Zodiako ženklai, su kuriais neįmanoma gyventi (reitinguojame nuo blogiausiai sugyvenamo!)

Pora bučiuojasi Miha Creative | Shutterstock.com

Kas galėtų pasakyti, kad jūsų poros ryšys truks amžinai? Niekas. Tačiau, sakoma, santykių suderinamumą puikiai gali pakomentuoti žvaigždės. Tai būdas bent iš dalies pažvelgti į savo santykius, į galimybę jums būti kartu. Tikėti, ar – ne, čia jau kitas klausimas, tačiau žvaigždės geriausios patarėjos buvo net karaliams.

Tikite, kad žvaigždės dėlioja likimą? Sako, ir mūsų charakterį vaikystėje formuoja ne tik artimiausia aplinka, bet ir planetos. Kaip manote, pasirinkote tinkamą žmogų? Ar dabar esate laimingas? Kas, jei paaiškės tiesa?..

MERGELĖ (rugpjūčio 23 d.–rugsėjo 22 d.)

Visiems tikriausiai žinoma, kokios Mergelės yra kritikės ir perfekcionistės. Be to, dar ir labai išrankios! Joms patinka, kai viskas yra savo vietose (taip, kaip jos sudėliojo), todėl nesitikėkite, kad paskolintą drabužį galite joms grąžinti kitokios būklės, nei pasiėmėte. O jei dar ir vonios nevalysite savaitę laiko – bus tikra katastrofa!

Nors šio ženklo atstovai turi begalę puikių bruožų, saldus charakteris nėra viena jų. Mergelės gali būti labai atšiaurios. Todėl, jei esate jautrus kritikai, bendram gyvenimui geriau pasirinkite kitą žmogų.

Mergelės yra labai paslaugios ir noriai padeda, bet dažnai neleidžia atlikti dalykų kitiems žmonėms (nes bijo, kad kiti neatliks tinkamai). Jos nemėgsta, kai kažkas vyksta ne pagal jų planą, todėl yra tikimybė, kad savo namuose turėsite vaikščioti ant pirštų galiukų.

VANDENIS (sausio 20 d.–vasario 18 d.)

Šio ženklo atstovai retai kada būna emocionalūs. Aplinkiniams jie dažnai atrodo bejausmiai, todėl su jais sugyventi gali būti sudėtinga. Vandeniams be galo sunku atsiverti ir to paties jie tikisi iš aplinkinių: kad šie slėptų savo jausmus. Bent menkiausia emocijų apraiška baisiai sunepatogina šio tipo žmones.

Jie yra labai nepriklausomi, todėl, jei norėsite dažniau pabūti drauge su Vandeniu, gali kilti keblumų. Bet viskas priklauso nuo Vandenio nuotaikos: kai tik jam užeis noras pabendrauti – jo eklektiškų draugų būrys gali užsilikti jūsų bendruose namuose iki paryčių. Ir šiuo atveju jokios namų taisyklės nepadės – jos Vandeniui tiesiog neegzistuoja.

ŠAULYS (lapkričio 22 d.–gruodžio 21 d.)

Šauliai mėgsta judesį. Todėl labai tikėtina, kad nematysite savo Šaulio taip dažnai, kaip norėtumėte. Jei namų atmosfera įkaista arba jei laukia rimtas pokalbis – jis gali staiga rasti priežastį iškeliauti į Rusiją ar Australiją!

Šio ženklo atstovai nuoširdžiai rūpinasi kitų žmonių išgyvenimais, bet prioritetą teikia savo reikalams. Jie pasižymi puikiu humoro jausmu, tiesa, ne visada turi pajautimą, kada tą humoro jausmą vertėtų parodyti, o kada − paslėpti.

Jei norite išgirsti nuoširdžią Šaulio nuomonę – be abejo, ją išgirsite. Jeigu jos girdėti nenorite – išgirsite ją vis vien.

