2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas? (2)

2024 m. horoskopas, Žaliojo medinio drakono metai Savanevich Viktar | Shutterstock.com

Remiantis Kinų kalendoriumi, 2024 m. globėjas yra Žaliasis medinis drakonas. Jis pradės valdyti nuo Kinų naujųjų metų 2024 m. vasario 10 d. iki 2025 m. sausio 28 d. Drakonas kinų mitologijoje yra laikomas pačiu stipriausiu ženklu ir siejamas su galia, jėga ir energija. Medis - augimo ir tobulėjimo simbolis, o žalia spalva - gamta, atgimimas, nauja gyvybė.

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą ir sėkmingus, aistringus, tačiau kartu ir labai aiškius bei žemiškus santykius. Kita vertus, drakonas yra labai užsispyręs, išdidus ir linkęs į puikybę, tad šiemet svarbu neįstrigti principuose, nepamesti optimizmo ir su drakono pagalba lėkti į priekį.

Horoskopas 2024 metams visiems Zodiako ženklams

Zodiakas AvinasAvinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

2024 m. bus palankūs visiems Ugnies ženklams, tad ir Avinų laukia sėkmingi metai. Tai palankus laikas įvykdyti didelius, galbūt net visą gyvenimą pakeisiančius planus, pasiekti puikių rezultatų profesinėje srityje ir užsidirbti pinigų. Žaliasis medinis drakonas padės Avinams savo tikslų siekti tvirta koja ir aukštai iškelta galva.

Sveikata. Žaliojo medinio drakono metai lemia atsinaujinimą ir didelį energijos pliūpsnį, o jį tinkamai panaudoję užsispyrę Avinai gali pasiekti nuostabių rezultatų. Šie metai itin palankūs kūno stiprinimui, tobulinimui, sveikatos gerinimui. Šiemet pasiekti rezultatai padės tvirtą pamatą puikiai sveikatai ateityje. Į kraštutinumus linkusiems ir drakono puikybės apžavėtiems Avinams svarbiausia nepersistengti ir prisiminti, kad rezultatų būtina siekti sistemingai ir po truputį, nealinant savęs.

Antroji metų pusė labai palanki atsitraukti nuo aktyvaus rezultatų siekimo ir skirti daugiau dėmesio įsisenėjusioms, neišspręstoms sveikatos problemoms, chroniškoms ligoms bei jų profilaktikai, t.y. atlikti profilaktinius sveikatos tyrimus, apsilankyti pas gydytojus.

Meilė ir šeima. Pirmoji metų pusė, o ypač pavasaris bus labai palankus meilei - vienišiems Avinams gali pasisekti surasti savo tikrąją meilę, o antrąją pusę jau turintieji gali reikšmingai sutvirtinti santykius. Tiesa, meilės reikalai nesiklostys savaime ir teks įdėti pastangų - palikus juos savieigai ugnelė greitai užges ir ją vėl įpūsti bus sunku.

Santykiai su vaikais ir artimaisiais šiemet nestokos įtampos. Aktyviai asmeninių tikslų siekiantiems Avinams gali būti sudėtinga skirti pakankamai dėmesio brangiems žmonėms. Norėdami išvengti nesutarimų, Avinai turėtų nepulti pamokslauti ir kritikuoti, o mokytis atrasti laisvą akimirką ir išklausyti bei palaikyti.

Darbas ir pinigai. Valdingo, galingo ir itin sumanaus Drakono metai labai palankūs siekti su karjera ir pinigais susijusių tikslų. Tai puikiai dera su prigimtiniu Avino užsidegimu ir ambicingumu. Svarbiausia išsikelti aiškius tikslus bei susiplanuoti juos padėsiančius pasiekti žingsnius. Kitu atveju, ugnimi alsuojančio Drakono ir aistringo Avino duetas juos gali lengvai paversti pelenais.

Avinas yra didelis individualistas, tačiau šiemet jam labai svarbu prisiminti, kad už kiekvieno stipraus lyderio yra patikima komanda. Norėdami pasiekti savo tikslų turėtumėte stiprinti tarpusavio ryšius su kolegomis ir partneriais, o iškilus problemoms - nesipuikuojant paprašyti pagalbos ar patarimo. Nustebsite, kokią sėkmę tai gali atnešti!

Zodiakas JautisJautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Šie metai itin konservatyviems ir pokyčių nemėgstantiems Jaučiams gali būti sudėtingi. Astrologai neprognizuoja didelių sukrėtimų, tačiau įvairių smulkių akmenėlių ar netikėtų posūkių Jaučių kelyje tikrai pasitaikys. Jaučiams šiemet svarbu būti atsargiems, tačiau kartu ir išmokti su optimizmu žvelgti į permainas - tai padės pasiekti tikslų ir vidinio tobulėjimo.

