Horoskopas 2023: ką mums atneš Juodojo triušio metai?

2023-ieji – Juodojo triušio metai terra.incognita | Shutterstock.com

Artėjant Naujiesiems metams, astrologai jau kreipia žvilgsnius į dangų, ieškodami ženklų: ką gi ateinantys metai atneš kiekvienam Zodiako ženklui? Ir, nors juodasis triušis – ramus gyvūnas, visgi vieniems teks pasisaugoti, kitiems – pasiraitoti rankoves. O kas gi laukia jūsų? Skaitykite toliau, ir sužinosite.

Zodiakas Avinas

Avinas

Seniai norite pakeisti savo gyvenimą, bet vis nesiryžtate? Dabar pats palankiausias tam metas. Žvaigždės yra jūsų pusėje. Jos globoja ir saugo. Tiesa, tik tuos, kurie ryšis rimtiems žingsniams ir nesustos pusiaukelėje. Kad ir kur pasuktumėte, – ar santykių, ar karjeros, ar sveikatos gerinimo link, – fortūna jus lydės.

Daugiau skaitykite čia: Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

 

Zodiakas Jautis

Jautis

Jaučiai ateinančiais metais neturėtų švaistytis pinigais. Venkite skubotų sprendimų ir nebūtinų išlaidų. Verčiau dėkite pastangas į antros pusės paieškas, jei esate vienišas, ir santykių stiprinimą, jei esate šeimos žmogus. Šioje srityje visi šansai bus jūsų rankose. Venkite agresijos ir negatyvo. Prioretizuokite atkaklumą ir teigiamą požiūrį, kad pasiektumėte užsibrėžtų tikslų.

 

 

Zodiakas Dvyniai

Dvyniai

Dvyniams juodojo triušio metai – puiki galimybė siekti savo tikslų. Užsibrėžkite, ką norite pasiekti, sugalvokite mažų žingsnių strategiją, ir pirmyn! Jei būsite pakankamai atkaklūs – metai žada atsukti finansinius kranelius ir padovanoti įdomių verslo kelionių. Nepraraskite tokios galimybės!

 

 

Zodiakas Vėžys

Vėžys

Turite išmokti tvarkytis su stresu ir įkyriomis, neproduktyviomis mintimis. Per didelė koncentracija į gyvenimo smulkmenas gali šiemet pakenkti jūsų sveikatai ir karjerai. Išmokite meditacijos technikų, susitvarkykite darbo–poilsio režimą ir dažniau ilsėkitės. Atradus vidinę ramybę, reikalai išorėje susitvarkys savaime.

 

 

Zodiakas Liūtas

Liūtas

Jei norite gerų metų – turėsite atsitraukti nuo nuolatinės konkurencijos, nesiekti lenktyniauti ir atsisakyti nuolatinio noro būti geriausi. Priešingu atveju tik išbarstysite savo energiją ir nieko nepasieksite. Verčiau susitelkite į dvasinį tobulėjimą. Žvaigždės palankios tiems, kas sugeba mąstyti plačiai.

 

 

Zodiakas Mergelė

Mergelė

Mergelėms šie metai yra apie meilę, romantiškus santykius, naujas, lemtingas pažintis bei šeimos stiprinimą. Jei esate vieniši, atkreipkite dėmesį net į menkiausią flirtą – juk jis gali peraugti į santuoką. Na, o šeimyninės Mergelės turėtų būti atidesnės, šiltesnės, dosnesnės savo mylimiesiems.

 

 

Zodiakas Svarstyklės

Svarstyklės

Šiam Zodiako ženklui metai žada būti itin dinamiški, energingi, stiprūs. Kartais nespėsite, atrodytų, net mirktelėti, kaip viskas aplinkui keisis šviesos greičiu. Svarstyklių laukia neįprasta užduotis – sugebėti prisitaikyti prie šios išorinio gyvenimo dinamikos. Jei jums pavyks – metai žada naujas galimybes ir didelius teigiamus pokyčius.

 

 

Zodiakas Skorpionas

Skorpionas

Skorpionai turėtų būti itin atsargūs, atidūs, nepasitikėti aklai žmonėmis. Šie metai bus kupini iššūkių. Bet jei sugebėsite juos įveikti – sustiprėsite ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Pasitelkite intuiciją, aštrų protą ir vidinę harmoniją. Ir nenusileiskite impulsyviems norams: gerai viską apsvarstykite.

 

 

Zodiakas Šaulys

Šaulys

Šio ženklo atstovams metai žada būti stabilūs tiek finansine, tiek sveikatos, tiek santykių srityje. Tiesa, dėl pernelyg „lygių“ santykių aistringi Šauliai gali imti nuobodžiauti ir ieškoti nuotykių kitur. Dėl to gali kilti konfliktų su antrąja puse ar net išsiskyrimų.

 

 

Zodiakas Ožiaragis

Ožiaragis

Ožiaragių laukia itin geri santykiai su finansais. Pinigai jus mylės tiesiogine to žodžio prasme. Todėl nesnauskite – pelno didinimas, svajonių įgyvendinimas, investicijos ir papildomi projektai – tai dalykai, į kuriuos šiemet turėtumėte atkreipti dėmesį.

 

 

Zodiakas Vandenis

Vandenis

Vandeniams šie metai bus itin ryškūs. Įsimintini įvykiai, naujos pažintys, įdomios išvykos – garantuotos. Tiesa, tam, kad tai įvyktų, turėsite įdėti pastangų. Jei norite pasiekti užsibrėžtų tikslų – vadovaukitės ramybės, taikos taisyklėmis ir skleiskite pozityvias emocijas. Aplinkiniai tikrai tą pastebės.

 

 

Zodiakas Žuvys

Žuvys

Šio ženklo atstovai 2023-iaisiais gali jausti energijos trūkumą ir apatiją. Yra tikimybė, kad norėsite tiesiog sėdėti ant sofos ir nieko neveikti. Pagrindinė sėkmės sąlyga – nenusileisti šiam tinguliui, susiimti ir susitelkti į turimus atlikti darbus. Jokiu būdu neatidėliokite reikalų vėlesniam laikui.

 

 

 

Daugiau horoskopų:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.