Kvepalai pagal zodiako ženklą

“Pasakyk, kada tu gimusi ir aš tau pasakysiu kaip tu turi kvepėti”. Ir tai labai rimtai, juk teisingai parinktas aromatas stimuliuoja mūsų potencialą ir tokiu būdu  sukuria harmoniją su vidiniu “aš” kiekvienam pagal zodiako ženklą.  

Avino aromatų natos: rožė, ambra, sandalas, jazminas, aguona, pušis, pelargonija, citrina, muskusas, rozmarinas, vanilė, kalendra, pakalnutė,  kadagys, šalavijas.

Kvepalai: DSquared2 - She Wood Velvet Forest Wood, J. Del Pozo - Ambar, Cartier - De Lune, Givenchy - Very Irresistible, Estee Lauder - Estee (moterims); Puma - Animagical Man, Aramis Devin - Gentleman’s Collection, DSquared2 - He Wood Silver Wind Wood, Burberry - Sport For Men, Montale - Attar (vyrams).

Jaučio aromatų natos: muskusas, lavanda, lotosas, bergamotė, rožė.  

Kvepalai: Marina - Rouge Royal, Aigner Etienne - Aigner Starlight, Bruno Banani - Magic Woman, Ambre Sultan - Serge Lutens, Narciso Rodriguez - Essence Musc Collection Intense, Dolce & Gabbana - The One (moterims); Angel Schlesser - Essential For Men, Salvador - Pour Homme, Lacoste - Style In Play, Canali - Style, Amouage - Epic For Man, Mont Blanc - Homme Exceptionnel (vyrams).

Dvynių aromatų natos: sandalas, rožė, kedras, pušis, muskusas, žemuogė.

Kvepalai:  Amouage - Eau D'Amouage, Blumarine Bellissima - Acqua Di Primavera, Giselle - Carla Fracci, LuLu Castagnette - LuLu Castagnette, Mauboussin - Pour Elle, Carolina Herrera - 212 Vip (moterims); Charriol Royal - Gold Eau De Toilette Intense Pour Homme, Armani - Code Sport, Dupont - Passenger Cruise Pour Homme, Gucci - Guilty Pour Homme, Dupont - Essence Pure Homme, Versace - Pour Homme (vyrams).

Vėžio aromatų natos: jazminas, sandalas, aguona, ambra, muskusas.

Kvepalai: Issey Miyake - L'Eau D'Issey, Love And Tears By Kilian Surrender, Guerlain - Idylle Eau De Toilette, Gian Marco Venturi - Girl, L’eau par Kenzo (moterims); Kenzo - Homme Boisee, John Richmond - For Men, Amouage Reflection - Man, Creed - Original Santal, Dolce & Gabbana - The One Gentleman for Men, Tokyo By Kenzo (vyrams).

Liūto aromatų natos: rožė, ambra, jazminas, kokosas.

Kvepalai: Baldinini - Or Noir, Dupont - Passenger Cruise Pour Femme, Narciso Rodriguez - Essence Musc Collection Intense, Emporio Armani - Diamonds, Yves Saint Laurent - Belle D’Opium (moterims); Creed Virgin - Island Water, L'Eau Par Kenzo - Pour Homme Wild Edition, Antonio Banderas - Blue Cool Seduction Men, Cartier - Declaration, Gucci - Guilty Pour Homme, DSquared2 - He Wood (vyrams).

Mergelės aromatų natos: muskusas, mira, rožė, žemuogė.

Kvepalai: Lancome - Hypnose, Amouage Dia - Woman, Love By Kilian, Don't Be Shy, Christian Dior - Poison Hypnotic Eau Sensuelle, Masaki Matsushima - Fluo, Marina de Bourbon - Dynastie Mademoiselle (moterims); Biotherm - Homme Force, Prada - Infusion D'Iris Milano Pour Homme, Amouage - Reflection Man, Salvador - Pour Homme, Versace - Pour Homme, Boss - Orange For Men (vyrams).

Svarstyklių aromatų natos: rožė, lavanda, sandalas, jazminas, pušis.

Kvepalai: Cacharel - Amor Amor, Cacharel - Noa, Idylle Guerlain, Calvin Klein - Euphoria, Donna Karan - Be Delicious, Ghost - Deep Night, Yves Saint Laurent - Parisienne (moterims); Paco Rabanne - 1 Million, Chanel - Allure Homme Edition Blanche, Carolina Herrera - 212 Sexy Men, DSquared2 - He Wood Rocky Mountain Wood, Terre D'Hermes (vyrams).

Skorpiono aromatų natos: lavanda, rožė, meirūnas, muskusas, ambra, jazminas.

Kvepalai: Chanel №5, Montale Aoud - Queen Roses, Estee Lauder - Estee, Lolita Lempicka, Yves Saint Laurent - Belle D’Opium (moterims); Chic Shaik - Pour Homme Parfum № 70, Courvoisier - L'Edition Imperiale for Men, Creed - Original Santal, Jean Paul Gaultier - Le Male (vyrams).

Šaulio aromatų natos: lavanda, rožė, muskusas, ambra, jazminas

Kvepalai: Hugo Boss - Femme, Azzaro - Duo Women, Givenchy - Very Irresistible L'Intense, Bvlgari - Omnia Crystalline, Thierry Mugler - Angel, Versace - Bright Crystal, Guerlain - Champs-Elysees (moterims); Aramis, Hermes - Rocabar, Terre D'Hermes, Christian Dior - Fahrenheit, Angel Schlesser - Essential For Men (vyrams).

Ožiaragio aromatų natos: sandalas, rožė, lotosas, jazminas, ambra, pušis.

Kvepalai: Idole D'Armani, Versace - Vanitas, Princesse Marina De Bourbon - Eau De LYS, Tous - Touch, Armand Basi - In Red, Yves Saint Laurent - Belle D’Opium (moterims); Moschino - Forever, DSquared2 - He Wood Silver Wind Wood, Dupont - Passenger Cruise Pour Homme, Marc Jacobs - Bang, L'Eau D'Issey - Pour Homme Intense (vyrams).

Vandenio aromatų natos: citrine, ambra, žemuogė, sandalas, lotosas, rožė.

Kvepalai: Lacoste - Joy Of Pink Women, Nina Ricci - Ricci Ricci, Lolita Lempicka, Lancome - Miracle, Ardenbeauty, Roberto Verino - VV Platinum (moterims); Creed - Himalaya, Burberry - Sport For Men, Azzaro - Chrome Sport, Creed - Silver Mounter Water, Chanel - Allure Homme Sport (vyrams).

Žuvų aromatų natos: kedras, lotosas, lavanda, sandalas, rožė.

Kvepalai: Armand Basi - Sensual Red, Donna Karan - Be Delicious, Lalique - Fleur de Cristal, John Richmond, Chloe - New, Anna Sui - Forbidden Affair (moterims); Boss - Bottled Night, Valentino - V Pour Homme, Creed - Virgin Island Water, Paco Rabanne - XS Pour Homme, Zegna - Intenso (vyrams).

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.