„Panasonic“ irigatorius (atsiliepimai)

Partnerio turinys
3 vertinimai(ų)
„Panasonic“ irigatorius (atsiliepimai)

Norite, kad jūsų šeima turėtų sveikus ir gražius dantis?

Valant su dantų šepetėliu ir siūlu galime susidurti su sunkumais. Dantų šepetėlis ne visada pašalina visus maisto likučius, o dantų siūlą nepatogu naudoti sunkiai prieinamose vietose.

Kas yra „Panasonic“ irigatorius?

„Panasonic“ irigatorius – tarpdančių ploviklis, kuris veikia ultragarsine pulsuojančia vandens srove (panašų prietaisą naudoja odontologai, kai lankotės pas juos).

• Dėka pulsuojančios vandens srovės, pasieksite visas burnos ir dantų ertmes bei lengvai ir efektyviai pašalinsite maisto likučius, apnašas nuo dantų ar breketų*.
  • „Panasonic“ irigatoriumi gali naudotis visi šeimos nariai, nes antgaliai lengvai pakeičiami bei galima reguliuoti vandens srovės stiprumą nuo pirmo iki penkto lygio.
  • Populiariausius „Panasonic“ irigatorius  galite naudoti net ir besimaudydami duše.

Kaip veikia „Panasonic“ irigatorius (anglų kalba):

* Breketams reikalingas specialus antgalis. Daugiau informacijos ČIA.

„Panasonic“ irigatoriai išsiskiria unikalia ultragarso technologija – skylančių burbuliukų sukeliamos smūgio bangos maksimaliai užtikrina efektyvų ir lengvą:

• Tarpdančių valymą;
  • Periodontinių kišenių valymą;
  • Dantenų priežiūrą;
  • Dantų paviršiaus valymą;
  • Ortodontinių įtaisų (pvz., breketų) priežiūrą (Breketų priežiūros antgalį turi naujausias „Panasonic“ irigatorius EW1513).

„Panasonic“ irigatorių ličio jonų baterija įgalina įkrauti irigatorių per 1 valandą.

Kur įsigyti „Panasonic“ irigatorių?

Testuotojų atsiliepimai

Apačioje pateikti testuotojų, išbandžiųsių „Panasonic“ irigatorių, atsiliepimai.

Testuotojų vertinimai

Rasiukas82
2021-01-01
„Panasonic“ irigatorius (atsiliepimas)
Visa šeimyna naudojame irigatorių kartu su paprastais dantų šepetėliais. Visapusišką burnos ertmės švarą mums užtikrina Skaityti visą
User has not uploaded an avatar
2021-01-01
„Panasonic“ irigatorius (atsiliepimas)
Ankčiau irigatoriaus bandyti neteko, bet pabandžiusi likau sužavėta. Aš pati ir mano dukros nešiojame breketus, todėl Skaityti visą

1. Rasiukas82
    Rasiukas82 prieš 2 mėn.

Ačiū Tėvų darželiui už suteiktą galimybę išbandyti Panasonic tarpdančių irigatorių. Man, tai buvo puikus netikėtas atradimas. Apgailestauju, kad nežinojau apie jį anksčiau. Labai keista, kad neišgirdau apie jį iš savo ortodonto ir odontologo. Kiekvienas, nešiojantis breketus ar besirūpinantis burnos higiena, tiesiog privalo turėti irigatorių.
    Visa šeimyna naudojame irigatorių kartu su paprastais dantų šepetėliais. Visapusišką burnos ertmės švarą mums užtikrina naudojami skirtingi antgaliai. Vyras ir dukra naudoja standartinį, kuris kokybiškai išvalo tarpdančiuose esančias apnašas. Aš nešioju breketus, tobulą burnos ertmės švarą man garantuoja ortodontinis antgalis. Kai dantis valai tik dantų šepetėliu, tarpdančių siūlu ar tarpdančių šepetėliu, liežuviu vis tiek gali jausti, jog dantys nėra 100% švarūs. O nuo tada, kai naudojam šį irigatorių, jausmas visiškai kitoks. Tiesiog jaučiu, jog burna dabar visiškai švari. Kitaip sakant irigatorius pasiekia ten kur įprasti tarpdančių siūlai ar tarpdančių šepetėliai neprieina.
    Panasonic irigatorius yra nedidelis, lengvas ir lengvai delne telpantis įrenginys. Švelnus tiek dantenoms, tiek dantų emaliui. Tai jo pranašumas lyginant su tarpdančių siūlu, kurio naudojimas reikalauja kruopštumo įgūdžių.

Naudotis tarpdančių irigatoriumi taip paprasta, kad su tuo puikiai susitvarko ir devynerių metų dukra, o su tarpdančių siūlu turėdavau pagelbėti aš.
    Įjungus įrenginį tiesiog reikia:
    1. Priartinti irigatorių prie dantų.
    2. Įjungti vandens srovę ir nukreipti ją į tarpdančių sritis.
    3. Tokioje padėtyje įrigatorių reikėtų laikyti keletą sekundžių ir vėliau nukreipti į kitas tarpdančių vietas.
    Prietaisą reikia išvalyti po kiekvieno naudojimo, tai užtrunka vos kelias minutes.
    1. Kad vanduo nepurkštų, reikia išjungti maitinimo jungiklį, laikant antgalį burnoje.
    2. Išpilti likusį vandenį ir nuplauti antgalį vandenių.
    3. Nuimti apatinį dangtelį ir nuplauti pagrindinį prietaisą (visą), bei bako vidų.
    4. Išdžiovinus pastatyti pagrindinį prietaisą vertikaliai ant įkrovimo stovo.
    Įrenginys neužima daug vietos, ypač aktualu turint nedidelį vonios kambarį. Kompaktiškas, veikia tyliai, tad patogu naudoti ir kelionių metu.
    Prietaisą naudoti bei prižiūrėti paprasta; burnos valymą atliksite greitai bei kokybiškai, o pirmuosius teigiamus rezultatus, pastebėsite jau po kelių savaičių, garantuoju
    Drąsiai galiu rekomenduoti šį irigatorių visiems, kurie skiria itin didelį dėmesį tinkamai savo dantų priežiūrai.

benamis11 prieš 1 mėn.

O dantenų jie neatveria prie dantų? Nes ta srovė tai didelė, kaip neatplešia odos?

3. Rasiukas82
    Rasiukas82 prieš 1 mėn.

benamis11 parašė:

Tikrai neatveria, pati nusistatau patį dydžiausią srovės stiprumą. Galima nusistatyti ir mažesnį srovės stiprumą yra penki lygiai nuo pirmo iki penkto. Galima pradėti nuo mažiausio ir palaipsniui dydinti.

benamis11 prieš 1 mėn.

Rasiukas82 parašė:

Ačiū už atsakymą, tuomet reikės nusipirkti ir išbandyti

5. Ssvajone prieš 1 mėn.

Nuostabus dalykas. Išbandėm visa šeima, jau pamiršau ir siūlą naudoti, su kuriuo kaip tik pakraujuodavo dantu tarpai. O čia nusistatai lygį stiprumo srovės, man pvz. užtenka 3-4 lygio, turiu atviras šaknis ir nieks nekraujuoja. Labai mėgstu riešutukus, o jie kaip sulenda į tarpus, tai viskas išlaksto nuo irigatoriaus. Tiesa, vaikams labai patiko ir jiems iškart pavyko puikiai, o man dar teko pasimokinti neapsitaškyti savęs ir veidrodžio. 😊🤩 Puikus prietaisas. Visiems rekomenduoju!

Noriu įvertinti daiktą: