Lollita. parašė:
Man klinikose gine irgi dabar taip sake - 10dienu,kaip visoms, bet poliklinikoje priziurintis personalas ir cia ivf temose moterys sakydavo,kad po IVF tik kelias d…
mano pirmoji po ivf, tai kaip tik stebėjausi, jog nors žinoma tiksli data ir embriono dienų skaičius, viskas skaičiuojama vis tiek pagal mm. pernešiot leido tada iki 10 dienų.
poliklinikos bijo ivf atvejų, kažkodėl. bet tai iš esmės kaip ir normalus nėštumas, tik pradžioje dar pumpuojama hormonais, vaistais dėl prigijimo, išsaugojimo ir t.t. o nuo antro trimestro vaisingumo specialistai gi net neprižiūri.










