Zodiako ženklai ir tėčio charakteris

Zodiako ženklai ir tėčio charakteris chekart | Shutterstock.com

Nepriklausomai nuo to, norime mes ar ne, žvaigždės daro nemenką įtaką mūsų charakteriams, elgesiui, gyvenimo įvykiams. Todėl, skaitydami horoskopus, galime pamatyti save iš šalies.

Šiandien mūsų magiškas rutulys papasakos, kurio Zodiako ženklo atstovą geriausia pasirinkti kaip savo vaikų tėvą. Kodėl tai svarbu? Dėl laimingos šeimos. Dėl laimingų vaikų. Dėl abipusio supratimo ir sutarimo. Svarbu būti ne tik laiminga moterimi, bet ir laiminga žmona bei mama. O visa tai labai priklauso nuo antrosios pusės.

Taigi kuo išsiskiria kiekvieno ženklo atstovas ir kurio ženklo gyvenimo pakeleivis labiausiai tinka jums?

Zodiakas Avinas

Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria vaikui visą savo laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Jis derina savyje, atrodytų, nesuderinamas savybes: ypatingą reiklumą ir sąžiningumą su atvirumu. Nors Avinas linkęs laikyti vaiką lygiaverčiu sau asmeniu, pasakyti „ne“ savo mylimai atžalai jam yra misija neįmanoma. Be to, jis visada pasiruošęs išmokyti vaiką savęs įveikimo ir tikslų siekimo meno.

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Zodiakas Jautis

Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Konservatyvusis Jautis paprastai siekia auklėti vaikus tokiu pačiu principu, kokiu buvo auklėjamas pats. O tą gali priimti toli gražu ne visi jaunosios kartos atstovai.

Užtat tokiu tėčiu visada galima pasikliauti: jis be galo patikimas, geranoriškas, mylintis ir atsidavęs. Jaučiai labai myli savo vaikus ir visada nori duoti jiems viską, kas geriausia.

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Zodiakas Dvyniai

Dvyniai (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

Šio ženklo vyrai neskuba tapti tėvais. Bet vos tik gimus kūdikiui, vadinsiančiam Dvynį tėčiu, jis visomis jėgomis stengsis išugdyti jame ryžtą, diplomatiją, pasitikėjimą savimi, greitą mąstymą ir sąmojį.

Toks tėvas su vaiku visada elgsis kaip su sau lygiu žmogumi. Be to, Dvyniai niekada nesuauga – jie lieka jauni net vyresniame amžiuje, kaip čia pasakius, – pražilę. Todėl Dvyniai puikiai randa bendrą kalbą su mažaisiais žmogučiais ir sugeba įtraukti juos net į nutrūktgalviškus žaidimus!

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Dvyniai (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

Zodiakas Vėžys

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžys labai mėgaujasi savo kaip tėvo ir šeimos galvos vaidmeniu. Jis be galo myli savo vaikus, lengvai pelno jų pasitikėjimą, užmezga gilų kontaktą. Kartais šio ženklo atstovai savo atžalą gali suvokti kaip savo nuosavybę, planuodami ne tik jų laisvalaikį, bet ir ateitį.

Tėtis Vėžys yra neabejotinai geriausias visų vaikų draugas, galintis ne tik dovanomis pamaloninti, bet ir košę išvirti. Iki visiško idealo jam tetrūksta charakterio tvirtumo: vaikai dažnai naudojasi jo gerumu ir „sėda ant sprando“.

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Zodiakas Liūtas

Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Didingas ir galingas Liūtas gali būti savo vaikui arba tikru autoritetu, arba, atvirkščiai – nemaloniu dėde. Iš tikrųjų šio Zodiako ženklo tėvas yra be galo įdomus ir paslaptingas egzempliorius. Jis gali stipriai ir nuoširdžiai mylėti savo atžalą, sulaukdamas iš jos atsako, arba, priešingai – nusivylęs, nustoti auklėti.

Dažniausiai Liūtų vaikai gyvena pasaulyje, kuriame tėtis yra stipriausias, kiečiausias ir šauniausias. Toks tėtis vaikus, tik linkėdamas gero, verčia būti ambicingus, sėkmingus ir niekada nemesti kelio dėl takelio!

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Zodiakas Mergelė

Mergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

Mergelės, panašiai kaip Dvyniai, neskuba tapti tėvais. Bet į šį vaidmenį žiūri be galo rimtai, su visa jiems būdinga atsakomybe. Mergelė padarys viską, kad uždirbtų kuo daugiau pinigų ir galėtų patenkinti visus savo atžalos norus. Bet lazda turi du galus: dėl nuolatinio užimtumo darbe gali nukentėti tėvo ir vaikų emocinis ryšys.

