Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Svarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Tėčio Zodiako ženklas Svarstyklės chekart | Shutterstock.com

Svarstyklių ženklo tėčio stiprybės

Švelnumas, lankstumas, empatija, meniškumas, rūpestingumas, patikimumas, rimtumas, santūrumas.

Svarstyklių ženklo tėčio silpnybės

Griežtumas, prieštaringumas, snobiškumas, neryžtingumas.

Po Svarstyklių ženklu gimusios garsenybės

Frydrichas Nyčė, Oskaras Vaildas, Kristoferis Ryvas, Maiklas Dagiasas, Yvas Montandas, Montgomeri Kliftas, Džordžas C. Scotas.

Svarstyklių ženklo tėčio auklėjimo stilius

Tėvai Svarstyklės – malonūs ir švelnūs. Bet tik iš pirmo žvilgsnio. Iš tikrųjų jie yra be galo reiklūs savo vaikams, o auklėdami neretai pasitelkia griežtus ir prieštaringus principus.

Svarstyklės nori, kad jų atžalos užaugtų unikaliomis, originaliomis ir žinomomis asmenybėmis. Siekdami paversti šias svajones realybe, jie aktyviai įsitraukia į vaikų ugdymą, ypatingą dėmesį skirdami jų kūrybinių įgūdžių lavinimui.

Svarstyklės – dideli estetai. Žmogaus fizinis ir dvasinis grožis yra jiems svarbiausias už viską. Todėl savo vaikus jie moko būti rafinuotais, stilingais, madingais, gerų manierų. Šie žmonės linkę vengti konfliktų ir to paties stengiasi išmokyti ir savo atžalas, kantriai joms aiškindami, kad visas pasaulio problemas galima išspręsti taikiu būdu.

Būdami be galo empatiški ir bijodami įžeisti, Svarstyklės tėvai neretai parodo silpnybę auklėjime, dėl ko vaikai bando sėsti jiems ant sprando. Bet, atsidūręs tokioje situacijoje, tėvas būtinai parodo charakterį, sustabdydamas neleistiną vaiko elgesį.

Svarstyklės gyvenime linkusios abejoti viskuo, išskyrus vieną: jie yra šventai įsitikinę, kad yra geriausi pasaulyje tėvai. Iš kur kyla toks pasitikėjimas savimi, neaišku, bet jų pedagoginiai tikslai yra matomi plika akimi. Koks bebūtų vaikas, tėvas Svarstyklės norės užauginti jame Superžmogų. Ir stengsis tą pasiekti senu kaip pasaulis ir visiškai neveiksmingu meduolio ir botago principu. Matydama tai, mama dažnai ima nervingai mirksėti, o vaikai išsiugdo budizmo filosofiją ir abejingą požiūrį į pasaulį: „o kam stengtis, jeigu rezultatas vis vien nenuspėjamas?“. O tada jau nervingai mirksėti ima viso to kaltininkas – tėvas Svarstyklės.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.