Zodiako ženklai ir mamos charakteris

Mamos Zodiako ženklas Garbash Varvara | Shutterstock.com

Vieni horoskopais tiki ir jiems horoskopo skaitymas tampa vienu iš ryto ritualų. Kiti horoskopus vadina pramanu ir jiems nėra linkę skirti daug dėmesio. Tačiau panašiu metu gimę žmonės tikrai turi akivaizdžių panašumų.

Ką gimimo data gali pasakyti apie tai, kokia esate mama? Pasirodo, vaikų auklėjimo subtilybėms šiek tiek įtakos gali turėti ir žvaigždės.

Zodiakas Avinas

Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Avino ženklo mamos – gana aktyvios, ryžtingos, atkaklios, savo vaikams skiria daug dėmesio, bet kartu augindamos vaikus sugeba nepamiršti ir savęs.

Šio ženklo mamos yra reiklios, vaikų nelepina, tad net ir mažyčius kūdikius jau laiko pakankamai savarankiškomis asmenybėmis, o paaugusiems vaikams suteikia laisvės priimti sprendimus. Tai – puiki pradžia būsimai vaikų karjerai. Augindamos vaikus, mamos, gimusios po Avino ženklu, sugeba rasti laiko ir sau. Joms būdingas jaunatviškumas, gebėjimas įsijausti į jauno žmogaus problemas, todėl jos dažnai tampa geriausiomis savo vaikų draugėmis.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

 

Zodiakas Jautis

Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Mamos, gimusios po Jaučio ženklu, – atsakingos, pareigingos, globėjiškos, turinčios tvirtą nuomonę. Apie šio ženklo mamų tikslumą, nuoseklumą auklėjant vaikus dažnai sakoma: „Kaip kirviu nukirsta.“ Tačiau kartais jos moka būti ir lanksčios, priimti spontaniškus sprendimus. Be to, tai vienos švelniausių mamų, visuomet apiberiančios vaikus apkabinimais ir bučiniais.

Be to, po Jaučio ženklu gimusios mamos – itin racionalios, puikiai planuojančios tiek laiką, tiek šeimos biudžetą. Jos niekada negaili lėšų vaiko lavinimui, siekia tapti vaiko autoritetu ir žmogumi, į kurį jis kreiptųsi ištikus bet kokiai bėdai.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

 

Zodiakas Dvyniai

Dvyniai (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

Mamos Dvynės – energingos, protingos, mėgstančios bendrauti. Jos neturi jokių išankstinių standartų, kaip auklėti vaikus, todėl jų nuomonė ir nuostatos gali gana dažnai kisti. Jas galima vadinti permainingomis ir šiek tiek lengvabūdėmis, nes joms sunku nuosekliai siekti tikslo, o vaikams jos gana dažnai linkusios nuolaidžiauti. Kartais jos paleidžia vadžias suteikdamos progą vaikams spręsti, koks elgesys tinkamas, o koks – ne.

Tačiau Dvynės – kartu ir jautrios, atkaklios, ypač kai tai susiję su jų vaiku. Vaikams su tokia mama niekada nebus liūdna – Dvynės išradingos ir dažnai mėgstančios daryti staigmenas.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Dvyniai (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

 

Zodiakas Vėžys

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Po Vėžio ženklu gimusios mamos turi ypač stiprų motinystės instinktą, kuris pasireiškia jau nuo mažų dienų prižiūrint jaunesnius brolius ir seseris, rūpinantis gyvūnais ir t. t. Tad daugeliui jų šeima – gyvenimo pagrindas ir tikrasis pašaukimas. Jos puikiai jaučiasi daug laiko praleisdamos namuose, rūpindamosi vaikais, tačiau tai kartais gali virsti į perdėtą globą.

Jos į santykius su vaikais investuoja daug laiko ir jėgų vildamosi, kad taps vaikų geriausiomis draugėmis. Motinystė Vėžio ženklo atstovėms padeda atsikratyti įvairių kompleksų ir baimių.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

 

Zodiakas Liūtas

Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Vaikų auklėjimas mamoms Liūtėms – viena iš saviraiškos formų: dažnai jos pradeda gyventi ne tik savo, bet ir savo vaikų gyvenimą, nuo pat mažų dienų siekia daryti įtaką savo atžaloms. Šio zodiako ženklo mamos – gana principingos, taip pat trokšta, kad jų vaikai pirmautų visose srityse ir pasiektų karjeros aukštumų. Tačiau šio ženklo mamoms kartais reikia atsipalaiduoti ir leisti vaikams patiems priimti sprendimus. Paauglystėje toks elgesys ir mamos kontrolė sukelia didelį pasipriešinimą.

Mamos Liūtės mėgsta lepinti savo vaikus, pavyzdžiui, dovanoja jiems prabangias dovanas, žaislus, surengia įspūdingus vakarėlius, rengia gražiais, madingais drabužiais ir t. t.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Zodiakas Mergelė

Mergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

Mamos Mergelės – skrupulingos, rūpestingos. Motinystė po Mergelės ženklu gimusioms moterims leidžia galutinai subręsti, susikoncentruoti ir tapti nuoseklia asmenybe. Vienos Mergelės puikiai sugeba susidoroti su motinystės iššūkiais, kitoms prireikia daugiau mokytis, ypač kai pažeidžiama jų asmeninė erdvė (visa tai auginant vaikus – sunkiai išvengiama).