ŽUVYS (vasario 19 d.–kovo 20 d.)

Jei gyvenate su Žuvimis − tikriausiai jau žinote, kad net būnant šalia jų gali susidaryti įspūdis, kad jų nėra. Iš tikrųjų šio ženklo atstovai virtuoziškai moka skrajoti padebesiais arba būti kažkur kitur. Jie turi labai turtingą vidinį pasaulį ir lakią vaizduotę, todėl nuolat svajoja ir fantazuoja (ne, ne vien tik apie seksą).

Žuvys yra labai kūrybingos ir gali bet kurią akimirką nutraukti bet kokį veiksmą tam, kad užrašytų ar nutapytų staiga kilusią idėją. Ir, nors kūryba ne visada siejama su betvarke, pastaroji – neatsiejama Žuvų gyvenimo dalis. Jos yra pernelyg užsiėmusios savo idėjomis, kad tvarkytų kambarius.

LIŪTAS (liepos 23 d.–rugpjūčio 22 d.)

Liūtai be galo mėgsta būti dėmesio centre. Namuose jie atskirti nuo savo gerbėjų būrio, todėl dėmesio gali reikalauti iš jūsų. Jeigu esate pernelyg užsiėmęs ir neketinate nuolat glostyti jų ego – bendram gyvenimui geriau pasirinkite kitą partnerį.

Šio ženklo atstovai mėgsta linksmybes, todėl, jei esate introvertas, su jais gyventi gali būti nelengva. Jie yra dosnūs, todėl dažnai nupirks maisto daugiau, nei jiems reikia, ir mielai pavaišins aplinkinius. Be to, jie yra malonūs ir paslaugūs. Tiesa, kantrybe šio ženklo atstovai nepasižymi, todėl, jei esate įpratę daryti dalykus lėtai, jie, ko gero, to nesupras.

JAUTIS (balandžio 20–gegužės 20)

Jautis yra užsispyręs ir nelinkęs į kompromisus. Jei jis nenori atlikti namų ruošos darbų – jis to paprasčiausiai nedarys. Ir nesvarbu, ar tiesiog paprašysite, ar perskaitysite visą pranešimą apie tai, kad neturite vienas pats tvarkyti viso namo ir kiemo. Jei Jautis nusprendė nesitepti nagų – jis negirdės jūsų argumentų.

Jaučiai mėgsta leisti pinigus prabangioms prekėms. Todėl, jei turite bendrą biudžetą, sugyventi gali būti sunku.

AVINAS (kovo 21 d.–balandžio 19 d.)

Gera naujiena – ta, kad Avinai yra be galo linksmi, taigi su jais gyventi tikrai nebus nuobodu. Bloga − kad jie gali būti netaktiški ir kandūs.

Avinas niekada nesusimąsto, prieš ką nors sakydamas. Jis pirmą pasako, o tik tada pagalvoja ir, supratęs, kad jo žodžiai galėjo pakenkti ar įžeisti, atsiprašo.

Šio ženklo atstovai yra nekantrūs ir nemėgsta lėtų žmonių. Jei esate iš tų, kurie lėtai priima sprendimus, – gali kilti keblumų.

Avinams kartais trūksta disciplinos, o tai gali turėti įtakos jų gyvenimui: pernelyg užsiėmę linksmybėmis, jie gali pamiršti apie namų ruošos darbus.

SKORPIONAS (spalio 23 d.–lapkričio 21 d.)

Šio ženklo žmonės – aistringi ir intuityvūs – jie gali žinoti, ką jaučiate dar prieš jums pradėjus tą jausti.

Didžiausi Skorpionų trūkumai − jie gali būti paslaptingi, pavydūs ir linkę manipuliuoti. Šio ženklo žmonės gali reikalauti iš jūsų, kad būtumėte atversta knyga, o patys būti uždari ir užsisklendę. Skorpionai bandys įtikinti jus, kad jų paslaptingumas yra jums parankus, o tai gali varginti ir nervinti. Bet jie turi vieną puikų bruožą: jei pelnysite Skorpiono pasitikėjimą – turėsite ištikimą draugą amžiams.

