Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Mamos Zodiako ženklas Ožiaragis Garbash Varvara | Shutterstock.com

Ožiaragio ženklo mamos stiprybės

Santūrumas, atsakingumas, puikūs laiko planavimo įgūdžiai, darbštumas, stropumas.

Ožiaragio ženklo mamos silpnybės

Valdingumas, griežtumas, per didelis rimtumas.

Po Ožiaragio ženklu gimusios garsenybės

Michelle Obama, Kate Moss, Annie Lennox, Kyle Richards, Donna Summer, Tina Knowles.

Ožiaragio ženklo mamos auklėjimo stilius

Mamos, gimusios po Ožiaragio ženklu, – santūrios, vengiančios tuščių kalbų ir visuomet nustatančios vaikams ribas, kurių nedera peržengti. Jos nėra jausmingos, emocionalios ir viską sprendžia besivadovaudamos šaltu protu, tačiau to tikrai negalima pavadinti meilės ir šilumos stygiumi, tiesiog šie jausmai mažiau demonstruojami.

Mamos Ožiaragiai daug dirba, yra ypač stropios ir siekia, kad kiekvienas darbas būtų atliktas tobulai, o šeima būtų finansiškai saugi ir turėtų stogą virš galvos. Po Ožiaragio ženklu gimusios mamos visą naštą nori nešti ant savo pečių. Dažnai jos prisiima ir šeimos galvos bei šeimos maitintojo vaidmenį, moko vaikus savarankiškai užsidirbti ir taupyti. Tačiau joms reikėtų mokytis atsipalaiduoti, nusimesti rūpesčių ir darbų naštą bei kuo dažniau tiesiog smagiai, nerūpestingai leisti laiką su vaikais.

Po Ožiaragio ženklu gimusios mamos nebijo savo vaikams pasakyti „ne“ ir puikiai supranta, kad tai suteiks ilgalaikę naudą. Šio ženklo mamos – puikios strategės, visuomet apgalvojančios 10 žingsnių į priekį. Joms būdingas stiprus pareigos jausmas.

Mamas Ožiarages žavi istorija, todėl jos mėgsta tyrinėti giminės kilmę ir medį, o jei giminėje buvo iškilių žmonių – būtinai apie tai visiems pranešti. Jos mėgsta kurti šeimos tradicijas, palaiko ryšį ir su savo tėvais bei skatina vaikus gerbti vyresniuosius ir branginti šeimos ryšį.

Motinystė mamas, gimusias po Ožiaragio ženklu, dažnai verčia nerimauti. Pastebima, kad dažnai šio ženklo mamos būna per griežtos tiek sau, tiek vaikams, todėl joms reikėtų pagalvoti, ar reikalavimų nederėtų sušvelninti: pasaulis tikrai nenustos suktis, jei vaikas gaus prastesnį pažymį ar suvalgys maisto, kuriame yra glitimo. Geriau neprimesti vaikams aukščiausių standartų ir mokyti juos tvarkytis su nesėkmėmis.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.