Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Mamos Zodiako ženklas Svarstyklės Garbash Varvara | Shutterstock.com

Svarstyklių ženklo mamos stiprybės

Protingos, aktyviai besidominčios vaikų auklėjimu, kantrios, turi puikų skonį.

Svarstyklių ženklo mamos silpnybės

Tuštybė, snobizmas, nenuoseklumas.

Po Svarstyklių ženklu gimusios garsenybės

Ashlee Simpson, Gwen Stefani, Gwyneth Paltrow, Catherine Zeta-Jones, Kate Winslet, Hillary Duff, Sharon Osbourne.

Svarstyklių ženklo mamos auklėjimo stilius

Mamos Svarstyklės retai pyksta, barasi, patenka į konfliktines situacijas. Svarstyklės, kaip ir rodo pats Zodiako ženklas, nuolat ieško balanso, o motinystė padeda joms labiau susikaupti, mokytis disciplinos, planuoti dienotvarkę pagal naujojo šeimos nario poreikius.

Šio ženklo mamos moka padrąsinti vaikus ir įtikinti, kad visuomet yra išeitis ir viskas bus gerai. Jei vaikams mokykloje buvo sunki diena, mamos, gimusios po Svarstyklių ženklu, tuoj sugalvos, kaip juos nustebinti, – nupirks dėžutę mėgstamiausių ledų arba nusives į zoologijos sodą. Taigi jos trokšta, kad vaikas vaikystėje patirtų viską, kas geriausia.

Joms nesvetima ir kultūra, geras skonis: mamos Svarstyklės vaikus dažnai vedasi į muziejus, galerijas, parodas ir kt.

Mamos Svarstyklės vaikams sudėtingus dalykus moka paaiškinti paprastai – jos turi pedagoginių įgūdžių. Tiesa, kartais įsitikinimai mamoms Svarstyklėms neleidžia pamatyti realios situacijos: pavyzdžiui, mama įsitikinusi, kad vaikas ir toliau turi lankyti graikų kalbos pamokas, nors jis gali mokytis kur kas perspektyvesnės ispanų kalbos. Dar vienas charakterio aspektas – dėl savo snobizmo šios mamos dažnai pameta galvą dėl kokio nors prekės ženklo ir paverčia vaikus „etikečių įkaitais“. Jos mėgsta susitapatinti, ypač su dukromis, todėl neretai sau ir atžaloms perka vienodus drabužius.

Kartais mamos Svarstyklės pernelyg įsitraukia į savo vaidmenį, vaiko auginimą, vengia jį palikti kitiems žmonėms.

Šio Zodiako ženklo mamos – dvilypės asmenybės: vieną minutę jos griežtos, kitą – pasiryžusios išpildyti bet kokį, net ir ne visai logišką, vaiko norą. Tam, kad išlaikytų pusiausvyrą ir būtų nuoseklios, Svarstyklės turi nemažai padirbėti. Jeigu šeimoje auga daugiau vaikų, joms gali būti sudėtinga paskirstyti dėmesį.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.