Kaip pritraukti sėkmę į savo namus pagal fengšui?

Kaip pritraukti į savo namus sėkmę ir gerovę? Pasirodo, tai visai nesunku – tereikia 6 paprastų dalykų: veidrodžio, varpelių, žvakių, gėlių, akvariumo ir kristalų.

Gėlės

Gėlės – vienas iš fengšui simbolių, kuriam suteikiamas svarbi reikšmė. Pavyzdžiui, pagal fengšui, kiekvienas žmogus savyje turi išvystyti 7 meno pojūčius, ir vienas iš jų – gėlių priežiūra.

Gėlių turi būti kiekvienuose namuose, tačiau su jomis reikia elgtis atsargiai ir atsakingai, išmokus keletą taisyklių.

Tarkim, kiekviena gėlė, kaip ir žmogus, turi savo energetinį lauką. Jei šie laukai sutampa, tuose namuose vyraus teigiama energija, o visas blogis trauksis šalin. Jei tokios traukos ir suderinamumo nėra, žmogui dėl neaiškių priežasčių gali pasidaryti blogai, atsiranda bendras jėgų silpnumas.

Kai renkatės gėles, prisilieskite prie jų, užsimerkite keletai minučių ir įsiklausykite į savo pojūčius.

Fengšui teigiamai vertina ir skintas gėles, nes jos taip pat yra teigiamos energijos nešėjos. Vis dėl to ir čia yra savų niuansų – kai tik tokie augalai pradeda vysti, juos reikia nedelsiant išmesti.

Žvakės

Žvakės (tiksliau, jų ugnis) – tai žmogaus palydovas šiame pasaulyje, kuris ne tik rodo teisingą kryptį, bet ir kovoja su blogąja energija, sudegindamas ją. Juks ne veltui žvakes patariama deginti sergančiojo kambaryje. O kaip malonu gulėti vonioje degant žvakėms – iškart pajunti, kaip stresas ir visos negatyvios emocijos dingsta, palikdamos vietą ramybei ir leisdamos atsipalaiduoti.

Jei užgriuvo nemalonūs įvykiai, rekomenduojama apšviesti patalpas žvakėmis, apšlakstyti švęstu vandeniu slenkstį ir visus kampus.

Vietoj žvakių galima rinktis ir lempas su eteriniais aliejais. Jos ne tik ramina, bet ir išvalo visus neigiamus dalykus, taip pat pripildo patalpas malonių kvapų.

Rinktis kvapus reikėtų labai atsargiai – visi jie turi savo atspalvius. Vieni tinka atsipalaidavimui, kiti, atvirkščiai, skatina gyvybiškumą ir gyvenimo tempą. Kai kurie aromatai universalūs ir tinka praktiškai visiems, o kiti yra labai specifiniai: vieniems sukelia nuostabą ir susižavėjimą, o kitiems – galvos skausmą.

Kristalai

Kristalai – ne itin paplitęs mūsų būstuose daiktas, tačiau tai – viena svarbiausių fengšui priemonių. Kristalas – tai palydovas tarp dviejų pasaulių, jis naudojamas spiritizmo ir magijos seansuose. Kasdieniniame gyvenime kristalas turi būti kuo arčiau darbinės aplinkos, kadangi manoma, jog jis suteikia jėgų ir padeda tvarkingai sudėlioti mintis.

Akvariumas

Fengšui menas yra verčiamas kaip „vėjas ir vanduo“, todėl akvariumas, kaip vandens simbolis, rekomenduojamas kiekvienuose namuose.

Tai ne tik naudinga norintiems sukurti palankią atmosferą, bet ir gražu. Be to, šiuo metu tikrai galima rasti akvariumą pagal savo skonį ir finansines galimybes.

Akvariumas – turto ir klestėjimo simbolis. Jei negalite įsigyti tikro, jį gali atstoti paveikslai ar monitoriaus darbalaukiai, vaizduojantys akvariumą.

Varpeliai

Varpelis – tai vėjo simbolis. Jis yra či energijos palydovas, ir dažnai naudojamas fengšui praktikoje. Varpelis nuveja piktąsias dvasias ir praneša šeimininkams apie svečių atėjimą.

Neskubėkite varpelio kabinti bet kur namuose – pasinaudokite fengšui patarimais, kadangi svarbi yra ne tik vieta, bet ir data, kada varpelis yra kabinamas.

Veidrodžiai

Veidrodis – būtinas būsto, kuriame gyvena žmonės, besilaikantys pagrindinių fengšui taisyklių ir norintys, kad juos lydėtų sėkmė, sveikata ir turtai, atributas. Tiesa, veidrodžius taip pat reikia išmokti kabinti tinkamai. Tarkim, negalima jų kabinti vieno prieš kitą arba kabinti prieš langą.

Nepaisant to, kad visus išvardintus daiktus įsigyti yra gana paprasta, tačiau juos reikia dar ir mokėti išdėstyti pagal atitinkamas taisykles. Šiek tiek kantrybės ir kai kurių niuansų išmanymas – ir jūsų namuose įsivyraus teigiama Visatos energija!

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.