Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Mamos Zodiako ženklas Liūtas Garbash Varvara | Shutterstock.com

Liūto ženklo mamos stiprybės

Žaismingumas, lyderystė, kūrybiškumas, pasitikėjimas savimi, guvumas.

Liūto ženklo mamos silpnybės

Susitelkimas į save, dramatiškumas, energijos perteklius, išdidumas.

Po Liūto ženklu gimusios garsenybės

Madonna, Halle Berry, Jennifer Lopez, Martha Stewart, Whitney Houston, Kelis, Sandra Bullock.

Liūto ženklo mamos auklėjimo stilius

Mamoms Liūtėms vaikų auklėjimas – viena iš saviraiškos formų, būdas investuoti savo laiką, atiduoti visą širdį: dažnai jos pradeda gyventi ne tik savo, bet ir savo vaikų gyvenimą bei nuo pat mažų dienų siekia daryti atžaloms įtaką. Jos gali būti šiltos ir ramios, bet kai ateina metas priimti sprendimą, jos būtinai pareikš savo nuomonę. Tačiau šio ženklo mamoms kartais reikia atsipalaiduoti ir leisti vaikams patiems priimti sprendimus. Paauglystėje toks elgesys ir mamos kontrolė sukelia didelį pasipriešinimą.

Mamoms Liūtėms būdingas ir dramatiškumas: iš jų dažnai išgirstume nuostabos kupinus šūksnius; jos mėgsta situaciją „persūdyti“, todėl iš jų dažnai neadekvačios reakcijos sunku spręsti, ar įvykis – iš tiesų rimtas. Todėl jos dažnai į namus įneša nereikalingo chaoso. Toks reagavimas ilgainiui gali atbukinti vaikų emocijas, arba, atvirkščiai – jie per stipriai reaguos į menkas nesėkmes.

Šio Zodiako ženklo mamos – gana principingos, taip pat trokšta, kad jų vaikai pirmautų visose srityse ir pasiektų karjeros aukštumų. Būtent todėl mamų Liūčių vaikai lanko bene daugiausia užsiėmimų: pianino pamokas, šokių, sporto, mokslo būrelius ir kt. Liūtės mamos neretai ir pačios mokosi visą gyvenimą ir yra įsitikinusios, kad amžius – ne problema išbandyti naujus dalykus. Jų neįtikėtina valia ir energija gali būti puikus pavyzdys vaikams.

Mamos Liūtės mėgsta lepinti savo vaikus, pavyzdžiui, dovanoja jiems prabangias dovanas, žaislus, surengia įspūdingus vakarėlius, rengia gražiais, madingais drabužiais ir t. t. Netgi, galima teigti, kad dovanų rinkimas, pirkimas ir pakavimas – jų stichija. Jos mano, kad dovanų dovanojimas – įrodymas, kad pažįsta vaiką geriau nei bet kas kitas, skyrė daug laiko ypatingo daikto paieškoms ir nebijo to parodyti.

Kartu mamos Liūtės – kūrybingos asmenybės ir tobulos renginių, vakarėlių planuotojos: jokio kito Zodiako ženklo atstovė nesugebės surengti įsimintinesnio vakarėlio. Bet šio Zodiako ženklo atstovėms kartais verta pagalvoti, ar vienų metų vaikas tikrai prisimins grandiozinį vakarėlį su geriausiais animatoriais ar net profesionalaus cirko artistais. Galbūt verta pinigus pataupyti ar išleisti prasmingiau?

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.