Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Dvyniai (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

Mamos Zodiako ženklas Dvyniai Garbash Varvara | Shutterstock.com

Dvynių ženklo mamos stiprybės

Mamos Dvynės – energingos, protingos, mėgstančios bendrauti, universalios, jaunatviškos, smalsios, atviros, originalios ir kūrybiškos.

Dvynių ženklo mamos silpnybės

Nenuoseklumas, ribų nejautimas, polinkis prieštarauti sau pačioms, nekantrumas, negebėjimas išklausyti kitų.

Po Dvynių ženklu gimusios garsenybės

Angelina Jolie, Heidi Klum, Courtney Cox, Natalie Portman, Nicole Kidman, Alanis Morissette.

Dvynių ženklo mamos auklėjimo stilius

Šios mamos – dvilypės. Jos neturi jokių išankstinių standartų, kaip auklėti vaikus, todėl jų nuomonė ir nuostatos gali gana dažnai kisti, o griežtumas ir švelnumas – derinami tarpusavyje. Jas galima vadinti permainingomis ir šiek tiek lengvabūdėmis, nes joms sunku nuosekliai siekti tikslo, o vaikams jos gana dažnai yra linkusios nuolaidžiauti. Kartais jos „paleidžia“ vadžias suteikdamos progą vaikams spręsti, koks elgesys tinkamas, o koks – ne.

Šio Zodiako ženklo mamas valdo planeta Merkurijus – bendravimo ir intelektualumo planeta, jų smegenys visada veikia tiksliai it laikrodis ir niekada „neišsijungia“. Merkurijus – kartu ir komunikacijos planeta, todėl mamos Dvynės mėgsta bendrauti, dalytis informacija ir apkalbėti kitus.

Tačiau Dvynės – kartu ir jautrios, atkaklios, ypač kai tai susiję su jų vaiku. Vaikams su tokia mama niekada nebus liūdna ir neteks nuobodžiauti – Dvynės išradingos ir dažnai mėgstančios daryti staigmenas. Jos turi daugybę pomėgių, užsiėmimų, todėl nuo pat mažų dienų ir vaikus skatina viskuo domėtis, būti žingeidžius. Jos puikiai geba žinias perteikti per žaidimą ir atradimus. Mamos Dvynės tiki mokslu ir jo pažanga, todėl, tikėtina, pasistengs kuo greičiau išsklaidyti mitus apie Kalėdų Senelį ir kopūstuose randamus kūdikius.

Po Dvynių ženklu gimusios mamos negali pakęsti rutinos, todėl dažnai keičia veiklas: toks įvairovės troškimas gali vaikus kiek destabilizuoti ir išmušti iš vėžių.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.