Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Horoskopas Avinams 2022 tutsi | Shutterstock.com

Avinas – išties ugninis ženklas. Emocionalus, nuoširdus (kartais net per daug), karšto būdo. Šio ženklo žmonių gyvenimas nėra lengvas – greitai sprogstantis charakteris dažnai pakiša jam koją.

Visgi šie metai žada būti Avinams palankūs, kupini įdomių įvykių.

Sveikata

Neturintiems lėtinių sveikatos sutrikimų šio ženklo atstovams 2022-ieji nežada nieko bloga. Visgi norintiems išsaugoti stiprią imuninę sistemą ir būti kupiniems jėgų Avinams reikėtų laikytis tam tikrų nurodymų:

  • reguliariai sportuokite (tobulas variantas: Šaulių arba Liūtų kompanijoje);
  • atkreipkite dėmesį į savo mitybą, venkite egzotinių patiekalų ir dažniau valgykite naminį maistą;
  • kasdien skirkite laiko kvėpavimo pratimams (tai padės atsipalaiduoti, atsikratyti susikaupusio streso).

Turite lėtinių negalavimų? Metų pradžioje apsilankykite pas atitinkamus gydytojus. Tai padės išvengti sveikatos problemų metų pabaigoje.

Turite nervinių sutrikimų? Laikykitės dienos režimo ir venkite neigiamai psichiką veikiančių televizijos programų ir filmų. Tai užtikrins ramius metus be sunkių pasekmių.

Metų pabaigoje bus didesnė traumų tikimybė, todėl venkite ekstremalių veiklų.

Karjera ir finansai

Aktyvūs šio ženklo atstovai turės puikią galimybę pakilti karjeros laiptais. Avinams, norintiems atsidurti hierarchijos aukštumose, astrologai rekomenduoja laikytis šių nurodymų:

  • aktyviai dalyvaukite visuose kompanijos projektuose;
  • venkite ginčų su vadovybe (net ir tais atvejais, kai vadovybė yra neteisi);
  • susidraugaukite su kolegomis, kurių zodiako ženklai yra susiję su oro stichija:

Svarstyklėmis, Dvyniais, Vandeniais.

Metų pradžia – puikus laikas pristatyti savo naujas darbines idėjas. Bet nebūkite įkyrūs: valdžiai neįvertinus pasiūlymo, kantriai išlaukite ir sugrįžkite su juo po kelių mėnesių.

Finansų sritis žada daug pakilimų ir nuosmukių. Pakilimų metu paaukokite dalį pelno geriems darbams / iniciatyvoms. Tai būtina sąlyga, norint, kad sėkmė nenusisuktų iki pat metų pabaigos.

Meilė ir santykiai

Šiais metais pasijusite, lyg būtumėte meksikietiškų serialų herojus. Tylos veikiausiai nesulauksite, o štai audrų bus per akis! Intensyviausias laikotarpis meilės reikaluose bus nuo birželio iki rugsėjo mėnesio. Šiuo laikotarpiu tikėtina:

  • staigios vestuvės;
  • staigus išsiskyrimas;
  • neapgalvotas veiksmas, dėl kurio santykiai staiga iširs;
  • neištikimybė, kurios partneris neatleis.

Vienišiems Avinams astrologai rekomenduoja atkreipti dėmesį į savo ženklo atstovus, o taip pat į Ožiaragius ir Šaulius. Tai partneriai, su kuriais žvaigždės pranašauja jums stiprius santykius iki pat gyvenimo pabaigos. Bet atminkite: neforsuokite naujos pažinties, kitaip rizikuojate atbaidyti potencialų partnerį.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.