Kaip suvilioti vyrą pagal zodiako ženklą?

Nežiūrint koks metų laikas bebūtų, moters širdis visada trokšta pavasario ir meilės. Jei meilės objektas jau pasirinktas, pateiksime specialistų rekomendacijas jo užkariavimui. Išsiaiškink, kas tavo išrinktasis pagal horoskopą ir, apsigiklavusi pateiktais patarimais, pradėk veikti.

Ryškūs Avinai akimirksniu atkreipia į save kompanijos dėmesį, tačiau jų elgesys panašus į fejerverką – ryškiai nušvinta, bet labai greitai ir užgęsta. Gauti tokią šventišką akimirką nesudėtinga, o štai ją išlaikyti… Avinai pirmiausia dėmesį atkreipia į išorę, tad, kad ir kokia graži būtų tavo siela, išorė turi taip pat ją atitikti. Ugninga šio ženklo natūra veržiasi prie visko kas gundo ir uždega, tad aukštakulniai, ant kurių, atrodytų, neįmanoma net pastovėt, prisegamos tinklelio kojinės tikrai pravers. Labai arti savęs prisileisti avino neverta, jis greitai praras susidomėjimą, kur kas geriau pažaisti su juo katę ir pelę, taip po truputį mažinant atstumą. Jei šis vyras jau tavo, tuomet reikės susitaikyti su tuo, kad šeimos galva jis, o tau teks prisiimti vergės vaidmenį.

Stiprusis Jautis gundo pats, tad svarbiausia yra suprasti – ar tu jo skonio ar ne. Jeigu ne, tai neverta ir bandyti. Jeigu, vis tik nusprendei griebti jautį už ragų, tai atmink, kad jis labai mėgsta išpuoselėtą išvaizdą. Idealus manikiuras, švari oda, geros kokybės, figūrą išryškinantys drabužiai, štai ir viskas, ko reikia, kad jis atsigultų po tavo kojomis. O jei dar sutaps judviejų interesai – tai apskritai nuostabu. Bendraujat su jaučiu, negalima meluoti ar apsimetinėti, vos tai pajutęs, antro šanso jis nebeduos. Tad, kur kas saugiau bus prisipažinti, kad tu austrių nemėgsti, nei pusvalandį jas lukštenti, o po to su pasibjaurėjimu nuryti. Ilgalaikiuose santykiuose su jaučiu svarbiausia yra neapsunkinti jo gyvenimo klausimais ir įkyriomis priekabomis. Jis pats suteiks tau viską, ko nori ir net daugiau.

Judrieji Dvyniai permainingi visame kame, tame tarpe ir meilės santykiuose. Jie tokie smalsūs viskam, kas vyksta gyvenime, tad ir kiekviena sutikta moteris jiems tampa dideliu galvosūkiu. Vos atspėjus, iš karto pasidaro nebeįdomu. Todėl, kuo ilgiau išliksi moterimi-paslaptimi, tuo santykiai su Dvyniu bus ilagalaikesni. Šio ženklo žmonės labai vertina dėmesingą pašnekovą. Kuo įdėmiau jo klausysi, tuo stipriau jis įsimylės. Tačiau svarbiausia – nereikalauti iš jo pastovumo ir tikslaus tolimesnio gyvenomo plano. Juk svarbiausias Dvynių planas – jokio plano.

Savo kiaute užsidarę Vėžiai, iš jo išlenda labai retai ir tai, jei tam bus svarbi priežastis. Pavyzdžiui, jei kažkas labai drovus ir bejėgis paprašys jo patarimo. Jausdamasis kilniu gelbėtoju, Vėžys leis rūpintis juo, tačiau taip, kad iš po šalies atrodys, kad lygtai jis rūpinasi tavimi. Sudėtinga aišku, bet įmanoma. Šalia to, jauki namų atmosfera, pastovus meilės sau užsitikrinimas ir nuostabūs santykiai su savo motina suteikia Vėžiui pasitikėjimo savimi. Į santuoką šio ženklo atstovai žiūri labai atsakingai – jei vesti, tai kartą ir visam gyvenimui. Būtent todėl jis neskuba bėgti į santuokos rūmus. Tad verta pasistengti parodyti jam, kad tu esi būtent ta, kurios jam reikia, ir visam likusiam gyvenimui.

Karališkajam Liūtui reikalinga ne avelė, o liūtė, tokia kaip jis pats. Užtikrinta savimi, išdidi, lydima sėkmės ir savarankiška. Jei būtent tokią būtybę jis pamatys šalia kito vyriškio, tai tas kitas, galima sakyti, gali eit sau laukais vienas, nes liūtams turi priklausyti viskas, kas geriausia. Leisk jam užkariauti tave ir pripažink jo dominavimą poroje. Nepamiršk pastoviai kalbėti apie tai, kad tavo Liūtas pats gražiausias, pats drąsiausias, pats dosniausias, pats-pačiausias. Ir jam nieko kito neliks, kaip kad likti su tokia išmintinga moterimi. Svarbiausia – neapsileisti, šmėkla su suktukais plaukuose ir rymanti prie televizoriaus – visai ne tai, ką trokšta išvysti liūtas, parvilkdamas namo grobį.

Norint užkariauti vyrą Mergelę, tau būtina būti punktualiai, o dar geriau – būti praėjusiai karinės rikiuotės kursus. O taip pat ir namų buhalterijos. Tik tuomet tu gali jaustis esanti pasiruošusi šio egzemplioriaus gundymui. Tiesa, gundymas šiuo atveju labai santykinis – aistra pirmuoju (o taip pat ir antruoju, ir trečiuoju) laikotarpiu čia nė nekvepia. Tik lengva simpatija. Tik tada, kai Mergelė įsitikins, kad su tavimi galimi rimti santykiai, prasidės saldainių-gėlių etapas, kurį vainikuos susipažinimas su jo mama. Su tėvais jis pažindina tik potencialias gyvenimo drauges. Ir kuo labiau patiksi jo mamai, tuo daugiau šansų turėsi išgirsti tau grojamą Mendelsono maršą. Norėdama išlaikyti Mergelės susidomėjimą, pastoviai turi tobulinti tiek savo išorę, tiek vidų ir pastoviai įsiklausyti į jo rekomendacijas, kad ir kaip jos kartais keltų nuobodulį.