Sveikata. 2024 m. itin palankūs sportuojantiems Jaučio ženklo atstovams - profesionalūs sportininkai turėtų būti labai laimingi, nes jie gali tikėtis susižerti medalius, pagerinti rekordus ir išvengti traumų. Savo malonumui sportuojantys Jaučiai sporte atras dar daugiau pasitenkinimo ir lengvai pasieks užsibrėžtų tikslų. O tik ketinantiems pradėti sportuoti ar labiau rūpintis savo sveikata nėra geresnio laiko nei dabar.

Daugiau iššūkių kels antroji metų pusė, kuomet reikėtų labiau pasisaugoti užkrečiamų ligų, skirti daugiau dėmesio jų prevencijai, imuniteto stiprinimui ir profilaktiniams tyrimams. Lėtiems ir kantriems Jaučiams sunku prisiversti apsilankyti pas gydytojus, tačiau antroji 2024 m. pusė tam labai tinka.

Meilė ir šeima. Metai palankūs vienišiems ir meilės nuotykių ieškantiems Jaučiams. Šio zodiako ženklo atstovai įprastai nėra linkę leistis į trumpalaikius santykius ir pastarieji jiems kelia įtampą, tačiau šiemet viskas bus kitaip. Skraidys drugeliai, romantiškai plevens žvakės, o Drakonas įpūs daug maloniai kaitinančios ugnies.

Šeimą jau turintiems ir santuokoje esantiems Jaučiams 2024 m. bus sudėtingesni. Šiemet teks į paviršių iškelti, atrodytų, seniai dulkėmis apėjusias nuoskaudas, išspręsti šalin nustumtas problemas ir pagaliau iš širdies pasikalbėti, o uždariems Jaučiams tą padaryti itin sunku. Bet net ir papilkėjusi santuoka nušvis naujomis spalvomis, jeigu kietakakčiams Jaučiams vis tik pavyks atsiverti ir iš tiesų išgirsti antrosios pusės žodžius.

Darbas ir pinigai. Jaučiai savo užsibrėžtų tikslų pasiekia dėmesingai planuodami ir atkakliai siekdami savo tikslų žingsnelis po žingsnelio, tačiau šiemet tai nebus pati geriausia strategija. 2024 m. reikėtų išlikti budriems, atidžiai stebėti aplinką ir pasinaudoti pasitaikiusiomis progomis net jeigu to nebuvo jūsų pirminiuose planuose.

Finansiškai šie metai itin gausūs, o didžiausią finansinę sėkmę žvaigždės lemia vidurvasarį. Itin didelio uždarbio gali tikėtis tie Jaučiai, kurie sugebės įsiklausyti į artimųjų patarimus bei visus metus puoselės šiltus santykius su kolegomis ir verslo partneriais.

Zodiakas DvyniaiDvyniai (gegužės 22 d.–birželio 21 d.)

2024 m. žvaigždės bus itin palankios ne tik Dvyniams, bet ir kitiems Oro stichijos ženklams. Šie metai Dvyniams žada sėkmę įvairiose srityse, o ypač - santykiuose su kitais žmonėmis. Dvyniams šiemet pavyks sėkmingai ir su jiems būdingu lengvumu suderinti meilę, karjerą bei skirti laiko savo pomėgiams. Tiesa, į galvą periodiškai lįs įkyrios mintys, kamuos nuovargis ir apatija, tad norint pasiekti savo tikslų teks nugalėti vidinius demonus.

Sveikata. Šiemet Dvynius vis užklups nepaaiškinamas nuovargis ir depresyvios nuotaikos, o norint jas išgyvendinti teks daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Geriau jaustis norintiems Dvyniams šiemet reikėtų koncentruotis ne į aktyvų sportą ir kūno tobulinimą, o labiau rūpintis visaverte mityba, atsikratyti žalingų įpročių, skirti daugiau laiko poilsiui.

Dvyniams bus ypač svarbu pasirūpinti savo emocine sveikata. Šio ženklo atstovai iš prigimties yra empatiški, draugiški ir gebantys lengvai kurti santykius, tačiau tarpusavio ryšiai su šeimos nariais ir artimais giminaičiais vis trūkinės, o tai kels didelę vidinę įtampą. Dvyniams teks išmokti su tuo susigyventi ir atrasti būdų kaip pakelti sau ūpą - Žaliojo medinio drakono metais nusiraminimą turėtų atnešti buvimas gamtoje, pasivaikščiojimai gryname ore, darbas lauke.

