Koks jūsų vaiko charakteris pagal jo gimimo valandą?

Kūdikis paguldytas prie tėvų patyakastocks82 | Shutterstock.com

Pasirodo, vaiko charakterį gali lemti ne tik jo gimimo data ir vieta. Anot astrologų, didelę reikšmę turi ir tikslus paros laikas.

Kinai tiki, kad dangaus kūnai daro mums nemažą įtaką. O jų padėtis žmogaus gimimo akimirką gali daryti stiprią įtaką ir jo būdo bruožams. Jie skirsto parą į dvylika dalių. Kiekviena jų turi savo globėją – gyvūną. Įdomu, koks yra jūsų vaiko globėjas?

23.00–1.00

Žiurkė. Tokie vaikai turi aštrų protą. Jie yra dėmesingi, pastabūs, įžvalgūs. Tai puikūs analitikai, pasižymintys itin geru strateginiu mąstymu. Padėkite jų talentams atsiskleisti, žaisdami kartu strateginius, protinius žaidimus.

1.00–3.00

Jautis. Šie mažyliai yra apdovanoti vidine ramybe. Išvesti iš kelio juos beveik neįmanoma dėl jų įgimtos stiprios savikontrolės. Gera koncentracija padeda jiems pasiekti didelių gyvenimo aukštumų, o geležinė disciplina – tas aukštumas išlaikyti.

3.00–5.00

Tigras. Šie vaikai turi didelę, atvirą širdį. Tai stiprūs maksimalistai. Jei jie myli – tai iš visos širdies. Jei dovanoja – be galo dosniai. Tokie žmonės yra atkaklūs ir siekiantys savo tikslų. Jų šūkis: „viskas arba nieko“.

5.00–7.00

Katinas. Šie žmonės yra sąžiningi ir teisingi. Apdovanoti įgimtu vidiniu kompasu, kuris padeda jiems orientuotis gyvenime, priimti teisingus sprendimus, atskirti, kas yra gera, o kas – bloga. Jie yra kilnūs, dosnūs ir atsidavę.

7.00–9.00

Drakonas. Šie mažyliai – tikri stipruoliai! Be galo veržlūs ir ryžtingi. Jie siekia savo tikslų, pakeliui griaudami visas kliūtis. Drakonai pasižymi dideliu ištvermingumu, padedančiu jiems eiti gyvenimo keliu ir puikiai tvarkytis su sunkumais.

9.00–11.00

Gyvatė. Itin išmintingi, itin aštraus proto vaikai. Intuityvus pasaulio pajautimas padeda jiems atskirti, kas yra teisinga, kur link jie turi judėti, kaip pasielgi vienoje ar kitoje situacijoje. Šie žmonės mato pasaulį giliau nei kiti. Tai padeda jiems orientuotis gyvenime, neįdedant didelių pastangų.

11.00–13.00

Arklys. Šie mažyliai – nenustygstantys vietoje! Kupini energijos (kuri, atrodo, niekada neišsenka) ir labai judrūs. Itin aktyvūs, greitai priima sprendimus. Galite drąsiai leisti tokį arkliuką į sporto būrelį – didelė tikimybė, kas jis parodys puikius rezultatus.

13.00–15.00

Ožka. Šie vaikai itin kantrūs. Jie gali nesunkiai tvarkytis su darbais, reikalaujančiais kruopštumo, atidumo. Ši savybė padeda jiems siekti aukštumų net tada, kai kiti vaikai jau yra pasidavę, nuleidę rankas. Be to, Ožkos yra apdovanotos vidiniu teisingumo jausmu, kuris padeda joms nenukrypti nuo kelio.

15.00–17.00

Beždžionė. Itin mėgstantys bendrauti plepučiai, sugebantys su bet kuo rasti bendrą kalbą. Komunikabilumas – jų stiprioji pusė, padedanti siekti gyvenimo tikslų. Juk, kaip sakoma, „liežuvis gali ir iki Kijevo nuvesti“. O dar šie mažyliai yra be galo empatiški ir labai lankstūs, lengvai prisitaikantys prie bet kokios situacijos. Paprastai tariant, gyvenime jie tikrai neprapuls.

17.00–19.00

Gaidys. Šie vaikai – tikri vadovai. Rimti, konkretūs, labai punktualūs. Pasižymi puikia disciplina ir nepriekaištingu organizuotumu. Be galo ryžtingi. Ateityje jie gali tapti stipriais lyderiais, direktoriais, sėkmingais verslininkais.

19.00–21.00

Šuo. Šie mažyliai – be galo garbingi, draugiški ir atsidavę. Jie tikrai žino, ką reiškia lojalumas, o ištikimybė jiems yra vertybė numeris 1. Tai yra žmonės, kurie pirmieji atbėgs į pagalbą nutikus nelaimei. Taip pat jie mėgsta tvarką ir švarą, todėl turėti tokį žmogų namuose – tikra sėkmė.

21.00–23.00

Kiaulė. Šie žmonės yra be galo dosnūs. Ir tai liečia ne tik materialiąją gyvenimo pusę. Jei jie dirba, tai kantriai ir atsidavę. Jei myli – pasiaukoja dėl artimo ir apdovanoja jį stipriais, šiltais jausmais. Kiaulės yra be galo ištikimos ir nuoširdžios. Tai puikūs draugai ir nuostabūs gyvenimo partneriai.

Įdomu, kokią reikšmę turi vaiko horoskopas jo gyvenime? Skaitykite:

Susiję straipsniai

Tėveliams, jei vaikas – Skorpionas (spalio 24–lapkričio 22)

Ne šiaip vaikai, o tikros vaikštančios paslaptys. Nors dar visai mažos, bet jau stiprios asmenybės, pasižyminčios tvirtu būdu.

Ką vaiko horoskopas gali apie jį pasakyti?

Ar tikite žvaigždžių nulemtu likimu? Ar įdomu, ką sako astrologija apie jūsų vaiką? Galbūt norite sudaryti vaiko individualų horoskopą?

Ar horoskopas gali nulemti vaiko gyvenimą?

Daugelis šventai pasitiki horoskopais ir vadovaujasi jais, priimdami tiek svarbius, tiek kasdienius sprendimus. Kiti vertina astrologiją skeptiškai.