Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Tėčio Zodiako ženklas Skorpionas chekart | Shutterstock.com

Skorpiono ženklo tėčio stiprybės

Ryžtingumas, atkaklumas, patikimumas, prisirišimas, šeimyniškumas, atsidavimas, charakterio tvirtumas.

Skorpiono ženklo tėčio silpnybės

Kandumas, kritiškumas, griežtumas, valdingumas,

Po Skorpiono ženklu gimusios garsenybės

Leonardo Di Caprio, Deividas Švimeris, Claude Monet, Pablo Pikaso.

Skorpiono ženklo tėčio auklėjimo stilius

Iš pirmo žvilgsnio šie tėčiai − tikri diktatoriai, dažnai neatsižvelgiantys nei į vaikų, nei į jų mamų prieštaravimus. Nepaisant to, jie yra be galo prisirišę prie savo vaikų, o griežtumo imasi siekdami palaikyti tvarką šeimoje. 

Skorpionai nėra linkę per daug atsiverti. Savo atžalas jie be galo myli, bet šių jausmų dažniausiai neparodo. Vaikams jie atrodo labai paslaptingi ir uždari, bet patikimi. Juk kiekviena atžala žino, kad, nepaisant savo uždarumo, reikalui esant, tėtis visada apgins ir apsaugos.

Skorpionai – be galo kritiški, o kartais net pašaipūs tėvai. Sarkazmas, manipuliacijos, provokacijos – tai jų arkliukas. Tokiu elgesiu Skorpionai tėvai bando parodyti vaikui, kad gyvenimas – tai karas, ir laimėti jame gali tik stipriausias.

Skorpionai – tai žmonės, kurie tėvais būti nenori niekada. Bet jeigu jau tampa, tai atsiduoda tėvystei visu 100-u procentų. Savo vaikus jie ima grūdinti jau nuo pat lopšio, tad nenuostabu, kad šie užauga tikrais kovotojais, pratusiais gintis nuo aplinkinių užgauliojimų jau nuo pat vystyklų laikų. Viena vertus, tai yra gerai – juk auga atspari asmenybė. Kita vertus − neretai, pagal tėvo pavyzdį, tokie vaikai ir patys pavirsta pašaipiais ir kritiškais žmonėmis.

Skorpionai – demoniški tėveliai, kurių vaikai, teoriškai, turėtų tapti neurotikais, turinčiais visą puokštę asmenybės sutrikimų. Bet praktikoje, kažkodėl, viskas yra kitaip: užauga stiprūs kovotojai, kuriems visi gyvenimo iššūkiai yra iki kelių. Ir nenuostabu, juk ankstyvojoje vaikystėje jie jau yra matę ir patyrę bemaž viską. Todėl jau darželinuko amžiuje, dažniausiai, yra pasiruošę viskam (tikrąja to žodžio prasme). Tiesa, yra vienas niuansas: darželiai ne visada yra pasiruošę jiems. Juk norint atlaikyti tokį vaiką, reikia būti stipriu kovotoju. Bet, kaip pasakytų tėtis Skorpionas: „patys, durniai, kalti.“

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Skelbimai

6,00 €
57 cm | M
8,00 €
152 | 11 - 12 m.
5,00 €
36 | 8 | S