Meilė ir šeima. 2024 m. į Dvynių meilės sritį atneš daug harmonijos - romantiniai santykiai bus kupini aistros, o taip pat ir švelnumo bei supratimo, Drakonas įpūs karštesnės ugnelės ilgametėms santuokoms ir padės visiškai sudeginti įkyrėjusius nesutarimus. Tai palankūs metai gyvenimo partnerio paieškoms ir vestuvėms - šiemet pradėti arba oficialiai įtvirtinti santykiai bus labai tvirti ir atneš daug laimės.

Santykiai su kitais šeimos nariais, vaikais ir giminaičiais bus kiek labiau įtempti ir reikalaus daugiau pastangų. Vis vargins pasikartojantys nesusikalbėjimai ir smulkūs nesutarimai, tad teks susitelkti ir ilgam „įdarbinti“ Dvyniams įgimtą gebėjimą spręsti konfliktus bei rasti visoms pusėms palankius sprendimus.

Darbas ir pinigai. Drakono tvirtybė ir veržlumas šiemet itin pasitarnaus savo verslą norintiems kurti ar daugiau atsakomybių samdomame darbe ketinantiems prisiimti Dvyniams. Darbe Dvyniams pasitarnaus jų diplomatiškumas ir gebėjimas palaikyti draugiškus santykius su įvairiais žmonėmis, nes šiemet jų pagalba ir patarimai bus labai svarbūs.

2024 m. metai siejami su finansiniu stabilumu, t.y. stipriai praturtėti nepavyks, tačiau ir dideliems nuosmukiams ruoštis nereikia. Šiemet reikėtų vengti rizikingų investicijų, ypač jeigu joms tektų skolintis - metai nėra palankūs skolintis, o ypač - skolinti pinigus kitiems. Kiek daugiau neplanuotų išlaidų gali pasitaikyti vasarą, tačiau jų padengimui turėtų pakakti iš anksto sukauptų lėšų.

Zodiakas VėžysVėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Kietame kiaute tūnantiems ir vis atgal bėgantiems Vėžiams neretai trūksta ryžto pasiekti didelių tikslų ir pastovėti už save, tačiau šie metai nustebins ne tik aplinkinius, bet ir juos pačius. Tai bus didelio proveržio karjeros srityje metai. Kitose srityse Vėžius lydės ramybė ir harmonija - jie nesusidurs su didelėmis sveikatos problemomis, finansinė padėtis išliks stabili, o santykiai bus tvirti ir neš džiaugsmą.

Sveikata. Šiemet Vėžių neturėtų kamuoti rimtos sveikatos problemos, tačiau žiemą bei ankstyvą pavasarį jie jausis apsnūdę ir stokos energijos. Neverta savęs dėl to plakti, nes pavasarį Žaliasis medinis drakonas įpūs kunkuliuojančios gyvybės. Būtent pavasaris Vėžiams bus pats tinkamiausias laikas stiprinti sveikatą, pradėti sportuoti, pagerinti mitybos įpročius, atsikratyti priklausomybių.

Antroji metų pusė yra labai tinkama dvasinės sveikatos gerinimui - vertėtų skirti daugiau laiko tikėjimui, meditacijai, savirefleksijai. Aktyvi savo vidaus stebėsena, o taip pat nuoširdumas padės išvengti slogių minčių ir blogos nuotaikos, trukdančios siekti tikslų ir mėgautis gyvenimu.

Meilė ir šeima. Žvaigždės Vėžiams žada sėkmingos, tačiau pakankamai ramios meilės metus. Vienišiems Vėžiams seksis megzti romantiškas pažintis ir gerai leisti laiką, o bendraudami su naujais partneriais jie ne tik susipažins su jais, bet ir su savimi pačiais. Santuokoje esančių Vėžių laukia ne aistringi, o labiau švelniai romantiški metai, sugrąžinsiantys nedrąsų pirmųjų pasimatymų jaudulį.

Vėžių santykiai su šeimos nariais beveik visus metus bus stabilūs, šilti ir saulėti, ypač džiugins buvimas su vaikais - Vėžiai šiemet ne kartą jaus didžiulį pasididžiavimą savo atžalomis. Nesutarimų šeimoje gali kilti dėl senyviems tėvams, vyresnio amžiaus giminaičiams skiriamo didelio dėmesio, tad Vėžiams teks išlaviruoti tarp antrosios pusės, vaikų ir savo tėvų bei giminių poreikių.

Darbas ir pinigai. Veržlus Drakonas šiemet išjudins Vėžius ir padės jiems pasiekti stebinančių rezultatų karjeros srityje - vieniems šis šuolis karjeros laiptais bus ilgai lauktas, tačiau kitus jis gali nustebinti. Vėžiams svarbu neišgąsti, atvira širdimi priimti laukiančius pokyčius ir pasistengti prie jų kuo greičiau prisitaikyti - sėkmingai integracijai gali tekti tiek aktyviau bei nuoširdžiau bendrauti su kolegomis, tiek ir rasti laiko profesiniams mokymams, įgūdžių gerinimui.

