Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Liūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

Tėčio Zodiako ženklas Liūtas chekart | Shutterstock.com

Liūto ženklo tėčio stiprybės

Energingumas, iniciatyvumas, ryškumas, stiprus charakteris, šeimyniškumas, mokėjimas palaikyti ir motyvuoti, patikimumas, atkaklumas.

Liūto ženklo tėčio silpnybės

Valdingumas, užsispyrimas, reiklumas, pernelyg didelis noras, kad vaikas būtų sėkmingas, stiprus, pernelyg didelis ambicingumas ir noras būti dėmesio centre.

Po Liūto ženklu gimusios garsenybės

Barack Obama, Edwardas, Nortonas, Danielis Radcliffe‘as, Mikkas Jaggeris, Carlas Jungas.

Liūto ženklo tėčio auklėjimo stilius

Didingas ir galingas Liūtas yra vienas iš fatališkiausių Zodiako ženklų. Jis gali būti savo vaikui arba tikras autoritetas, arba, priešingai – be galo nemalonus tėvas, su kurio vaikas nenorės bendrauti.

Iš tikrųjų, tėvas Liūtas yra labai įdomus ir paslaptingas egzempliorius. Sulaukęs iš savo atžalos pakankamai dėmesio ir atsako, jis gali stipriai ir nuoširdžiai ją mylėti. Bet nusivylęs pašlijusiais santykiais ir pripažinimo stoka, gali prarasti susidomėjimą bet kokiais su auklėjimu susijusiais reikalais. 

Liūtai yra giliai įsitikinę, kad jie turi viską, kas geriausia (ir geriausius visame pasaulyje vaikus). Šį puikybės pojūtį jų atžalos sugeria jau nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų (gerai, jei tėvas Liūtas nepradeda lakstyti po gimdymo namus su naujagimiu rankose, tikėdamasis, kad medicinos personalas pradės klupti ir lenktis naujajam princui, kaip Simbai).

Liūtų vaikai dažniausiai gyvena pasaulyje, kuriame tėtis yra stipriausias, kiečiausias ir šauniausias iš visų. Savo vaikus jis verčia būti ambicingais, kryptingais ir sėkmingais. Iš šono gali atrodyti, kad šie tėčiai pernelyg susirūpinę vaikų šlove ir sėkmingumu. Bet patys Liūtai tokį ambicingumą paaiškina tuo, kad linki savo vaikams tik gero.

Liūtai ištikimi šeimai ir aršiai ją gina bet kokiomis sąlygomis. Jie linkę palaikyti savo atžalas ir aktyviai motyvuoti jas siekti savo tikslų bei svajonių. Tokie tėvai be galo didžiuojasi savo vaikų pasiekimais ir niekada nepraleidžia progos pasigirti, kad yra jų tėvai. Liūtų vaikai gali pasikliauti jais 100-u procentų. Iš savo tėvų jie gauna visą reikiamą palaikymą ir apsaugą.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.