Kokį gyvūną primena jūsų Zodiako ženklas?

Moterys dažnai pavadinamos plėšrūnėmis, ir tame yra tiesos. Išsiaiškinkime, su kokiais būtent plėšrūnais galima tapatinti skirtingų Zodiako ženklų atstoves.

Avinas – meškėnas

Nejaugi tai – plėšrūnas? Juk meškėnai tokie mieli! Taip, jie mieli ir pūkuoti – bet tik paveikslėliuose. Iš tikrųjų tai – bebaimiai kovotojai (visai kaip ir po Avino ženklu gimusios moterys – jos taip pat mielos, bet tik kol neprasideda medžioklė). Žinote, kodėl meškėnai taip mėgsta skalauti savo maistą? Visai ne todėl, kad tai – pedantiški švaruoliai, o todėl, kad skandinama auka greičiau nustoja priešintis. Čia tik šiaip, nedidelis įspėjimas. Atminkite, kad šio ženklo atstovės labai nemėgsta, kai kas nors be reikalo puldinėja ir šakojasi. O apskritai, ir meškėnai, ir Avinai – mieliausios būtybės (žinoma, jeigu jums patinka, kai namuose perversmas po perversmo ir jums nuolat lipa ant galvos – nes taip patogiau vogti sausainius).

Jautis – lokys

Lokio įvaizdis kelia pačias įvairiausias asociacijas: kažkam tai – grėsmingas plėšrūnas, kažkam – miško valdovas, kažkam – juokingas, nerangus ir baisiai didelis smaližius. Koks jis iš tikrųjų? Pažiūrėkite į po Jaučio gimusią moterį ir viskas tuojau pat taps aišku. Kaip tikra lokė ji mėgsta laiką leisti viena, ir užsiimti kažkuo, kas teikia jai malonumą. Pašalinių žmonių nemėgsta ir jeigu ji blogos nuotaikos – šiems gali labai blogai baigtis. Kita vertus, kai nemedžioja, ji ieško ko nors skanaus. Na, o jeigu jus užpuolė lokė, geriausia taktika – iš karto apsimesti negyvam.

Dvyniai – margarita (smėlyninė katė)

Jos panašios į namines kates. Šios plėšrūnės – žavesio įsikūnijimas (net ir užaugusios atrodo kaip mielos katytės), tačiau pamatyti jas savo akimis pasiseka tik užkietėjusiems keliautojams ir laukinės gamtos tyrinėtojams, nes gyvena jos dykumose ir vengia susidūrimų su žmonėmis. Po Dvynių ženklu gimusios moterys taip pat mėgsta užsisklęsti savo vidiniame pasaulyje, kuris tik iš šalies atrodo kaip negyva dykynė, o iš tikrųjų – tankiai apgyvendintas megapolis, kuriame išgyventi oi kaip sudėtinga (ir padaryti tai dažniausiai gali tik pačios moterys-Dvynės), todėl geriau ten nosies be be reikalo nekišti.

Vėžys – liūtas

Po šio ženklu gimusioms moterims reikia tikro vyro-liūto. Tokio, kuris būtų matyti iš toli. Kai tik jis užkariaus jos dėmesį, daugiau jam dėl nieko rūpintis nebereikės – ji viskuo pasirūpins pati (ir į medžioklę išeis, ir vaikus prižiūrės, ir namie tvarką padarys). Vyras jai – apsauga ir parama, bet stengsis ji tik tol, kol šalia bus tikras vyras-liūtas. Kai tik jis „pasišiukšlins“, ji ir visas jos draugių būrys sudraskys jį į skutelius.

Liūtas – naminė katė

Graži, švelni ir nepriklausoma plėšrūnė. Šiandien katės turi tiek gerbėjų, kad tai labiau primena kokios nors deivės kultą. Beje, po Liūto ženklu gimusi moteris ir yra deivė – ji pratusi, kad ją garbintų ir šlovintų. Taip pat ji, kaip ir katė, yra plėšrūnė: abi jos gali ilgai ir skausmingai žudyti savo auką (bet tai jau – kraštutinis atvejis). Jeigu jai laiku duosite aukščiausios kokybės skanumynų pačioje gražiausioje ir brangiausioje lėkštutėje, Liūtė pulti greičiausiai nesivargins – ji verčiau džiaugsis jai parodytu dėmesiu.

Mergelė – vilkas

Vilką peni ne kojos, o galva. Ne veltui jis laikomas vienu atsargiausių ir protingiausių plėšrūnų. Vilkų gaujoje paprastai labai svarbią poziciją užima patelė – būtent ji atsakinga už visų gerovę. Beveik kaip ir Mergelė. Aplink ją nuolat būriuojasi žmonės, kurie tikisi jos pagalbos ir patarimo, tačiau prisileidžia ji tik tuos, kuriais iš tikrųjų pasitiki, yra „vieno kraujo“. Kitų ji be priežasties niekada neužpuls, ir, jei tik tai įmanoma, stengsis išvengti konflikto.