2024 m. diržų veržtis nereikės, tačiau konservatyvūs ir baikštūs Vėžiai pajamų taip pat nepasididins. Norintieji gyventi sočiau turės rasti savyje drąsos ir imti iniciatyvą į savo rankas (ar žnyples). Šie metai yra palankūs prašyti didesnio atlyginimo ir ieškoti daugiau pinigų generuojančių investicijų - Drakonas tikrai apdovanos ryžtinguosius.

Zodiakas LiūtasLiūtas (liepos 23 d.–rugpjūčio 23 d.)

2024 m. Liūtams suteiks milžinišką arsenalą galimybių, o jiems tereikės žengti žingsnį pirmyn ir realizuoti savo planus. Žinoma, tai nesukels problemų įgimtu ryžtingumu pasižymintiems Liūtams. Žvaigždės lemia sėkmę tiek jau pramintame kelyje žygiuojantiems, tiek ir naujoves norintiems išbandyti Liūtams. Žaliasis medinis drakonas Liūtams dovanos žmones su kuriais jie galės džiaugtis sėkme - šie metai itin gausūs naujomis pažintimis, pavirsiančiomis nuoširdžia draugyste.

Sveikata. 2024 m. bus itin aktyvūs ir pažers daugybę pasiekimų, bendravimo bei įspūdžių, tačiau sveikata, deja, atsidurs antrame plane. Ir ji netruks apie save pranešti. Gali kamuoti įvairūs netinkamos mitybos, fizinio aktyvumo stokos ir streso nulemti virškinimo sutrikimai, svorio svyravimai, lėtinių ligų paūmėmijimas, imunininės sistemos susilpnėjimas ir to nulemtos infekcinės ligos... Įsisukęs ligų ratas neigiamai paveiks įprastai pozityviai į pasaulį žvelgiančių Liūtų emocinę savijautą.

Tad 2024 m. įpusėjus Liūtams teks sulėtinti tempą ir pasirūpinti savo fizine ir emocine sveikata. Vasaros pabaiga ir ruduo bus labai tinkamas laikotarpis atostogauti. Atostogų metu vertėtų ne tik ilsėtis, bet skirti daugiau dėmesio sportui, sveikai mitybai bei ramioms mintims.

Meilė ir šeima. Metų pradžia vienišiems Liūtams žada daug nerimtų, tačiau smagių meilės nuotykių. Jiems pasibaigus gali skaudėti širdį, tačiau nesijaudinkite, nes metams perkopus į antrąją pusę ateis palankesnis laikas rimtesniems ir brandesniems santykiams. Tai puikus laikas kurti santuoką arba skirti daugiau dėmesio sutuoktiniui - tą padarę dabar, vėliau skanausite saldžius meilės vaisius.

2024 m. Liūtams dovanos daug draugysčių, labai šiltus santykius su šeimos nariais, giminaičiais ir artimaisiais. Pavyks išspręsti net ir ilgus metus trukusius nesutarimus ar įsisenėjusius konfliktus, tad galiausiai pajusite didžiulį palengvėjimą. Tiesa, į egocentrizmą linkusiems Liūtams labai svarbu prisiminti, kad saulė sukasi ne aplink juos ir ne tik tikėtis dėmesio bei dovanų, bet ir patiems palepinti brangiausius.

Darbas ir pinigai. Šie metai, o ypač pavasarinis laikotarpis bus labai palankūs Liūtų karjerai. Tai puikus laikas siekti aukštesnių pareigų arba net visiškai keisti darbinę sritį. Darbe Liūtai jausis pakylėti, turės daug inovatyvių idėjų, trykš pozityvumu, tad aplinkiniai netruks pastebėti ir įvertinti jų triūsą. Individualistams Liūtams svarbiausia nesusižerti visko į savo vienų kišenes ir tiek pareigybėmis, tiek ir pelnu dalintis su kolegomis bei partneriais. Tai padės įtvirtinti sėkmę.

Drakonai siejami su auksu ir turtais, tad ir šie Žaliojo medinio drakono metai daugeliui Zodiako ženklų lems finansinę sėkmę. Liūtai nėra išimtis. Svarbu prisiminti, kad Drakonas ne tik turtingas, bet ir gudrus bei išmintingas, todėl 2024 m. bus itin sėkmingi gebantiems racionaliai elgtis su pinigais. Tad paikiems malonumams pinigus linkusiems švaistyti Liūtams reikės būti atsargesniems, atsakingai planuoti savo biudžetą, investuoti apgalvojus kelis žingsnius į priekį ir tuomet turtai lauks už kampo.

