Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Skorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

Horoskopas Skorpionams 2022 tutsi | Shutterstock.com

Metų pradžia nebus lengva šio ženklo atstovams. Bėdos ir rūpesčiai tykos už kiekvieno kampo, todėl teks susiimti ir pasitelkti kantrybę. Didelė tikimybė, kad turėsite spręsti kitų žmonių sukeltas problemas.

Bet nenusiminkite: jau pavasario pradžioje bėdos atslūgs, tad galėsite pagaliau atsikvėpti.

Sveikata

2022-ieji žada būti nelengvi tiems, kas neskiria pakankamo dėmesio savo sveikatai ir organizmo būklei. Jeigu ignoruosite savo kūno siunčiamus signalus – anksčiau ar vėliau jis jums atsilygins. Vandens Tigro metai yra būtent tokio atpildo laikas. Dauguma Skorpionų jau metų pradžioje pajus sveikatos negalavimus. Vieniems tai bus nežymūs organizmo veiklos sutrikimai, kitiems – rimtesnės bėdos.

Šie metai – puikus laikas pradėti naują gyvenimo būdą. Susidėliokite savo prioritetus, teisingai įvertinkite galimybes ir tikslus. Pradėkite sportuoti, atsisakykite svaigalų ir tabako, numeskite svorio.

Būkite itin atidūs vasarą: gali nutikti netikėtos traumos, užpulti alerginės reakcijos.

Karjera ir finansai

Pirmoje metų pusėje sulauksite visokeriopos sėkmės visose karjeros srityse. Visi jūsų pasiūlymai bus priimti, visi startai sulauks pripažinimo. Antra metų dalis bus nemažiau sėkminga, jei laikysitės vienos taisyklės: nepasididžiuokite. Kad ir koks sėkmingas būtumėte, nepakeičiamų žmonių nėra. Nesustokite ties pasiekimais ir neatsipalaiduokite. Vertinkite tai, ką turite, ir tęskite tai, ką pradėjote metų pradžioje.

Naujo verslo kurti šiuo laikotarpiu nepatartina. Yra rizika, kad ši veikla nepasiseks, o jūs prarasite įdėtą indėlį.

Meilė ir santykiai

Skorpionams, esantiems santykiuose, metai bus ramūs ir stabilūs. Na, o tiems, kas vis dar nerado savo antrosios pusės, Vandens Tigras nežada nieko gero. Šis laikas nėra geriausias naujiems romanams ir ateities perspektyvoms.

Metų pradžioje į jūsų gyvenimą gali netikėtai pasibelsti žmogus iš praeities. Kupinas geismo ir atsinaujinusių jausmų, jis degs noru pradėti viską iš naujo. Bet neapsigaukite: ši sąjunga ne tik nesukels teigiamų emocijų, bet ir labai greitai iširs. Venkite santykių su buvusiais partneriais.

Pirmoje metų pusėje Skorpionai bus itin emocionalūs. Venkite nereikalingų įtarimų ir pavydo scenų. Pasidavę savo baimėms, visai to nenorėdami, galite netyčia sugriauti santuoką.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.