Svarstyklės – panda

O čia turbūt nustebsite. Panda? Plėšrūnas? Taip! Kaip, beje, ir visos kitos meškos. Nors pandos ir vegetarės, kartais jos mielai ėda kiaušinius, smulkius gyvūnėlius, paukščius ir kai kuriuos vabzdžius (nors lėtai kramsnoti bambukus joms patinka labiau). Panašiai elgiasi ir po Svarstyklių ženklu gimusios moterys – jos niekada nepuls, jeigu nebus labai rimtos priežasties. Ir net jei iškils būtinybė pulti, ji iš pradžių 10 kartų pergalvos, ar verta prasidėti. Nenuostabu, kad taikias moteris-Svarstykles myli beveik visi.

Skorpionas – tigras

Tigrė – pavojinga ir paslaptinga kačių šeimos atstovė. Šie plėšrūnaii neretai puola žmones, ir tokio elgesio priežastys nėra gerai žinomos. Panašiai ir Skorpionės – išlindusios pasivaikščioti ir pamedžioti jos parsineša kažkieno širdį. Norite sužinoti, kieno? Paklausti galite, bet atsakymas iškels tik dar daugiau naujų klausimų. Joms atrodo, kad čia nėra nieko ypatingo – bent jau kol nepasitaikys neįprasta širdis.

Šaulys – orka

Šis gražus žinduolis – banginių grupės, delfininių šeimos atstovas, profesionalus žudikas. Jo veiksmai visada labai tikslūs, o medžioklės planas – genialus ir tobulas. Orkos labai protingos, puikios strategės ir... jos niekada nepuola žmogaus šiaip sau (nebent norite ją pagauti ir uždaryti į kalėjimą, t. y. delfinariumą). Tada jos tikrai gali atkeršyti. Laisvėje orkos noriai bendrauja su žmonėmis ir jų nepuola (kaip ir moterys-Šaulės).

Ožiaragis – šuo

Šunys – visai ne mūsų draugai, o globėjai. Šie žavūs plėšrūnai nuo seno padeda žmonėms, juos palaiko. Dabar šunys paprastai vertinami kaip ištikimi naminiai gyvūnai, tačiau teisingiau juos būtų laikyti žmogaus pagalbininkais ir gynėjais: tai – vieninteliai gyvūnai, pasirengę paaukoti savo sveikatą ir gyvybę, kad padėtų šeimininkui. Pareiga padėti ir apginti bet kokia kaina, pasiaukojimas – jų kraujyje. Panašiai ir po Ožiaragio ženklu gimusios moterys – joms labai svarbu pareiga. Nors daugeliui atrodo, kad jos labai atsakingos ir visada daro tik tai, ką reikia, iš tikrųjų jų gyvenime svarbiausia yra meilė. Tokia moteris visada rūpinasi tuo, kurį myli. Bet būkite atsargūs: jeigu ją supykdysite – sveiko kailio neišnešite.

Vandenis – šeškas

Šeškai – labai mieli gyvūnėliai, kurie per porą sekundžių gali viską apversti aukštyn kojomis. Tokia ir moteris-Vandenė. Nesistebėkite, jeigu vieną akimirką ji rami, o kitą – sprogsta kaip kišeninė atominė bomba. Tiek vienų, tiek kitų svarbiausia ypatybė – netikėtumas ir atkaklumas, todėl nesistenkite nuspėti, kaip pasielgs jūsų išrinktoji, ar jos sustabdyti. Ji – tikra medžiotoja, ir savo auką puola labai staigiai, tiksliai ir beveik visada – sėkmingai. Geriau apsimeskite, kad nieko neįvyko. Santykiuose su Vandeniais tokia strategija yra pati sėkmingiausia ir saugiausia jums patiems.

Žuvys – lapė

Lapė – rudauodegė gražuolė, gudrumo ir suktumo simbolis. Šie gyvūnai tokie pat pavojingi, kaip ir nuostabūs. Norite prisijaukinti lapę? Teks kaip reikiant pasistengti. Tas pats pasakytina ir apie Žuvis. Po šiuo ženklu gimusios dailiosios lyties atstovės patrauklios, mielos ir moka save pateikti, bet jos taip pat protingos, gudrios ir net klastingos. Jos – aktorės iš prigimties. Jeigu tokia moteris atsikraustė į jūsų namus, būkite tikri, kad nuo šiol visas jūsų gyvenimas suksis tik apie šią mielą ir žavią plėšrūnę, jos norus. Išeitys tik dvi: susitaikykite su tuo arba... bėkite!

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.