Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Horoskopas Jaučiams 2022 tutsi | Shutterstock.com

Praėję metai šio ženklo atstovams nebuvo lengvi. Jiems teko atlaikyti nemažai išbandymų ir išlaikyti motyvaciją veikti.

Patiems ištvermingiausiems Jaučiams 2022-ieji paruošė savotišką kompensaciją: pagaliau jie galės atsikvėpti.

Sveikata

Šio ženklo atstovai yra dosniai likimo apdovanoti: jie turi stiprią sveikatą iš prigimties. Bet dėl savo tingėjimo, apsileidimo ir abejingumo fiziniams pratimams šią gyvenimo dovaną neretai praranda gana anksti.

Kad išliktų sveiki ir stiprūs, Jaučiai turi paversti sveiką gyvenimo būdą tokiu pat kasdieniu įpročiu, kaip dantų valymas ar valgymas. Atkreipkite dėmesį į sveiką mitybą ir reguliariai sportuokite. Na, arba bent jau eikite pasivaikščioti.

Turintiems lėtinių negalavimų Jaučiams derėtų reguliariai lankytis profilaktinėse gydytojų apžiūrose. 2022 metais reiktų ypatingą dėmesį atkreipti į dantų sveikatą. Net mažos neišspręstos dantų problemos gali staiga virsti didele bėda (tiek fizine, tiek finansine).

Karjera ir finansai

Gali būti, kad teks susipažinti su naujais finansų instrumentais, investicijomis ir vertybiniais popieriais. Jei esate konservatyvus ir vis dar laikote santaupas po čiužiniu – didelė tikimybė, kad šiais metais išdrįsite išbandyti naujoviškus pinigų kaupimo būdus.

Galimi stambūs sandoriai, nekilnojamo turto įsigijimas. O štai smulkių neapgalvotų išlaidų vertėtų vengti. Trumpą jų sukeltą pasitenkinimą labai greitai pakeis sąžinės graužatis, todėl užuot kaupę pigių prekių kalnus atidėkite pinigus kam nors tikrai reikšmingam.

2022-ieji žada Jaučiams pakilimą karjeros srityje. Puikiai seksis derybos, o tai leis be didelių pastangų gauti svajonių darbą ir geras pareigas. Kad viskas vyktų sklandžiai, turite tinkamai apskaičiuoti ir paskirstyti savo jėgas. Kitaip yra rizika nesusitvarkyti su naujomis pareigomis ir susigandinti reputaciją.

Nešokite karjeros laiptais dideliais, sparčiais žingsniais. Geriau ženkite pamažu: laiptelis po laiptelio. Neįrašykite į CV nebūtų nuopelnų, geriau susikoncentruokite į mokymus ir tobulėjimą.

Meilė ir santykiai

Šiais metais gali kilti konfliktų su antrąja puse. Bet žvaigždės perspėja: išsiskirti nereikia. Jei paskubėsite nutraukti santykius – įžeistas partneris labai greitai ras jums pakaitą. O jums beliks skausmas ir ašaros.

Vienišiems Jaučiams neverta mesti visų jėgų naujojo partnerio paieškai. Verčiau susikoncentruokite ties kitomis gyvenimo sritimis. Šie metai ne itin palankūs naujų santykių kūrimui.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.