Zodiakas MergelėMergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

Žvaigždės Mergelėms žada galimybių kupinus metus, tačiau pasitaikys ir iššūkių, galinčių stipriai pakeisti visą gyvenimo kryptį. Darbščioms ir didelį dėmesį smulkmenoms skiriančioms Mergelėms šiemet gerai seksis siekti su karjera susijusių rezultatų, tačiau asmeniniame gyvenime bus juntama stagnacija. Šio ženklo atstovams šiemet svarbu planuoti, tačiau į planus žvelgti lanksčiai - dalį jų teks nukelti ar atšaukti, kad neperdegtumėte.

Sveikata. Astrologų teigimu, didžiausią grėsmę Mergelėms šiemet kels infekcinės ligos, tad joms labai svarbu visus metus stiprinti imunitetą, šiltai rengtis ir vengti didelių žmonių susibūrimo vietų (ypač šaltuoju sezonu, kuomet užkrečiamosios ligos sparčiai plinta). Pavasaris bus pats tinkamiausias metas aktyviau stiprinti sveikatą - pradėti sveikiau maitintis, sporuoti, atlikti profilaktinius tyrimus.

Itin perfekcionistiškoms Mergelėms šiemet svarbu stengtis į savo darbą, aplinką ir santykius žvelgti truputį paprasčiau. Nuolatinis tobulumo visose srityse vaikymąsis šiemet blogins emocinę savijautą ir sekins fiziškai, tad reikėtų nepersistengti ir saugotis perdegimo.

Meilė ir šeima. Žvaigždės Mergelėms nežada meilės metų ir tvirtus santykius šiemet sukurti bus sunkiau, tačiau tą norinčioms padaryti vienišoms Megelėms antrosios pusės reikėtų ieškoti žiemą. 2024 m. žiema bus pats palankiausias metas kurti romantinius santykius arba juos stiprinti, jeigu jau turite antrąją pusę. Žiemą reikėtų įdėti daugiau pastangų, susiplanuoti romantišką pasibuvimą dviese, bendrauti kuo nuoširdžiau ir atviriau - tuomet santykiai klostysis sėkmingai ir likusius metus mėgausitės maloniu buvimu bei konfliktų netemdoma pilnatve.

Šeimyniniame gyvenime gali pasitaikyti nesutarimų dėl buities. Įprastai Mergelės skiria daug dėmesio namams ir mielai imasi visų buities darbų, tačiau šiemet joms norėsis labiau koncentruotis į karjerą ir atsitraukti nuo namų židinio kurstymo. Mergelėms svarbu tą aiškiai iškomunikuoti šeimos nariams bei drauge iš naujo persiskirstyti atsakomybes namuose. 

Darbas ir pinigai. Drakonas yra veržlus, sumanus ir kupinas energijos siekti savo tikslų, tad šie metai Mergelėms, kaip ir bene visiems kitiems Zodiako ženklams, yra labai palankūs kopti karjeros laiptais. Mergelės metus pradės su trenksmu, uoliai dirbs, stebins idėjomis, priims drąsius sprendimus ir jau žiemos pabaigoje jos gali tikėtis reikšmingo postūmio karjeroje.

Nepaisant sėkmės karjeros srityje, finansiškai metai nebus itin geri. Žvaigždės rodo didelį finansinį nestabilumą, nuolat svyruojančius piniginius resursus, vis santaupas ištuštinančias neplanuotas išlaidas. Pirmąjį metų pusmetį su pinigais reikėtų elgtis ypač atasargiai, dėmesingai planuoti biudžetą, nesiskolinti ir neskolinti pinigų. Palengvėjimo, o gal net ir nedidelio finansinės padėties pagerėjimo galite tikėtis tik vasaros pabaigoje.

Zodiakas SvarstyklėsSvarstyklės (rugsėjo 24 d.–spalio 23 d.)

Svarstyklės per 2024 m. žygiuos su smagiu lengvumu - kliūtys, trukdžiusios asmeniniam tobulėjimui ir tikslų siekimui, atrodytų, ištirps lyg pernykštis sniegas, sudrėkindamas žemę pavasariniam augimui. Šie metai yra palankūs įsiklausyti į savo sielos gelmes ir daryti tai, ko iš tiesų geidžia širdis. Svarstyklės iš prigimties atsargios ir linkusios ilgai galvoti, tačiau šiemet jos išmoks priimti spontaniškesnių sprendimų ir dėl jų tikrai nesigailės!