Kartais mamoms Mergelėms sudėtinga atitrūkti nuo savo pomėgių ir ugdyti vaiką, ypač kai ugdomosios veiklos nėra artimos jų sielai. Jos nesiekia tobulybės, bet tikrai yra geros mamos, visiškai patenkinančios vaikų poreikius, parodančios kryptį, kuria judėti, tačiau vengiančios viską padaryti už savo vaikus.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Mergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

Zodiakas Mergelė

Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Mamos Svarstyklės – protingos, aktyviai besidominčios vaikų auklėjimu ir viskuo, kas susiję su kiekvienu jų augimo tarpsniu. Jos retai pyksta, barasi, patenka į konfliktines situacijas. Svarstyklės nuolat ieško balanso, tačiau motinystė padeda joms labiau susikaupti, mokytis disciplinos, planuoti dienotvarkę pagal naujojo šeimos nario poreikius.

Mamos Svarstyklės vaikams sudėtingus dalykus moka paaiškinti paprastai – turi pedagoginių įgūdžių. Tiesa, kartais jos pernelyg įsitraukia į savo vaidmenį, vaiko auginimą, vengia jį palikti kitiems žmonėms. Taigi šio ženklo atstovėms visuomet, kaip ir užkodavusios žvaigždės, reikia bandyti ieškoti balanso – aukso vidurio.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Zodiakas Skorpionas

Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Po Skorpiono ženklu gimusios mamos – atsakingos, atsidavusios, labai trokšta susilaukti vaikų, greitai įpranta prie šio naujojo vaidmens ir vaikus apdovanoja besąlygiška meile. Mamas Skorpiones gana stipriai veikia nuotaikų kaita, todėl kai nuotaika pakili, mama vaiką įkvepia, nuteikia jį žaismingai, tačiau nuotaikai subjurus mamą geriau kuriam laikui palikti vieną.

Jos stengiasi, kad vaikai gautų viską, kas geriausia, būtų viskuo aprūpinti, turėtų gražius ir jaukius namus, siekia vaikams užtikrinti puikią ateitį, tačiau Skorpionėms mamoms labai sunku susitaikyti, kad vaikas kažkada taps savarankiškas, užaugs ir paliks gimtuosius namus.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Zodiakas Šaulys

Šaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Mamos Šaulės – linksmos, optimistiškai nusiteikusios, ypač vertinančios nepriklausomybę. Joms susilaukus kūdikio sunkiau suvokti, kad dabar kažkas nuo jų bus priklausomas visu 100 proc. Daugeliui mamų Šaulių prireikia laiko suvokti, kad gimus kūdikiui teks atsisakyti spontaniškumo, kad vaikui reikia skirti daug dėmesio, leisti su juo daug laiko ir įdėti nemažai pastangų į auklėjimą. Tačiau tai netrukdo joms puikiai sutarti su vaikais ir padėti jiems užaugti asmenybėmis.

Mamas Šaules slegia rutina, todėl jos bando ieškoti tiek joms, tiek vaikams įdomių užduočių, kasdienes veiklas ir darbus bando paversti smagiu žaidimu, stengiasi su vaikais kuo daugiau keliauti.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Šaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Zodiakas Ožiaragis

Ožiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Mamos, gimusios po Ožiaragio ženklu, – valdingos, griežtos, santūrios, vengiančios tuščių kalbų bei visuomet nustatančios vaikams ribas, kurių nedera peržengti. Jos nėra jausmingos, emocionalios ir viską sprendžia besivadovaudamos šaltu protu, tačiau to tikrai negalima pavadinti meilės ir šilumos stygiumi, tik tai jos mažiau demonstruoja.

Mamos Ožiaragiai daug dirba, jos ypač stropios ir siekia, kad kiekvienas darbas būtų atliktas tobulai. Dažnai jos prisiima ir šeimos galvos bei šeimos maitintojų vaidmenį, moko vaikus savarankiškai užsidirbti ir taupyti. Tačiau joms reikėtų mokytis atsipalaiduoti, nusimesti rūpesčių ir darbų naštą bei kuo dažniau smagiai leisti laiką su vaikais.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Zodiakas Vandenis

Vandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Mamos Vandeniai – linksmos, ryžtingos, mėgstančios laužyti stereotipus, maištauti, eksperimentuoti ir taikyti skirtingus auklėjimo modelius. Kiti tai gali palaikyti nuoseklumo stygiumi, tačiau mamos Vandenės tik tokiu būdu atranda, kas tinka ir joms, ir vaikams.

Vandenės mamos stengiasi, kad jų vaikai jaustųsi saugūs ir siekia sukurti palankią augimui aplinką, tačiau joms labai sunku visu 100 proc. atsiduoti motinystei: jei dėl jos tenka aukoti pomėgius ir ankstesnį gyvenimo būdą, šio ženklo atstovės praranda gyvenimo džiaugsmą. Taigi reikia ieškoti balanso tarp buvimo mama ir asmeninių poreikių.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Vandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Zodiakas Žuvys

Žuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Mamos Žuvys – jausmingos, dvasingos, užjaučiančios, mėgstančios lepinti vaikus, užmezgančios su jais tvirtą ryšį visam gyvenimui, tačiau gebančios skirti dėmesio ir sau. Jos – išradingos, moka nustebinti vaikus, todėl jiems niekada nebūna nuobodu – kiekviena diena kupina naujų užsiėmimų ir potyrių. Bet mamoms, gimusioms po Žuvų ženklu, neretai būna sudėtinga išlikti stabilioms: jų nuotaika dažnai kinta, tad vaikams sunku prisitaikyti prie tokių pokyčių.

Mamos Žuvys nemėgsta griežtos rutinos, todėl vaikų migdymas ir maitinimas pagal griežtą tvarkaraštį – tikrai ne joms. Žuvys jaučiasi laimingos, kai didesnę dalį organizacinių ir buitinių reikalų perima kitas šeimos narys, pavyzdžiui, vyras.

Daugiau skaitykite čia: Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Žuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

O kaip susiję Zodiako ženklai ir tėčio charakteris? Skaitykite:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.