Vaiko kambarys pagal Zodiako ženklą

Klausimas, kuris tikriausiai neduoda ramybės daugumai tėvelių: koks turėtų būti vaikų kambarys? Ar galima rasti universalią išeitį?
 
Greičiausiai tokių sprendimų nebūna – juk labai daug kas priklauso ir nuo jūsų estetinių prioritetų, ir nuo individualių vaiko ypatybių. Šį kartą papasakosime, kaip įrengti vaikų kambarį pagal Zodiako ženklą.
 
Avinas. Jis džiaugiasi gyvenimu ir yra aktyvus, todėl jam reikia daug erdvės – neužgriozdinkite tokio vaiko kambario baldais.
 
Nors gimusieji po šiuo ženklu mėgsta ryškias ir sodrias spalvas, vaiko kambario interjere turėtų vyrauti šviesūs, šilti, tačiau jokiu būdu ne agresyvūs tonai (antraip judrūs ir lengvai įsiaudrinantys vaikai tiesiog negalės atsipalaiduoti). Tinka geltona ir oranžinė spalva, įdomūs akcentai: futbolo kamuolio formos foteliukas, sienų apmušalai su mėgstamais personažais. Ypač patartina įrengti sporto kampelį, kuriame jūsų atžala galės išlieti savo energijos perteklių.
 
Jautis. Jam visame kambario interjere užtektų vieno dalyko – didelės, minkštos ir patogios lovos, tačiau taip pat labai pravers ir daugybė pagalvėlių, minkštų žaisliukų.
 
Pastebėtina, kad gimusieji po šiuo ženklu apskritai mėgsta daiktus, kuriuos malonu liesti, todėl juos tikrai pradžiugins minkštas ir švelnus kilimas. Neįvertinti neliks ir dideli bei įspūdingi daiktai.
 
Pirkite kokybiškus ir ilgai tarnausiančius baldus – Jaučiai nemėgsta permainų. Pirmenybę teikite žaliems, rudiems ir rausviems atspalviams. Gimę po šiuo ženklu labai ramūs ir mėgsta prižiūrėti kambaryje augančius augalus.
 
Dvyniams reikia erdvaus, šviesaus kabario su daugybe lentynų, kur būtų galima laikyti dėžutes. Gimusieji po šiuo ženklu mėgsta pertvarkyti tiek savo kambarį, tiek gyvenimą apskritai, todėl geriausia, kad baldai būtų lengvi, plastikiniai – tokie, kad prireikus juos nesunkiai perstumdytumėte.
 
Dvyniai neįsivaizduoja savo gyvenimo be komunikacijos ir masinės informacijos priemonių, todėl svajoja, kad kambaryje būtų telefonas, kompiuteris ir televizorius. Jie labai noriai naudosis „mobiliosiomis auklėmis“, kad galėtų susisiekti su namiškiais kituose kambariuose.
 
Kambarį patartina dažyti visomis ryškiomis vaivorykštės spalvomis – tokioje aplinkoje dvyniai jaučiasi itin patogiai.

Vėžiui įtikti nelengva – jis labai gerai jaučia patalpos energetiką, tačiau toli gražu ne visada sugeba pats sau suformuluoti, kas būtent jo netenkina. Po šiuo ženklu gimę vaikai dažniausiai labai prisiriša prie savo daiktų ir aplinkos, nemėgsta didelių permainų.
 
Jeigu naujasis daiktas bent spalva primena senąjį – įkalbėti ką nors keisti bus daug lengviau. Nedažykite kambario sienų tamsiomis spalvomis – daug geriau tiks salotinė, žydra ir persikinė.
 
Kambario apšvietimas turėtų būti nereyškus, prislopintas. Jei neturite galimybės išskirti vaikui kambario, įrenkite bent jau jaukų kampelį, kur jis jaustųsi saugus. Labai geras kambario elementas – akvariumas.
 
Liūtas tikrai reikalaus atskiro kambario. Šio ženklo atstovai mėgsta didelius ir gražius veidrodžius, kuriuose galima save matyti visu ūgiu. Tai, beje, ne tik vizualiai padidins kambarį, bet ir leis pasidžiaugti savo nepakartojamumu.
 
Liūtams patinka ryškios spalvos. Jos nebūtinai turi būti šiltos, nors greičiausiai pirmenybė vis tiek bus teikiama geltonai ir oranžinei. Prislopinti jas galima trupučiu mėlynos, rudos ir baltos.
 
Jei langas didelis ir per jį šviečia saulė, nereikia skubėti kabinti užuolaidų – Liūtams labai patinka šviesa ir saulės zuikučiai.
 
Pedantiškos Mergelės viską mėgsta dėlioti į savo vietas, todėl dėžės ir lentynos yra būtinos. Ir kuo daugiau, tuo geriau. Visam kitam šio ženklo atstovai ne itin reiklūs, tačiau labiausiai mėgsta naudingus daiktus, atliekančius daug funkcijų.
 
Mergelės minimalistės, todėl neužgriozdinkite jų kambario nereikalingais baldais – priešingu atveju jos jaus diskomfortą. Tačiau nepamirškite rašomasis stalas ir knygų lentyna – itin svarbi gimusiųjų po šiuo ženklu interjero dalis.
 
Mergelėms patinka mėlyni, pilki ir rudi atspalviai, tačiau jos taip pat įvertins ir pastelinę žydrą ar salotinę. Svarbiausia, kad spalvos derėtų tarpusavyje ir atrodytų origaniškai – įmantrybių tokie žmonės nemėgsta.
 

Svarstyklės – tikriausiai pačios geriausios kambario interjero ekspertės. Panašu, kad geru skoniu jos pasižymi dar nuo vystyklų. Jeigu jūsų atžalėlė nuspręs, kad užuolaidos arba komoda jai nepatinka, patikėkite: toks daiktas kambaryje ilgai neužsibus.

Po šiuo ženklu gimusios mergaitės dažniausiai jaučia didelę silpnybę „Barbių“ stiliui – rožinei spalvai ir įvairiems atributams. Vis dėlto idealiu atveju kambarį reikėtų puošti prislopintais mėlynais, pilkais, balintos kavos atspalviais.

Pagyvinti aplinką galima mažojo dizainerio kurta, paveikslais.

Skorpionams iš karto galima nupirkti seifą... Tai, žinoma, buvo pokštas, tačiau gimusieji po šiuo ženklu mėgsta turėti savo slėptuvę. Jie neįvertins pastelinių tonų, tačiau žalia, raudona ir net juoda juos tiesiog sužavės.

Skorpionams taip pat labai patinka kontrastingi interjero sprendimai, tačiau jums tikriausiai nebus priimtinas juodai-baltas kambarys...

Galite stilizuoti kambarį afrikietišku stiliumi, paversti miegamąjį laivo kajute, arba panaudoti kokius nors elementus, kurie padėtų jūsų vaikučiui pasijusti superherojumi (tinka sienų apmušalai su Žmogumi-voru ir pan.).

Šauliai nelabai reiklūs, tačiau geriausia, kad jų kambariuose vyrautų ryškios spalvos (geltona, žalia, mėlyna).

Jei nesate pasirengę išdažyti kambario skirtingomis ir ryškiomis spalvomis, nupirkite bent jau papūgą – tegul ji džiugina mažylio akis. Šauliams patinka minkšti baldai ir knygos – atkreipkite į tai dėmesį.

Gali būti, kad reikės ne vienos, o dviejų ir daugiau lentynų, kadangi gimusieji po Šaulių ženklu gana dažnai ką nors kolekcionuoja (ankstyvoje vaikystėje – miniatiūrinius lėktuvėlių ar automobilių modeliukus, paaugę – suvenyrus iš tolimų kraštų).

Ožiaragiai laikomi tikrais asketais, todėl ir jų kambario stilius paprastai būna minimalistinis. Jie teikia pirmenybę prislopintoms ir santūrioms spalvoms, tačiau tėvai turėtų pasirūpinti, kad kambaryje būtų šviesu ir jauku, pavyzdžiui: galima apstatyti jį šviesiais baldais, papuošti paveikslais ir kambariniais augalais.
 
Ypatingą dėmesį skirkite mokymosi kampeliui – tai bus jūsų atžalos visatos centras. Tikėtina, kad prireiks kokios spintelės dirbinėliams susidėti, kadangi Ožiaragiams labai patinka ką nors konstruoti ir modeliuoti. Taip pat labai patartina kambarį suskirstyti zonomis, sudaryti vaikui sąlygas pačiam įsijungti neryškią šviesą.
 
Vandeniams tiks šiuolaikiškas stilius – jis leidžia kambaryje laikyti viską, kas tik įmanoma, ir tuo pačiu tai tarpusavyje harmoningai suderinti. Svarbiausia „sugriebti“ daiktų esmę ir sukurti jų tarpusavio ryšius.
 
Kad gimusieji po šiuo ženklu jaustųsi patogiai, aplinka turi būti ypatinga. Interjere jie įvertins neįprastas medžiagas, madingus prietaisus, keistus ir kartais visiškai nefunkcionalius daiktus.
 
Žuvys. Jos aptakios visomis prasmėmis, ir nemėgsta aštrių kampų. Tai vienas iš nedaugelio Zodiako ženklų, kurie teikia pirmanybę švelniam, aptakiam žydrų ir žalių tonų interjerui.
 
Minkštas kilimas, daugybė šviesos šaltinių, pledų ir pagalvėlių Žuvų kambariui suteikia jaukumo. Būtiniausias šio ženklo atstovų kambario akcentas – muzikinis centras.
 
Vis dėlto nepamirškite, kad Žuvys daug lengviau atsipalaiduoja ir aptingsta, negu įsitraukia į aktyvią veiklą, todėl bus ne pro šalį įrengti sporto kampelį.

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.