Sveikata. Šiemet Svarstyklėms svarbu rūpintis savo emocine sveikata, nes gyvenime vykstantys pokyčiai gali kelti įtampą bei varginti. Persistengti tikrai nereikia, tačiau reguliarus sportas, pasivaikščiojimai gamtoje ir pabuvimas tyloje su savo mintimis tikrai padės pasijusti geriau. 

Žvaigždės rodo, kad rudenį ir žiemą Svarstyklių saiko jausmas gali susvyruoti, o tai lems virškinimo sutrikimus, priaugtus papildomus kilogramus ir suprastėjusią nuotaiką. Tad šiuo metų laiku reikėtų skirti daugiau dėmesio sveikai mitybai, nepiktnaudžiauti riebiu maistu, saldumynais ir svaigiaisiais gėrimais. Metų pabaigoje turėtumėte pagaliau grįžti į vėžes.

Meilė ir šeima. Šiemet Svarstyklių santykiai bus harmoningi, o kartu ir nestokojantys spontaniškumo, linksmybių bei aistros. Vienišius gali pradžiuginti netikėta pažintis ir Svarstyklėms nebūdinga itin aistringa meilė iš pirmo žvilgsnio. Atsiduokite jai ir šis aistros žybsnis tikrai gali virsti visą gyvenimą trunkančiu romanu! Santykius turinčioms Svarstyklėms reikėtų nesvarstyti ir imtis iniciatyvos - už kiekvieną įdėtą pastangą jums bus atlyginta dvigubai.

Šeimyniniame gyvenime gali pasitaikyti konfliktų dėl turto ar asmeninių pasirinkimų (pavyzdžiui, sprendimo keisti darbą ar gyvenamąją vietą) su šeimos nariais ir giminaičiais. Konfliktus priverstoms spręsti Svarstyklėms šiemet svarbu neklausyti aplinkinių patarimų, o įsiklausyti į save, nes visi atsakymai slypi jūsų viduje.

Darbas ir pinigai. Drakono veržlumas stums Svarstykles entuziastingai imtis naujų projektų, tačiau svarbu į juos nenerti stačia galva ir, visų pirma, pabaigti senus darbus. Tikrai turėsite užtektinai progų prisiimti daugiau atsakomybių ir sužibėti darbe. Siekiant savo tikslų šiemet labai svarbu nepamiršti kolegų, atsižvelgti į jų poreikius ir jiems būtinai padėti, nes jums už tai bus gausiai atlyginta. Tiesa, Svarstyklės iš prigimties yra draugiškos ir empatiškos, tad visapusiškai praturtinantys santykiai su kolegomis klostysis labai natūraliai.

Finansinė Svarstyklių padėtis bus džiuginanti - piniginiai reikalai ne tik išliks stabilūs visus metus, bet ir periodiškai džiaugsitės netikėtomis, papildomomis pajamomis. Pinigų uždirbimui itin palanki metų pradžia. Pirmieji metų mėnesiai idealiai tinka prašyti atlyginimo pakėlimo darbe, ieškotis pelningesnio darbo ar pradėti savo sėkmingą verslą. Rudenį pasitaikys didesnių išlaidų, susijusių su namais ir buitimi, tačiau tai nesukels jokių problemų, nes per metus santaupų būsite sukaupę daugiau nei pakankamai.

Zodiakas SkorpionasSkorpionas (spalio 24 d.–lapkričio 22 d.)

2024 m. Skorpionams bus vienas didelis nuotykis, kupinas naujų įspūdžių ir šiltų jausmų. Žvaigždės rodo itin palankų laiką siekti senų, galbūt net vaikystės svajonių, kurias jau, atrodytų, buvote paleidę. Žaliasis medinis drakonas jūsų viduje pakurstys ugnelę, kuri visus metus vers judėti į priekį, ieškoti ir atrasti, pažinti ir patirti, o visos pakeliui pasitaikančios problemos sudegs kaitriame Drakono kvėpavime.

Sveikata. Šiemet Skorpionai galės pasigirti stebinančiai stipria, tarsi plienine sveikata. Juos aplenks užkrečiamosios ligos, pagerės lėtinių ligų būklė, stabilizuosis svoris net ir be didelių pastangų. Tačiau įdėjus bent truputį darbo šiemet galite labai lengvai ir labai ženkliai pagerinti sveikatą bei fizinę išvaizdą.

Neigiamas emocijas linkę kaupti Skorpionai gali jausti vidinę įtampą, pyktį, nusivylimą. Šiemet ypač svarbu neleisti iškilusiems nesutarimams išbujoti ir juos kuo greičiau išspręsti bei mokytis paleisti visas blogybes ir tiesiog privalu namo nesinešti darbinių problemų. Emocinės sveikatos pablogėjimą ar perdegimą pajutusiems Skorpionams svarbu bent trumpam atsiraukti, o tam idealiai pasitarnaus kelionės.

