Mamos charakteris pagal Zodiako ženklą: Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Mamos Zodiako ženklas Skorpionas Garbash Varvara | Shutterstock.com

Skorpiono ženklo mamos stiprybės

Atsakingumas, atsidavimas, rūpestingumas, lankstumas, dvasingumas.

Skorpiono ženklo mamos silpnybės

Valdingumas, noras kontroliuoti, būdingi kraštutinumai, kartais sudėtinga parodyti jausmus, stinga atjautos.

Po Skorpiono ženklu gimusios garsenybės

Demi Moore, Hillary Clinton, Kelly Rutherford, Julia Roberts, Calista Flockhart.

Skorpiono ženklo mamos auklėjimo stilius

Po Skorpiono ženklu gimusios mamos labai trokšta susilaukti vaikų, greitai įpranta prie šio naujojo vaidmens ir vaikus apdovanoja besąlygiška meile. Ir nors šio ženklo mamos laikomos tvirtomis, jos moka būti ir lanksčios.

Tikėtina, kad jos gali kiek lengviau ištverti visus su gimdymu susijusius nepatogumus, greičiau atgauti prieš nėštumą turėtas formas.

Po Skorpiono ženklu gimusios mamos – dvasingos, todėl nėštumą, gimdymą ir vaikų priežiūrą jos linkusios sieti su ezoterikos principais.

Jos – šeimos galva, besistengianti realizuoti utopinės šeimos viziją. Mamas Skorpiones gana stipriai veikia nuotaikų kaita, todėl kai nuotaika pakili, mama vaiką įkvepia, nuteikia jį teigiamai, tačiau nuotaikai subjurus mamą geriau kuriam laikui palikti vieną.

Jos stengiasi, kad vaikai gautų viską, kas geriausia, būtų viskuo aprūpinti, turėtų gražius ir jaukius namus: joms namai – šventovė, kurioje visa šeima gali jaukiai leisti laiką. Skorpionėms būtina ne tik dvasinė, bet ir buitinė pilnatvė – jos mėgsta susirangyti ant sofutės ir žiūrėti filmus. Be to, mamos Skorpionės siekia vaikams užtikrinti puikią ateitį, tačiau joms sunku susitaikyti, kad vaikas kažkada taps savarankiškas, užaugs ir paliks gimtuosius namus.

Skorpionas – kraštutinumų ženklas, todėl mamos gali būti ir be emocijų (pasitraukti į savo pasaulį), ir mokėti „spjaudytis žaibais“. Subtilesnėmis akimirkomis joms gali būti sunku išreikšti meilę ir švelnias emocijas, todėl jos turėtų dažniau apkabinti savo vaikus ir pademonstruoti atjautą.

Mamoms Skorpionėms labai svarbu turėti laiko sau ir vietą, kurioje jos galėtų pasislėpti, kai emocijos tampa per intensyvios.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.