Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėčio Zodiako ženklas Jautis chekart | Shutterstock.com

Jaučio ženklo tėčio stiprybės

Patikimumas, atsakingumas, pareigingumas, ištikimybė, atsidavimas, geranoriškumas, švelnumas, kantrumas, toliaregiškumas, praktiškumas.

Jaučio ženklo tėčio silpnybės

Pernelyg didelis konservatyvumas, užsispyrimas, mėgimas kontroliuoti.

Po Jaučio ženklu gimusios garsenybės

Williamas Šekspyras, Leonardo Da Vinči, Džekas Nicolsonas, Al Pačino.

Jaučio ženklo tėčio auklėjimo stilius

Konservatyvusis Jautis linkęs auklėti vaikus taip pat, kaip buvo auklėjamas pats. Norite sužinoti, koks tėvas bus jūsų išrinktasis? Susipažinkite artimiau su jo giminėmis ir pasidomėkite, kaip jis buvo auginamas, kokias vertybes tėvai stengėsi jam įskiepyti, kokios vyravo taisyklės jo šeimoje.

Ne visi jaunos kartos atstovai linkę priimti konservatyvų tėvų auklėjimą. Todėl tarp Jaučio ir jo vaikų gali kilti nesutarimų. Bet kartų konfliktai yra klasika, jie visada buvo ir bus. Svarbiausia, kad jis mokėtų eiti į kompromisus ir rasti bendrą kalbą su vaikais.

Tokiu tėčiu visada galima pasikliauti: jis be galo ištikimas, geranoriškas, mylintis ir atsidavęs. Dėl savo atžalos jis gali padaryti labai daug, net paskutinius drabužius atiduoti. Jaučiai labai myli savo vaikus ir visada nori duoti jiems viską, kas geriausia. Beje, šis zodiako ženklas yra bene patikimiausias iš visų!

Neveltui sakoma, kad geriausi tėvai yra Jaučiai. Juk jie atstoja ir mamą, ir tėtį – du viename! Švelnūs ir kantrūs, bet moka būti griežtais ir atkakliais. Kartais kiek nuobodoki, bet puikiai moka „užsikrėsti“ nutrūktgalviškomis linksmybėmis ir negadinti vaikams šventės. Jaučiai nuolat rūpinasi, kad jų atžaloms nieko netrūktų, kad jos būtų pavalgiusios, kad užsidėtų kepurę ir nepamirštų šaliko.

Toks tėtis yra toliaregis ir visada turi planą. Kol vaikai purvina sauskelnes, jis kuria sąskaitą būsimiems mokslams, pirmam automobiliui ir butui, kuriame apsigyvens dukra, pabaigusi universitetą. Manote, kad tai tik svajonės? Anaiptol. Patikėkite – atkaklusis Jautis tikrai sutaupys!

Šio ženklo atstovai puikiai supranta, kad auklėti vaikus, aiškinant jiems, kaip tinkamai elgtis – beprasmiška. O parodyti, kaip reikia ir kaip teisinga, Jautis tikrai moka. Tai puikus pavyzdys jaunai kartai.

Šie tėveliai turi ir tam tikrų trūkumų: jie yra be galo užsispyrę ir mėgstantys kontroliuoti. Išmokęs paleisti ir duoti vaikams pasirinkimo laisvę, Jautis, be jokios abejonės, taps geriausiu tėveliu iš visų zodiako ženklų.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Konservatyvusis Jautis linkęs auklėti vaikus taip pat, kaip buvo auklėjamas pats. Norite sužinoti, koks tėvas bus jūsų išrinktasis?

Skelbimai

12,00 €
122 | 6 - 7 m.
10,00 €
20,00 €
44 | 16 | L