Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Šaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Mamos Zodiako ženklas Šaulys Garbash Varvara | Shutterstock.com

Šaulio ženklo mamos stiprybės

Linksmumas, optimistiška nuotaika, nuotykių troškimas, išmintis, sąžiningumas.

Šaulio ženklo mamos silpnybės

Nekantrumas, šiurkštumas, per didelis savo pomėgių paisymas.

Po Šaulio ženklu gimusios garsenybės

Britney Spears, Katie Holmes, Christina Aguilera, Anna Nicole Smith, Katherine Heigl, Christina Applegate.

Šaulio ženklo mamos auklėjimo stilius

Mamos Šaulės ypač vertina nepriklausomybę, tad joms susilaukus kūdikio sunkiau suvokti, kad dabar kažkas nuo jų bus priklausomas visu 100 proc. Daugeliui mamų Šaulių prireikia laiko suvokti, kad gimus kūdikiui teks atsisakyti spontaniškumo, kad vaikui reikia skirti daug dėmesio, leisti su juo daug laiko ir įdėti nemažai pastangų į auklėjimą. Tačiau tai netrukdo joms puikiai sutarti su vaikais ir padėti jiems užaugti asmenybėmis.

Dėl įgimto nekantrumo po Šaulio ženklu gimusioms mamoms motinystė gali būti sudėtinga, nes jai reikia nuoseklumo, struktūros ir ramaus buvimo. Šio ženklo mamos dažnai yra įpratusios sekti savo instinktais ir užgaidomis. Jos apsiima daug projektų, todėl vaikams dažnai pristinga dėmesio ir laiko.

Mamas Šaules slegia rutina, todėl jos bando ieškoti tiek joms, tiek vaikams įdomių užduočių, kasdienes veiklas ir darbus bando paversti smagiu žaidimu, stengiasi plėsti akiratį. Po Šaulio ženklu gimusios mamos ir pačios mėgsta keliauti, ir kelionių dvasia užkrečia vaikus, todėl jau paaugliai gali žinoti, kur ieškoti lėktuvų bilietų ir kaip juos įsigyti. Pačios mamos visuomet svajoja apie nuotykius ir juos bando perkelti į žaidimus.

Šaulys – daugiakultūris, daug pomėgių turintis ir įvairiomis disciplinomis besidomintis ženklas, todėl jų vaikai lanko įvairius būrelius, vyksta į stovyklas ir visus įmanomus renginius.

Po Šaulio ženklu gimusios mamos palaiko mokymosi visą gyvenimą idėją, taip pat dažnai ieško teisybės, yra išmintingos, tačiau kartais ta išmintis gali nuvesti prie pamokslavimo, kurį vaikai vertina prieštaringai. Mamoms Šaulėms reikėtų vengti elgtis tarsi viską išmanančioms ir ypač – tai demonstruoti. Kur kas geresnė išeitis – pasitelkti Sokrato metodiką: užduoti vaikams klausimų ir mąstant raginti į juos atsakyti.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.