Pastoviai pakibę ore Svarstyklės skausmingai jaučia stabilios ir jaukios partnerės buvimo šalia poreikį. Jei tave šis žmogus domina, pabandyk parodyti iniciatyvą pati, kelis kartus pakviesdama jį kur nors nueiti. Bendraujant vis pabrėžk, kad tau ypač svarbus yra dvasinis artumas, nes tai kur kas svarbiau yra už banalų seksą. Tikėtina, kad Svarstykles sudomins tai ir jis norės pademonstruoti, kad su juo gera ne tik po paradas vaikščioti. Svarbiausia, kad šis žmogus suprastų – jo interesai, tai tavo interesai ir ne kitaip.

Ko gero, būtent Skorpionus dažniausiai nori išvilioti iš šeimos, nes jų aistringas temperamentas pavergia vos ne kiekvieną moterį. Tad, jei jau įsimylėjai Skorpioną, pagalvok ar būsi pasirengusi tam, kad pastoviai gyvensi tarsi ant parako statinės. Jeigu taip, tai ruoškis žaidimui “Užvaldyk mane”. Skorpionui tu būsi įdomi tik tada, jei jam atrodys, kad tai jis tave užkariavo, kad būtent jis galėjo šturmu ar apgultimi paimti neįveikiamą tvirtovę. Jeigu jam tai pavyks, tai ruoškis vergės vaidmeniui. Argumentas vienintelis – jis vyras, o tai reiškia, pats svarbiausias. Arba tu su tuo susitaikai, arba tau su juo nepakeliui.

Kaip taisyklė, Šaulius lydi sėkmė, kuri kaip magnetas traukia moteris. Todėl tai, kuri ketina su šio ženklo atstovu kurti šeimą, vertėtų žinoti, kad intrigėlės iš po šalies čia neišvengiamos. Tačiau yra ir pliusas – jos niekaip neįtakos santuokos. Todėl, kad, jei jau laisvę mylintis Šaulys leidosi būti sužieduotas, tai jis nė už ką neleis išardyti savo lizdo. Jei toks galimų santykių vystymasis tave tenkina, tai ruoškis bent jau pirmuose santykių vystymosi etapuose sublizgėti geru humoro jausmu, kokį turi ir tavo potencialus išrinktasis. Šalia to dar ir domėjimasis savo karjera, aistra keliauti – visa tai labai svarbu Skorpionui. O tu turi būti pasirengusi tam, kad net ir pati mylimiausia moteris šiems vyrams bus tik trečioje vietoje po jo paties vidinės laisvės ir darbo.

Komfortą vertinantis Ožiaragis įvertins dėmesį moters, kuri jaučiasi savimi užtikrinta tiek darbe, tiek namuose prie puodų. Kuo tu praktiškesnė, tuo geriau jam. Eilių skaitymas mėnesienoje ne jam, taip kaip ir norėjimas jį “pririšti” prie savęs. Tačiau jeigu tu nuoširdžiai susidomėsi visa jo veikla, tai ir laikyti jo nereikės. Šalia to dar pageidautina kuklumas ir drovus žvilgsnis. Tačiau svarbiausia – abejingumo ledą pramušinėti teks ilgai. Gali pasirodyti, Kad Ožiaragis visiškai abejingas tau, tačiau tikimybė, kad tai tik kaukė – labai didelė ir už jo meilę verta pakovoti.

Atspėti Vandenio susidomėjimą gana sudėtinga. Iš pažiūros jis gali pasirodyti šaltas, o iš tiesų jis galvoja, kur tave pakvietus nueiti, ir atvirkščiai, flirtas su juo gali reikšti tik jo gerą nusiteikimą ir nieko daugiau.Vandenis pasirinks tą moterį, kuri nebijo eksperimentuoti, pasižymi puikia erudicija ir taktiškumu. Jei nesi pasirengusi kiekvieno susitikimo metu stebinti savo vyriškį – geriau rinkis paprastesnį variantą. Taip, pirmojo pasimatymatymo iniciatore gali būti ir tu pati, tokia pozicija nesuglumins Vandenio. Svarbu, kas bus po to. O po to gali sekti nenoras gyventi kartu ir tuoktis. Bandymai pakeisti Vandenį beprasmiški, jis darys tik tai, ko nori pats.

Atkreipti vyro, gimusio po Žuvies ženklu, dėmesį, pakankamai nesudėtinga. Dinamitinį poveikį jo ramiame gyvenimo užutekyje gali padaryti tavo liūdnos akys ir virpančios lūpos. Pro nelaimingą sutvėrimą šis vyriškis nepraeis ir padės, tik ne patarimais, o užuojauta. Kuo romantiškesnė pasirodysi jam pirmojo pasimatymo metu, tuo daugiau šansų, kad bus ir antras. Tačiau tolimesniuose santykiuose turėsi tapti jo patarėja, geriausiu draugu, akmenine siena, užuovėja nuo priešiško pasaulio. Kartais Žuvys gali pajausti vienumos poreikį, kad eilinį kartą atsirinktų savo paties vidiniame pasaulyje. Tokiu atveju, geriau jam netrukdyti, nes iš auksinės žuvelės jis gali pavirsti plėšriu rykliu.

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.