Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Žuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Mamos Zodiako ženklas Žuvys Garbash Varvara | Shutterstock.com

Žuvų ženklo mamos stiprybės

Empatija, jausmingumas, dvasingumas.

Žuvų ženklo mamos silpnybės

Manipuliavimas, per didelis jautrumas, emocinis nestabilumas.

Po Žuvų ženklu gimusios garsenybės

Kristen Davis, Cindy Crawford, Ali Larter, Camryn Mannheim, Dina Manzo, Rachel Weisz.

Žuvų ženklo mamos auklėjimo stilius

Mamos Žuvys – mėgstančios lepinti vaikus, užmezgančios su jais tvirtą ryšį visam gyvenimui, jaučiančios jiems besąlygišką meilę, vertinančios kiekvieną vaikų pasiekimą, branginančios su vaikais praleistą laiką. Vaikai žino, kad mama visada pasiaukos vardan jų laimės ir gerovės.

Jos – išradingos, moka nustebinti vaikus, todėl jiems niekada nebūna nuobodu: kiekviena diena kupina naujų užsiėmimų ir potyrių.

Žuvų ženklo mamas valdo svajingasis ir poetiškasis Neptūnas, todėl jos – meniškos, muzikalios, mėgsta šokį, moka dekoruoti namus, gaminti, puikiai išmano madą ir stilių. Jos labiau už viską nori, kad vaikai užaugtų kūrybingi, talentingi, todėl dažnai organizuoja išvykas į galerijas, muziejus, meno ir amatų dienas. Dėl bohemiškojo Neptūno įtakos jas natūraliai traukia viskas, kas alternatyvu ir nežemiška.

Žuvų ženklo mamos – itin jautrios, todėl kai kažkas jas įžeidžia, jos tai ilgai prisimena ir gali emociškai manipuliuoti, šeimos narius priversti jaustis kaltus. Jos mėgsta slėptis po fraze „man viskas gerai“, nors iš tiesų taip nėra.

Bet mamoms, gimusioms po Žuvų ženklu, neretai būna sudėtinga išlikti stabilioms: jų nuotaika dažnai kinta, tad vaikams sunku prisitaikyti prie tokių pokyčių. Šios mamos gana dažnai verkia, tačiau vaikai neturėtų tapti jų terapeutais ir psichologais. Tuo labiau jos neturėtų prisiimti aukos vaidmens.

Mamos Žuvys nemėgsta griežtos rutinos, todėl vaikų migdymas ir maitinimas pagal griežtą tvarkaraštį – tikrai ne joms. Žuvys jaučiasi laimingos, kai didesnę dalį organizacinių ir buitinių reikalų perima kitas šeimos narys, pavyzdžiui, vyras ar vyresnieji vaikai.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia: