Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Mamos Zodiako ženklas Jautis Garbash Varvara | Shutterstock.com

Jaučio ženklo mamos stiprybės

Stabilumas, atsakingumas, pareigingumas, globėjiškumas, geras skonis, sveikas protas, darbštumas.

Jaučio ženklo mamos silpnybės

Nuotaikų kaita, tuštybė, materializmas, kartais pernelyg tvirtos nuomonės turėjimas.

Po Jaučio ženklu gimusios garsenybės

Tori Spelling, Jessica Alba, Cher, Teresa Giudice, Lily Allen, Penelope Cruz, Uma Thurman, Cate Blanchett.

Jaučio ženklo mamos auklėjimo stilius

Apie šio ženklo mamų tikslumą, nuoseklumą auklėjant vaikus dažnai sakoma: „Kaip kirviu nukirsta.“ Dažnai jos turi ypač tvirtą nuomonę ir dažniausiai jos nekeičia, nėra linkusios taikytis prie kažkieno standartų. Tačiau kartais jos moka būti ir lanksčios, priimti spontaniškus sprendimus, „pasileisti plaukus“, ypač kai visi šeimos nariai sveiki ir patenkinti. Pavyzdžiui, jos gali reikalauti ir vaikų būti itin disciplinuotiems, kiekvieną sekmadienį drauge eiti į bažnyčią, tačiau gali sutikti ir su netikėtais prašymais, pavyzdžiui, dvylikamečiui leisti pasivažinėti motociklu.

Be to, tai vienos švelniausių mamų, visuomet apiberiančios vaikus apkabinimais ir bučiniais.

Pirmiausia joms – darbas, o tik po to pramogos, taip pat po Jaučio ženklu gimusios mamos – itin racionalios, puikiai planuojančios tiek laiką, tiek šeimos biudžetą. Jos tiki, kad investicijos sugrįš, taigi niekada negaili lėšų vaiko lavinimui.

Jos moko vaikus gerų manierų, gerbti autoritetus. Šio ženklo mamos ir pačios siekia tapti vaiko autoritetu ir žmogumi, į kurį jis kreiptųsi ištikus bet kokiai bėdai. Po Jaučio ženklu gimusios mamos tikisi, kad jei jos visą dėmesį skiria augindamos vaikus, tai sulauks savotiško atpildo – vaikų dėkingumo ir pripažinimo, tad kartais situacijos, kai vaikas pasielgia ne taip, kaip mama tikisi, yra lydimos nusivylimo.

Mamos Jaučiai puikiai išnaudoja savo vadybines savybes: jos turi ne tik praktinės informacijos, bet ir puikią nuojautą, todėl tampa šeimos galva. Joms patinka valdyti kitų žmonių gyvenimus, todėl jos daro pakankamai didelę įtaką ne tik šeimai, bet ir draugams.

Joms priimtinas ir aiškus ritmas auginant vaikus, skirtingai nei daugeliui kitų Zodiako ženklų. Ir nors jos linkusios dažnai vėluoti, tačiau niekada nepavėluos pateikti stojimo dokumentų į prestižinę mokyklą ar paraiškos dėl stipendijos. Kitaip tariant, jos puikiai moka susidėlioti prioritetus.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.