DVYNIAI (gegužės 21 d.–birželio 20 d.)

Norint gyventi su Dvyniais, reikia būti kantriam. Jie nesugeba priimti sprendimų, yra išsiblaškę, pernelyg minkšti. Bet gyventi su šio ženklo atstovais malonu ir lengva: jie dažniausiai yra linksmi, mandagūs. Dvyniai niekada nevargins jūsų savo problemomis: šie žmonės yra linkę elgtis taip, lyg viskas būtų gerai, net jeigu taip nėra.

PATARIMAS: Norite, kad Dvyniai laiku apmokėtų sąskaitą arba nevėluotų į vakarienę? Pagudraukite! Pasakykite, kad vakarienė prasideda 19 val., jeigu iš tikrųjų jos pradžia 19.30 val., arba kad mokestis už telefoną turi būti sumokėtas 15 mėn. dieną, kai tikrasis terminas – 30-oji, nes neva nutrauks paslaugas. Jūs galite ugdyti Dvynius, net jei kartais teks pasitelkti išmonę.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 23 d.–spalio 22 d.)

Svarstyklės yra vienas geriausiai sugyvenamų ženklų. Jie siekia turėti harmoningus ir komfortiškus namus, be to, puikiai moka išklausyti.

Svarstyklės gali būti tingios ir neryžtingos (nebent kas nors rimtai jas motyvuotų), o tai gali erzinti kitų ženklų atstovus. Kartais jos gali slopinti savo jausmus, nes nelabai moka jų išreikšti. Tai yra pavojinga: nuslopintos ir sukauptos negatyvios emocijas anksčiau ar vėliau sprogsta netinkamu metu ir netinkamoje vietoje. Todėl, gyvendami su Svarstyklėmis, skatinkite jas atsiverti ir išsireikšti! Patikėkite – nuo to visiems bus tik geriau.

OŽIARAGIS (gruodžio 22 d.–sausio 19 d.)

Ožiaragis – tiesiog puikus sugyventinis! Be galo atsakingas, ištikimas ir patikimas. Tai tas žmogus, kuris visada pasirūpina, kad laiku būtų apmokėtos sąskaitos ir viskas vyktų sklandžiai.

Šio ženklo žmonės dažniausiai neturi nepagrįstų lūkesčių kitiems žmonėms. Jie puikiai supranta, kad kiekvienas turi savo ypatybes ir talentus ir labai tas savybes gerbia.

Jei jums prireiks patarimo – niekas nepatars taip gerai, kaip išmintingas Ožiaragis. Bet didžiausia staigmena jums bus, pradėjus gyventi su Ožiaragiu, – sužinoti, koks linksmas ir juokingas, pasirodo, jis gali būti!

VĖŽYS (birželio 21 d.–liepos 22 d.)

Tai geriausiai sugyvenamas ženklas iš visų. Juk Vėžiui nėra nieko svarbesnio už jaukius namus. Jei apsigyvensite kartu – jis dės visas įmanomas pastangas, kad tik kuo greičiau užmegztų su jumis tvirtą ryšį. Vėžys visada bus šalia, kai jums to reikės. Šiam ženklui tikrai rūpi žmonės, o jo prigimtis yra juos puoselėti ir saugoti.

Stenkitės nepiktnaudžiauti Vėžio gerumu – nesinaudokite juo, perimkite dalį namų ūkio darbų. Tiesa, kai kam gali atrodyti, kad šio ženklo žmonės yra pernelyg lipšnūs ir prisirišę, bet juk niekas nėra tobulas, tiesa?

Įdomu sužinoti apie Zodiako ženklus, kurie geriausiai suderinami? Skaitykite:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.