvą:

• Tarpdančių valymą;
  • Periodontinių kišenių valymą;
  • Dantenų priežiūrą;
  • Dantų paviršiaus valymą;
  • Ortodontinių įtaisų (pvz., breketų) priežiūrą (Breketų priežiūros antgalį turi naujausias „Panasonic“ irigatorius EW1513).

„Panasonic“ irigatorių ličio jonų baterija įgalina įkrauti irigatorių per 1 valandą.

Kur įsigyti „Panasonic“ irigatorių?

Testuotojų atsiliepimai

Apačioje pateikti testuotojų, išbandžiųsių „Panasonic“ irigatorių, atsiliepimai.

Testuotojų vertinimai

Rasiukas82
2021-01-01
„Panasonic“ irigatorius (atsiliepimas)
Visa šeimyna naudojame irigatorių kartu su paprastais dantų šepetėliais. Visapusišką burnos ertmės švarą mums užtikrina Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2021-01-01
„Panasonic“ irigatorius (atsiliepimas)
Ankčiau irigatoriaus bandyti neteko, bet pabandžiusi likau sužavėta. Aš pati ir mano dukros nešiojame breketus, todėl Skaityti visą

benamis11 prieš 5 mėn.

O dantenų jie neatveria prie dantų? Nes ta srovė tai didelė, kaip neatplešia odos?

2. Rasiukas82
    Rasiukas82 prieš 5 mėn.

benamis11 parašė:

Tikrai neatveria, pati nusistatau patį dydžiausią srovės stiprumą. Galima nusistatyti ir mažesnį srovės stiprumą yra penki lygiai nuo pirmo iki penkto. Galima pradėti nuo mažiausio ir palaipsniui dydinti.

benamis11 prieš 5 mėn.

Rasiukas82 parašė:

Ačiū už atsakymą, tuomet reikės nusipirkti ir išbandyti

4. Ssvajone prieš 4 mėn.

Nuostabus dalykas. Išbandėm visa šeima, jau pamiršau ir siūlą naudoti, su kuriuo kaip tik pakraujuodavo dantu tarpai. O čia nusistatai lygį stiprumo srovės, man pvz. užtenka 3-4 lygio, turiu atviras šaknis ir nieks nekraujuoja. Labai mėgstu riešutukus, o jie kaip sulenda į tarpus, tai viskas išlaksto nuo irigatoriaus. Tiesa, vaikams labai patiko ir jiems iškart pavyko puikiai, o man dar teko pasimokinti neapsitaškyti savęs ir veidrodžio. 😊🤩 Puikus prietaisas. Visiems rekomenduoju!

5. ERAXXI
    ERAXXI prieš 2 mėn.

Pats geriausias ir patogiausias irigatorius. Rekomenduoju

Noriu įvertinti daiktą: