Visa tiesa apie moteris pagal Zodiako ženklą

Astrologai dažnai primena, kad Zodiako ženklų suderinamumas dar negarantuoja idealių santykių – juk kiekvieno žmogaus charakteris yra ypatingas. Štai kodėl „besipjaunantys“ ženklai kartais gyvena laimingai ir harmoningai, o „idealios poros“ gali iširti per labai trumpą laiko tarpą.

Siūlome daugiau sužinoti apie savo antrąją pusę!

Avinas

Po Avino ženklu gimusios moterys aistringos, jų gyvenime pustoniai neegzistuoja – jeigu jos myli, meilė joms bus pirmoje vietoje, ir dėl šios meilės jos bus pasiryžusios paaukoti viską.

Avino ženklas priskiriamas Ugnies stichijai. Visiems Avinams audringi santykiai įmanomi tik su iš tiesų mylimu žmogumi, o tie, kurių širdis laisva, renkasi tik patį geriausią variantą. Jeigu horizonte tokio nematyti, Avinai mėgaujasi vienatve, bet kartelės nenuleidžia.

Avinai prisiima atsakomybę, tačiau jiems patinka stiprūs partneriai. Jie ieško tokių, kurie nesikėsintų į jų laisvę, bet ir mokėtų pastovėti už save, nebūtų pernelyg minkšti. Šio ženklo atstovai gana prieštaringi ir neretai tampa savo pačių išdidumo, užsispyrimo ir neapsakomo pavydo aukomis, tačiau taip pat jie optimistai, kuriems po audros vėl būtinai nušvinta saulė.

Po Avino ženklu gimusios moterys labai mėgsta, kai jomis žavimasi – komplimentas gali pakelti joms nuotaiką visai dienai. Taip pat jos nori, kad jų mylimieji jomis didžiuotųsi – kad išgirstų, jog geresnių už jas nėra, tokios moterys gali nuversti kalnus.

Taip pat pastebėtina, kad Avinams labai svarbu save realizuoti profesinėje srityje – kai kurie netgi mieliau renkasi darbą nei šeimą, bet ištikimi šio ženklo atstovai kritinėse situacijose savo mylimųjų niekada nepalieka.

Jautis

Tai – gerai pusiausvyrą jaučiančios, subalansuotos, realistiškai į gyvenimą žiūrinčios asmenybės. Šio ženklo atstovai nelinkę rodyti stiprias emocijas, todėl kitai moteriai pasakytas komplimentas skandalo greičiausiai nesukels (bet tik tuo atveju, jeigu antroji pusė bus tikra, kad ją mylite).

Apie po Jaučio ženklu gimusias dailiosios lyties atstoves sklando daugybė legendų. Jos labai moteriškos, mėgsta, kai rūbų nedaug, ir net galima pasakyti, kad kiekviena iš jų yra truputį stilistė. Jos mėgaujasi viskuo, ką gali pasiūlyti gyvenimas – gerais rūbais, prabangiais gėrimais, skaniu maistu, gražiais paveikslais ir geriausia muzika.

Įsimylėję po Jaučio ženklu gimusią moterį vertina jos švelnumą ir atsidavimą, tačiau labai svarbu neleisti, kad ją apniktų pesimizmas. Neverta su ja pyktis, nes užsitrauksite šaltumą ir abejingumą.

Jaučiai skeptiškai vertina fantazijas – jiems reikia „pamatyti“ ir „pačiupinėti“. Jie nelinkę rizikuoti, bet jei nusprendžia, kad reikalas to vertas, gali ryžtis avantiūroms ir nuotykiams.

Gražios ir stiprios šio ženklo moterys sunkią akimirką neverks ir nepjaus savo antrosios pusės – jos ras kuo užsiimti.

Dvyniai

Tai, galima sakyti, kelios asmenybės vienoje, todėl megzti santykius su šio ženklo atstovais nėra paprasta: jei su viena „asmenybe“ susitarti pavyks, antroji gali nuspręsti, kad esate neverti jos laiko ir dėmesio.

Dvyniams gyvenimas atrodo kaip didelis eksperimentas. Su šiais žmonėmis monotonija niekada negresia – jie akimirksniu įsimyli ir taip pat greitai atvėsta, jie linkę nuolat abejoti, dvejoti, todėl šio ženklo moteris būtina įtikinti, kad esate geriausi.

Dvyniams meilė ir lytiniai santykiai – beveik tapatūs dalykai. Šiems žmonėms būdingas kūrybiškumas ir nenuspėjamumas, jų charakteris primena nepastovius orus: tai jie švelnūs ir meilūs, tai įsišėlsta kaip uraganas. Net nesistenkite perprasti jų logikos – geriau dažniau parodykite savo meilę.

Jeigu gyvenate su Dvyniais, turbūt jau išmokote priimti jų dvilypę prigimtį, pasireiškiančią tiek santykiuose, tiek buityje. Šiandien šis žmogus atrodo linksmas ir laimingas, o rytoj gali tapti tiesiog nepakenčiamas. Tačiau dėl savo mylimųjų Dvynių ženklo atstovės pasiryžusios viskam, ir dalinasi su savo antrąja puse tiek džiaugsmais, tiek rūpesčiais.

Patarimas: jei norite, kad jūsų „chameleonas“ visada švytėtų visomis vaivorykštės spalvomis, nepamirškite sakyti komplimentų!

Vėžys

Moteris-Vėžys – idealus pasirinkimas ištroškusiems romantikos ir komforto. Jūs sunkią minutę galite tikėtis ir bučinių, ir glamonių, ir kotletukų, ir sausainukų – visko, ko tik pageidausite, kad tik pasijustumėte geriau.

Tačiau iš jūsų tokia moteris taip pat lauks, kad ja rūpintumėtės, net jei niekada to tiesiai ir nepasakys. Stenkitės išvengti jos kritikos – tikrai skaudės. Bet jei pelnysite Vėžio pasitikėjimą, meilės, kurią generuos jo širdis, užteks ir dešimčiai žmonių.

Vėžių asmenybė – kaip dvi mėnulio pusės. Ryte tokia moteris gali būti švelni ir maloni, o vakare ims karščiuotis, taps itin ryžtinga. Jei to nusipelnysite, būkite tikri, kad tokios nuotaikos moteris būtinai smogs ten, kur skaudžiausia (nors po to ir graušis, kad savo žodžiais jus įžeidė).

Šio ženklo atstovės moka saugoti paslaptis, su jomis malonu dalintis gyvenimo istorijomis, Tačiau nepamirškite, kad taip pat jos ir labai pavydžios, jų meilė gali akimirksniu virsti baisia neapykanta. Jei Vėžys nustoja jumis pasitikėti, galite pamiršti visas pasakas apie gražią meilę.

Tokios moterys panašios į amazones – jos nebijo jokių išmėginimų. Tiesa, silpnumo akimirkos būdingos net ir joms – tada joms būtinas palaikymas. Atminkite: mylima Vėžio ženklo atstovė tiesiog žydi, ir aplinkiniams ima atrodyti, kad ji – tikra deivė.

Liūtas
 
Liūtės – tikros karalienės, kurioms reikia meilės ir pagarbos. Jei charizma spinduliuojančios ir daug dėmesio reikalaujančios asmenybės ne jūsų jėgoms – net nesistenkite jų užkariauti. Šio ženklo atstovams patinka leisti laiką draugų apsuptyje. Būkite pasirengę tam, kad jūs Liūtei – ne pirmas ir, jei būsite neatsargūs, ne paskutinis.
 
Liūtai nepakenčia bet kokios kontrolės, ir priešingos lyties rodomą dėmesį priima kaip savaime suprantamą dalyką. Jei kompleksuojate, tokia moteris iš karto tai pastebės. Atminkite, kad pasitikinčius savimi Liūtės myli nuoširdžiai ir aistringai.
 
Šio ženklo atstovai būna dosnūs ir supratingi, tačiau nepakenčia, kai meilė jiems rodoma iš įpratimo, o ne sąmoningai. Jiems nepatinka šablonai ir klišės, nuvalkioti komplimentai, tad jei norite užkariauti tokios moters širdį – būkite kūrybingi.
 
Liūtės nėra šaltos egoistės, ir dėmesio jos nesivaiko, bet šios reiklios moterys puikiai žino, kad yra vertos visko, kas geriausia. Jos mėgsta leisti pinigus papuošalams ir rūbams, ir, reikia pastebėti, pasižymi puikiu skoniu.
 
Nepalaikykite gerų tokios moters manierų nuolankumu, neerzinkite jos – antraip traumų neišvengsite. Kita vertus, jums reikia mokėti apsisukti taip, kad reikiamu momentu dominuotumėte jūs, o ne ji.
 
Įrodykite, kad jumis galima pasikliauti, ir kad jums rūpi ne tik platoniški santykiai. Juk seksas Liūtėms – tai meilės kulminacija. Gal kažkam iš šalies jūs atrodysite kaip snobai, tačiau būdami dviese jūs daug juoksitės, planuosite keliones ir nenuobodžiausite naktimis.
 
Šio ženklo atstovės traukia aplinkinius kaip magnetas. Pavydą jos vertina kaip laiko švaistymą, o norėdamos išgelbėti mylimąjį jos gali ryžtis bet kam.
 
Mergelė
 
Dėl rimtų jausmų ši moteris gali nekreipdama dėmesio į aplinkinių nuomonę mesti viską. Jai svarbiausia būti sąžiningai pačiai su savimi.
 
Mergelė nuolat arba ieško, arba yra įsimylėjusi. Buityje ji – materialistė, tačiau santykiuose – romantikė. Rafinuotą jos skonį galima įžvelgti visur – aprangoje, interjere, net tame, kaip ji patiekia maistą.
 
Šio ženklo atstovams būdingas perfekcionizmas. Taip pat Mergelės labai rūpestingos, jomis galima pasikliauti visur ir viskame. Jos nenusiramins, kol nepasieks savo.
 
Šio ženklo atstovės nepakenčia kritikos. Jeigu jums kas nors nepatinka, bet norite išsaugoti santykius – būkite taktiški ir sakykite tiesą į akis.
 
Mergelės geriau nei bet kas kitas suvokia, kad nėra tobulos, ir todėl kenčia. Jos retai parodo, kokios pažeidžiamos iš tikrųjų yra, bet neapsikentusios gali labai netikėtai imti ir tiesiog išeiti.
 
Šio ženklo atstovai dažniausiai vadovaujasi logika, tačiau tarp jų nemažai svajoklių. Visi jie vengia dramų ir konfliktų, todėl geriausia, ką galite padaryti tokiai moteriai – padovanoti harmoniją ir įtikinti, kad rytojus bus nuostabus. Taip pat pastebėtina, kad po Mergelių ženklu gimusioms dailiosios lyties atstovėms priimtinesnė švelni meilė, o ne audringi nuotykiai.
 
Mergelė savo meilę parodo smulkmenose. Jeigu santykiai stiprūs ir paremti tarpusavio pasitikėjimu, tokia moteris taps puikia žmona vyrui, vertinančiam jos grožį, protą ir praktiškumą.
 
Svarstyklės
 
Jos panašios į mažus žiburiukus, šviečiančius dieną ir naktį: spinduliuojančios gerumą, diplomatiškos, šiek tiek užsispyrusios ir neryžtingos. Jos labai moteriškos, tačiau esant reikalui gali persimainyti ir imtis vyriško darbo.
 
Į miestą tokia moteris išeis tik tvarkingai apsirengusi ir pasidažiusi – gimusios po Svarstyklių ženklu dailiosios lyties atstovės žino, kad svarbu netgi smulkmenos. Svarstyklėms būdingas analitiškumas, taip pat joms patinka bendrauti su įvairiais žmonėmis – jos gali priversti įsitraukti į pokalbį net paniurusį tylenį. Šio ženklo tikslas – visuotinė harmonija, ir tokie žmonės tuoj pat pastebi, kas šią harmoniją griauna.
 
Svarstyklėms labai svarbu žinoti, kad vertinate jų idėjas ir patarimus. Jei galite, palaikykite jas, kai jos sugalvos persikraustyti, imtis naujos veiklos ar pakeisti draugus. Svarstyklėms patinka kompanija, šokiai ir linksmybės, bet  jos save kontroliuoja.
 
Nors ir labai žavios, tokios moterys neretai būna gana valdingos. Jos nepastebimai, bet labai užtikrintai privers jus sutikti su jų nuomone.
 
Labiau už viską Svarstyklės vertina grožį ir nuoširdumą, tad šių savybių jos būtinai ieškos ir antrojoje pusėje. Bet, kadangi jos neryžtingos, jums gali tekti padėti priimti sudėtingą sprendimą.
 
Skorpionas
 
Skorpionės – paslaptingos ir nuostabios. Jų žavesiui pasiduoti lengva, tačiau perprasti jas gali ne kiekvienas.
 
Vyrai prie šių damų limpa kaip bitės prie medaus, tačiau banalūs komplimentai Skorpionių nežavi. Jei jūs tokiai moteriai patikote, pajusite iš karto.
 
Skorpionai didžiuojasi savo jėga ir gamtos dovanotais gabumais, ir jeigu kam nors pasirodo, kad šio ženklo atstovai tyleniai – toks įspūdis labai apgaulingas. Skorpionai labai emocionalūs – tiesiog ugnikalnis išsiveržia ne visada.
 
Moterys Skorpionės – karalienės ir deivės, nuostabios žmonos ir draugės. Jos myli ir neapkenčia iki galo, kompromisai ir pustoniai joms neegzistuoja. Joms reikia visko arba nieko, ir jums teks su tuo susitaikyti.
 
Tai – labai pavydus Zodiako ženklas, ir jo atstovai to netgi neslepia. Jų žodis būtinai turi būti paskutinis, jie visada teisūs. Jeigu Skorpionė įsižeidė, jūsų laukia rimtas išbandymas, tačiau norėdama dominuoti ji mylimiems žmonėms gali atleisti viską.
 
Visi Skorpionai ištikimi ir atsidavę savo draugams ir mylimiesiems. Moterys vertina vyro jėgą, ryžtą ir norą nugalėti, jos pasitiki savimi, todėl kitų moterų savo konkurentėmis nelaiko.

Šaulys
 
Šaulės – nuoširdžios asmenybės, gebančios įkvėpti sunkią akimirką. Jos atviros, tad nėra reikalo prieš jas apsimetinėti tuo, kuo nesate. Jos nepriklausomos ir nepasiduoda nei hipnozei, nei vilionėms, kreivai žiūri į „visažinius“. Laisvės troškimas neretai tampa jų vienatvės priežastimi.
 
Tačiau jeigu šio ženklo atstovė randa „savo žmogų“, jis gali būti tikras, kad jų santykiai nenutrūks niekada. Tokia moteris visada bus jūsų pusėje, net jeigu nuo jūsų nusigręš artimieji ir draugai.
 
Tai – impozantiškos ir savimi pasitikinčios moterys. Jos dosnios ir kantrios, bet pykdyti jų nereikia. Labai romantiškos – atsimena net kada pirmą kartą jus pamatė, pirmą jūsų žvilgsnį jų pusėn, dainą, skambėjusią per pirmąjį jūsų pasimatymą (bet tai – jų paslaptis). Išsiskyrusios su mylimuoju jos elgsis lyg nieko nebūtų nutikę, ir tik nedaugelis supras, kaip jos kenčia širdyje.
 
Šios asmenybės viduje visada jaunos – ir nesvarbu, kiek iš tikrųjų joms metų. Jos aistringos ir nebijo parodyti savo jausmų. Tokių saldžių bučinių, kokiomis jos apdalina savo mylimuosius, galima tik pavydėti!
 
Ožiaragis
 
Šio ženklo moterys pačios planuoja savo gyvenimą ir nebijo sunkumų, jos atkakliai siekia savo tikslo ir užtikrintai skinasi kelią į karjeros aukštumas. Taip pat jos nešykšti gerų patarimų – bet tik tiems, kas jų prašo.
 
Šios asmenybės nelinkusios daugiažodžiauti ir pasiduoti. Jų neįmanoma palaužti, jų ambicijos visada pagrįstos – Ožiaragiai žino, kas jų jėgoms, o kas – ne.
 
Ilgos derybos – ne jų stichija: turite arba pateikti patį geriausią pasiūlymą, arba iš viso nesukti Ožiaragiams galvos. Tiesa, pašnekovai jie vis dėlto geri, jų dialogai argumentuoti. Jei norite prisipažinti šio ženklo moteriai apie savo jausmus, įspūdį jai padarys frazė: „Tu – pati protingiausia ir praktiškiausia iš visų!“
 
Šios moterys moka susikurti nepriekaištingą įvaizdį, gražų interjerą, išsirinkti geriausius papuošalus. Joms patinka melodinga muzika ir įdomus poilsis, bet daugybės pašnekovų joms nereikia – užtenka ir vieno, bet paties geriausio.
 
Ožiaragiams būtinas palaikymas, nors jie paprastai to neparodo. Pamėginkite pagirti moterį ir pamatysite, kaip ji persimainys jūsų akyse – ji ims tiesiog žydėti.
 
Gali susidaryti klaidingas įspūdis, kad šio ženklo atstovams svetimas švelnumas ir aistra, bet už santūrumo kaukės visada slepiasi aistringa mylimoji ir rūpestinga gyvenimo draugė. Geresnių partnerių ilgam ir laimingam gyvenimui tiesiog neegzistuoja.
 
Vandenis
 
Lengvai įsimylintis, labai nepriklausomas, mėgstantis eksperimentus Zodiako ženklas. Jam reikia naujų horizontų, jis visada pasirengęs praplėsti savo akiratį.
 
Po šiuo ženklu gimė daugiausiai pasaulį pakeitusių žmonių. Atimkite iš jų laisvę, ir jų vidinė ugnelė užges.
 
Šie nuoširdūs ir aistringi žmonės nepakenčia neteisybės. Iš prigimties jie geri ir ramūs, bet labai mėgsta mesti aplinkiniams iššūkius, šias asmenybes traukia neįprasti žmonės ir įvykiai.
 
Moteris Vandenė akimirksniu supras jūsų žodžių esmę, o jums gali pasirodyti, kad ji šiuo metu ne su jumis – bet tai viso labo reiškia, kad ji viską jau seniai suprato ir ėmė nuobodžiauti. Šio ženklo žmonėms nepatinka stovėti vienoje vietoje.
 
Romanas su Vandene visiems laikams pakeis jūsų gyvenimą. Gimusieji po šiuo ženklu – ir romantikai, ir pragmatikai, ir idealistai. Jiems nepatinka, kai kas nors viską dramatizuoja ir per daug sutirština spalvas.
 
Moteriai-Vandenei patinka „gėlių ir saldainių periodas“, tačiau jeigu ji mato, kad santykiai neturi ateities – ji nepastebimai išnyks iš jūsų gyvenimo. Vandeniai – individualistai, tačiau jų draugų ratas labai platus.
 
Jei mėgstate paslaptingas, bet tuo pačiu ir atviras moteris – dovanokite Vandenėms meilę, ir jūsų gyvenimas virs nesibaigiančia ir nuotykių kupina kelione.
 
Žuvys
 
Šio ženklo atstovės – moteriškos, kerinčios ir jautrios asmenybės. Jos mėgsta, kai partneris apsupa jas meile, žarsto komplimentus (tegul ir pačius paprasčiausius – joms svarbiausia nuoširdumas).
 
Per pirmąjį pasimatymą jums gali susidaryti įspūdis, kad pažįstate šią moterį visą savo gyvenimą. Žuvys mylinčios ir jautrios, jos niekada jūsų neįskaudins.
 
Joms žodžiai „Aš tave myliu“ saulei tekant – geriausia dienos pradžia. Ir net brangiausios dovanos joms nepakeis tikrų jausmų teikiamo džiaugsmo.
 
Žuvys labai diplomatiškos, nepažįstamoje kompanijoje jaučiasi gana neblogai, bet jeigu jas tyčia įžeisite, pasigailėsite – šio ženklo atstovai jau žino jūsų silpnybes ir jums neliks skolingi.
 
Gimusieji po Žuvų ženklu vertina komfortą ir malonumus. Nors jie ir nesiekia visos įmanomos prabangos ir patogumų, tačiau gražūs daiktai Žuvis įkvepia. Jų nejaudina rytojus – joms labiau rūpi „dabar“. O po to... Po to viskas bus gerai!
 
Visoms Žuvims kartais reikia pabūti vienoms – tai padeda joms „apsivalyti“ nuo streso ir baimių.
 
Šio ženklo atstovai – jautrios ir gyvenimu besidžiaugiančios asmenybės, tačiau savo širdį jie atveria ne kiekvienam. Savo pažeidžiamumą Žuvys parodo tik patiems artimiausiems žmonės, o visiems kitiems jos atrodo pasitikinčios savimi ir nepriklausomos. Niekada jų neišduokite – Žuvys to neatleis.

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.