Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Dvyniai (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

Tėčio Zodiako ženklas Dvyniai chekart | Shutterstock.com

Dvynių ženklo tėčio stiprybės

Komunikabilumas, įvairiapusiškumas, energingumas, iniciatyvumas, aktyvumas, laki vaizduotė.

Dvynių ženklo tėčio silpnybės

Tingumas, buities darbų vengimas, lengvabūdiškumas, nebrandumas.

Po Dvynių ženklu gimusios garsenybės

Johnny Deppas, Donaldas Johnas Trumpas, Artūras Conan Doyle, Morganas Freemanas.

Dvynių ženklo tėčio auklėjimo stilius

Šie vyrai neskuba tapti tėvais. Bet gimus kūdikiui jie visomis jėgomis stengiasi užauginti ryžtingą, diplomatišką, pasitikinčią savimi, greitai mąstančią ir sąmojingą asmenybę. Tokie tėvai vaiką traktuoja kaip lygų sau žmogų, ir atitinkamai su juo elgiasi.

Šio ženklo tėčiai yra be galo bendraujantys ir nori, kad tokios būtų ir jų atžalos. Siekdami įskiepyti vaikuose komunikabilumą ir žingeidumą, jie noriai įtraukia juos į įvairias veiklas, dažnai pasiimdami kartu ne tik į kiną, bet ir žygius, ekspedicijas, ilgesnes keliones. Jie nenustygsta vietoje ir yra labiau panašesni į vaikų draugus, nei į tėvus. Su Dvyniu tėčiu nėra nė minutės ramybės, tik nuolat besikeičiančios užduotys, idėjos ir vis naujos iniciatyvos!

Išskirtinė Dvynių vyrų savybė yra ta, kad jie niekada nesuauga. Taip, taip, daugelis jų lieka jauni net jau būdami pražilę. Šis bruožas puikiai padeda jiems rasti kalbą su jaunąja karta. Dvyniams nėra nieko paprasčiau, nei įtraukti vaikus į įdomius, nutrūktgalviškus žaidimus. Dėl šių savybių mažieji tiesiog dievina Dvynius tėvus. Tiesa, tai nelabai paranku mamai. Juk būti nuobodyla tėvo-šventės fone – šiaip sau perspektyva. Teks atitikti. Na, arba bent jau pritariančiai šypsotis.

Nors užimti vaikus ir išmokyti juos neordinaraus mąstymo tėčiai Dvyniai moka kuo puikiausiai, kasdienę darbų rutiną, veikiausiai, teks perimti mamai. Tad apsišarvuokite kantrybe ir pasiruoškite savarankiškam vaikelio maitinimui, auklėjimui, mokymui, pampersų keitimui ir skiepų grafiko kontrolei. Juk tėvas Dvyniai, veikiausiai, nė pirštu nepajudins. Bet nenuliūskite – pailsėti galėsite pensijoje. Juk Dvyniai – puikūs ir be galo rūpestingi seneliai. Senatvei atėjus, jis tikrai perims nemažą dalį darbų, o jums leis pagaliau atsikvėpti. Rimtai.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.