Meilė ir šeima. Vieniši Sporpionai šiemet nestokos meilės nuotykių, tačiau santykiai bus labai nestabilūs. Vieni romanai pasibaigs nė dorai neprasidėję, o kiti tęsis ilgiau, tačiau, tikėtina, paliks širdies žaizdas. Astrologų teigimu, vienišiems Skorpionams šiemet verčiau ieškoti ne romantinio partnerio, o gero draugo. O šilta, platoniška draugystė rudenį gali pavirsti tvirtu, aistringu ryšiu, nuvesiančiu net iki altoriaus.

Antrąją pusę turinčių Skorpionų laukia pakankamai ramūs ir stabilūs metai. Žaliasis medinis drakonas pavasarį atneš visapusišką atgimimą, atnešiantį daugiau aistros bei supratimo ir į ilgalaikių partnerių santykius ar santuoką. Vasaros viduryje gali pasitaikyti nedidelių konfliktų, tačiau iš prigimties ugningi Skorpionai sugebės juos vertinti ramiai, nesunkiai išspręs nesutarimus ir dar labiau sutvirtins sąjungą.

Darbas ir pinigai. Atkakliai savo tikslų siekiantys Skorpionai šiemet tikrai sužibės - stumiami ne tik įgimtos vidinės motyvacijos, bet ir kurstomi Žaliojo medinio drakono ugnelės jie nuvers kalnus! Šie metai itin palankūs verslą kuriantiems arba vadovaujančias pozicijas užimantiems Skorpionams. Taip pat ir planuojantiems vystyti savo verslą ar kopti karjeros laiptais - šie metai tam idealiai tinka!

Skorpionų finansai visus metus po truputį augs ir vis pasitaikys gerų progų užsidirbti papildomai. Svarbiausia nepasiduoti tuštybei ir neišlaidauti prabangos prekėms, labai gerai apsvarstyti kiekvieną pirkinį ir jeigu įmanoma, dideles išlaidas atidėti vėlesniam laikui. Metai nėra palankūs nei skolinti, nei skolintis patiems, o jeigu tą tenka daryti, stenkitės apsiriboti kuo mažesnėmis sumomis.

Zodiakas ŠaulysŠaulys (lapkričio 23 d.–gruodžio 22 d.)

2024 m. Šaulių ženklo atstovams žvaigždės žada sėkmingus metus, bet tik jeigu jie klausys savo vidinio balso ir imsis širdžiai mielos veiklos. Žaliojo medinio drakono energija įkvėps verslininkus, vadovus, laisvai samdomus darbuotojus - jiems savo tikslų siekti seksis ypač sklandžiai. Šauliai šiemet labai daug dirbs, tačiau nesijaus vieniši, nes jiems pavyks aplink save suburti šeimą primenančią kolegų ir verslo partnerių komandą.

Sveikata. Šauliai pasižymi labai stabilia psichika ir net šaltumu, tačiau itin spartus tempas darbe ir problemos santykiuose išvargins net ir pačius stipriausius. Stresui pasidavę Šauliai yra linkę „guostis“ destruktyviais metodais, t.y. jie lengvai pasineria į žalingus įpročius, atsiduoda pavojingoms priklausomybėms. Žinoma, reikėtų elgtis priešingai ir vos pastebėjus vidinio nuovargio ženklus, skirti daugiau laiko poilsiui, sveikai gyvensenai, sportui, kokybiškam maistui.

Šaulių sveikata itin stipriai susvyruoti gali metų pabaigoje, kuomet pečius užguls per visus metus susikaupę rūpesčiai. Tad rudenį ir žiemą rekomenduojama planuoti atostogas, padėsiančias paleisti praėjusių metų negandas ir su veržlumu nerti į naujus metus.

Meilė ir šeima. Vieniši Šauliai tikrai turės daugybę progų pasinerti į naujus meilės nuotykius, tačiau svarbu išlikti atsargiems - neapdairiai puolę į santykius tikrai nudegsite. Žiemą šio ženklo atstovams reikėtų būti dėmesingiems, nes galite sutikti savo tikrąją antrąją pusę. Nepaisant akimirksniu užsiliepsnojusios traukos, labai svarbu neskubėti ir visų pirma tapti draugais, kitaip romantiniai santykiai gali nutrūkti vos prasidėję.