Apibendrinant, Mergelės – geri tėvai. Nors kūrybinius vaiko įgūdžius lavinti jiems sekasi ne per geriausiai, užtat jie puikiai susitvarko su sauskelnių keitimu, pagalba darant namų darbus arba ugdant fizinę savo atžalų formą.

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Mergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

Zodiakas Mergelė

Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Svarstyklių tėvai, atrodo, – malonūs ir švelnūs. Bet tik iš pirmo žvilgsnio! Iš tikrųjų jie yra be galo reiklūs ir griežti savo vaikams. Botago ir meduolio principas – jų auklėjimo metodika, o ateityje jie mato savo atžalas unikaliomis, originaliomis ir žinomomis asmenybėmis.

Siekdami paversti šias svajones realybe, jie aktyviai įsitraukia į vaikų (ypač jų kūrybinių įgūdžių) lavinimą. Tokius tėčius vaikai ne tik be galo myli, bet ir gerbia.

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Zodiakas Skorpionas

Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Tai tikri diktatoriai, dažnai neatsižvelgiantys nei į vaikų, nei į jų mamų prieštaravimus. Nepaisant to, jie yra be galo prisirišę prie savo vaikų, o griežtumo imasi siekdami tvarkos šeimoje.

Savo vaikus Skorpionai pradeda grūdinti jau nuo pat lopšio: sarkazmas, manipuliacijos, provokacijos – tai jų arkliukas. Nenuostabu, kad Skorpionų vaikai išauga tikrais kovotojais: būdami dar darželinukai jie jau yra matę daug ko ir pasiruošę viskam, o tvirtas charakteris tėvų Skorpionų dėka juntamas nuo pat mažų dienų. Deja, darželiai ne visada yra pasiruošę tokiems tvirtiems stiprių tėvų vaikams. Bet, kaip pasakytų tėtis Skorpionas, „patys, kvailiai, kalti“.

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Zodiakas Šaulys

Šaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Tėvai Šauliai – tikri teigiamų emocijų ugnikalniai! Jie turi visą jūrą kūrybinių idėjų ir visada žino gausybę įdomių žaidimų. Tai be galo mylintys tėčiai, besižavintys savo atžalų talentais.

Šauliai trokšta, kad jų vaikai būtų geriausi visame kame, kad išnaudotų visas savo gyvenimo galimybės. Deja, toli gražu ne visada tos svajonės yra lengvai įgyvendinamos: nepaisant visų gerų ketinimų, Šauliai nėra linkę aukoti daug laiko vaikų lavinimui ir kartais gali bėgti nuo savo pareigų. Jie turėtų suprasti, kad vaikų auklėjimas – tai ne šventė, bet ilgametis darbas, reikalaujantis daug kantrybės ir atsidavimo.

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Šaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

Zodiakas Ožiaragis

Ožiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Tėtis Ožiaragis į vaiko ugdymo procesą žiūri be galo rimtai. Ir ne šiaip sau: juk jis bando paruošti jį visiems galimiems gyvenimo iššūkiams ir sunkumams.

Labai svarbu, kad vaiko gimimas šeimoje būtų abiejų tėvų troškimas. Tada Ožiaragis taps idealiu tėvu, nuostabiu mokytoju ir geru draugu savo atžalai. Ožiaragiai mėgsta pasiruošti. Jei tėvystė užklumpa netikėtai ir neplanuotai, tėtis Ožiaragis galimai ras tūkstantį ir vieną būdą išvengti neplanuoto vaiko ugdymo ir, gali būti, – apskritai tėvystės.

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Zodiakas Vandenis

Vandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Nors Vandenis nėra linkęs garsiai ir prie kiekvieno kampo šaukti apie savo meilę vaikui, tai anaiptol nereiškia, kad jo nemyli ar yra per šaltas tėvas. Kartais gali atrodyti, kad jo ir vaikų santykiai yra be galo sausi ir šalti, bet iš tikrųjų viskas yra kitaip.

Tėvas Vandenis turi ypatingą talentą: jis gali valdyti vaiko elgesį tokiu būdu, kad šis nejus visiškai jokio spaudimo. Taigi nenuostabu, kad tėčiai Ožiaragiai tampa nuostabiais savo atžalų draugais.

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Vandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Zodiakas Žuvys

Žuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Šie tėvai taip myli savo vaikus, kad gali numoti ranka į jų auklėjimą ir tiesiog lepinti. Nors ugdydami savo atžalas šio ženklo atstovai nėra labai nuoseklūs, jie yra be galo glaudžiai susiję su jomis dvasiškai ir emociškai. Tai be galo pastabūs ir akylūs tėvai.

Nenustebkite, jei jūsų vaikų tėvas kartais tiksliau už jus nustatys, ko šiuo metu reikia jūsų vaikui, ir viską pastebės gana anksti, net – savo vaiko talentus.

Daugiau skaitykite čia: Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Žuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

O kaip susiję Zodiako ženklai ir mamos charakteris? Skaitykite:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.