Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Tėčio Zodiako ženklas Ožiaragis chekart | Shutterstock.com

Ožiaragio ženklo tėčio stiprybės

Brandumas, atsakingumas, pareigingumas, atkaklumas, santūrumas, toliaregiškumas, racionalumas, praktiškumas, patikimumas.

Ožiaragio ženklo tėčio silpnybės

Per didelis rimtumas, valdingumas, griežtumas, reiklumas.

Po Ožiaragio ženklu gimusios garsenybės

Elvis Presley, Stephenas Hawkingas, Muhammadas Ali, Michaelas Schumacheris, Haruki Murakami, Jimas Carrey, Seras Izaokas Niutonas, Melas Gibsonas, Ricky Martin.

Ožiaragio ženklo tėčio auklėjimo stilius

Ožiaragiai – bene brandžiausi tėvai iš visų zodiako ženklų. Ir visai nesvarbu, kokio amžiaus jie susilaukė pirmagimio. Kažkokiu stebuklingu būdu jie tampa atsakingais jau sėdėdami ant puodo su pirštu šnervėje. Tad galite būti rami: jūsų išrinktasis tėvystei jau seniausiai pasirengęs.

Ožiaragis geriau, nei jus žinos, kaip teisingai turi vystytis nėštumas, kur ir kaip geriausia ir saugiausia gimdyti, kaip teisingai rūpintis naujagimiu, kada reikia užimti eilę į darželį (jis jau ją užėmė, nepergyvenkite), ko paklausti pediatro ir kur gauti pinigų repetitoriui, kad vaikas įstotų į Cambridge‘ą.

Savo vaikams Ožiaragis yra gana griežtas ir reiklus, bet sąžiningas. O dar yra gana ramus ir niekada „nesprogstantis“. Bet svarbiausia – jam galite užkrauti didžiąją dalį nemalonių tėviškų darbų (mat Ožiaragio kantrybė yra ilgio sulig magistrale Vilnius-Klaipėda). Šis ženklas gali valandų valandas pakėlinėti nuo grindų čiulptuką, skalauti po kranu ir kišti atgal į grimasų kupiną kūdikio burnytę (visiškai neprarasdamas ramaus veido ir totalios vidinės harmonijos).

Šis tėtis vaiko auginimo procesą traktuoja kur kas rimčiau, nei kiti zodiako ženklai. Ypač, jei kūdikio gimimas buvo jo lauktas ir planuotas. Tokiu atveju Ožiaragis atsiskleis kaip idealus tėvas – be galo rūpestingas ir skiriantis vaikui daug laiko bei dėmesio.

Ožiaragis tėvas – racionalus ir praktiškas. Kartais jis gali palepinti vaikus, leisdamas viską, ko tik jie nori. Bet tai jis daro retai ir tik norėdamas juos paskatinti. Jis nuo pat vystyklų ima programuoti vaikus sėkmei, o savo pavyzdžiu ir patarimu padeda įveikti bet kokį rūpestį.

Šis ženklas bando paruošti vaikus visiems galimiems gyvenimo iššūkiams ir sunkumams. Jis moko savo atžalas, kad norint pasiekti tikslą, reikia eiti lėtai, bet užtikrintai, pagal susikurtą planą. Užaugę vaikai paprastai būna dėkingi tėvams Ožiaragiams.

Labai svarbu, kad vaiko gimimas šeimoje būtų abipusis abiejų tėvų troškimas – tada Ožiaragis taps idealiu tėvu, nuostabiu mokytoju ir geru draugu savo atžalai. Priešingu atveju jis ras tūkstantį ir vieną būdą išvengti neplanuoto vaiko auginimo.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.