Ilgamečius santykius, sutuoktinį turinčių Šaulių laukia išbandymų kupini metai. 2024 m. net keletą kartų, atrodytų, atsitrenksite į sieną, kuomet vėl ir vėl reikės spręsti per ilgus metus prisikaupusias problemas bei gydyti niekaip neužsiveriančias žaizdas. Žiema, tikėtina, bus ramesnė, tačiau nuo pavasario iki pat metų pabaigos nesutarimai jus vis pasivys. Jeigu norite metų pabaigą pasitikti drauge, teks įdėti nemažai pastangų, atrasti daugiau laiko pabūti tik dviese, nuoširdžiai išsikalbėti, o kritiniu atveju - net kreiptis į šeimų psichologą.

Darbas ir pinigai. 2024 m. atneš daug naujų atsakomybių ir užduočių, kurias visuomet karingai nusiteikusiems Šauliams pavyks įveikti. Tiesa, svarbu prisiminti, kad vienas lauke - ne karys ir atsižvelgti į kolegų patarimus bei įžvalgas, nesibodėti priimti jų siūlomos pagalbos. Jeigu planuojate keisti darbą (ypač jeigu norite kardinaliai pakeisti sritį, kurioje visuomet dirbote arba ketinate pradėti savo verslą), verčiau palaukite pavasario, nes tuomet tam bus labai palankus metas.

Finansinis horoskopas rodo, kad šiemet Šauliams pagaliau pavyks išspręsti savo finansines problemas, grąžinti sklogas, reikšmingai susimažinti iki šiol smaugusias paskolas. Vasaros pabaigoje ir rudenį jau galite tikėtis „išeiti į pliusą“ ir pagaliau pradėti kaupti santaupas ateičiai - šiuo metu labai svarbu neatsipalaiduoti ir neišlaidauti mažareikšmiams dalykams, nes jie suteiks tik trumpalaikę laimę.

Zodiakas OžiaragisOžiaragis (gruodžio 23 d.–sausio 20 d.)

Ožiaragiams 2024 m. bus reikšmingų pokyčių metai, kurie net kelis kartus atneš didelius išbandymus, nulemsiančius tolimesnę gyvenimo eigą. Žaliasis medinis drakonas suteiks ryžto ir sumanumo iššūkius įveikti aukštai iškelta galva bei ne tik nugalėti, o ir reikšmingai patobulėti. Tad svarbu neužsisklęsti, nebėgti ir nesislėpti, nes drąsieji tikrai bus apdovanoti!

Sveikata. Imuniteto susilpnėjimas ir lėtinių ligų įsismarkavimas, deja, Ožiaragius lydės visus metus. Nepaisant to, kantriems Ožiariagiams nereikėtų taikstytis su šia situacija. Stenkitės aktyviai gerinti savo sveikatą - sveika mityba, sportas, vitaminai ir polsis tikrai padės! Itin didelių sveikatos iššūkių galite sulaukti žiemos pabaigoje ir pavasarį, tad tuo metu būtų naudinga atlikti profilaktinius sveikatos tyrimus.

Ankstyvą rudenį Ožiaragiams vertėtų labiau pasirūpinti savo emocine sveikata, nes ligoms nuvarginus fizinį kūną, subjurs vidinė savijauta. Tikėtina, kad jausite labai gilų liūdesį ir apatiją, vargins miego režimo ir virškinimo sutrikimai - neužsiimkite savigyda ir nedelsiant kreipkitės į specialistus!

Meilė ir šeima. Ožiaragiai labai rimtai žvelgia į santykius ir nešvaisto laiko bei energijos vienadienėms pažintims, tačiau šiemet vieniši Ožiaragiai bus nusiteikę labai romantiškai. Jie noriai ieškos meilės visomis įmanomomis priemonėmis ir per vienerius metus nueis į daugiau pasimatymų nei per visą gyvenimą. Žinoma, ieškodami ne nuotykių, o tikros, visą gyvenimą truksiančios meilės. Žvaigždės rodo, kad didžiausia tikimybė ją rasti bus rudens pradžioje...

Antrąją pusę turinčių Ožiaragių santykiai bus stabilūs. Ši ramybė ir net savotiškas nuobodulys tenkina Ožiaragius, tačiau jų partnerius gali imti erzinti monotonija bei romantikos trūkumas. Konfliktų išvengti norintiems Ožiaragiams reikėtų imtis daugiau iniciatyvos ir dažniau pakurstyti santuokos ugnelę. Jeigu Ožiaragiai įdės bent truputį darbo, rudenį jų santykiai reikšmingai pagerės, jie iš antrosios pusės jaus besąlygišką palaikymą, empatiją ir susižavėjimą.

Darbas ir pinigai. Žiemą Ožiariagių laukia pakankamai ramus laikotarpis, kurio metu reikėtų šiek tiek atsitraukti nuo kasdienių užduočių ir skirti laiko planavimui bei strategijos kūrimui. Pavasarį Žaliasis medinis drakonas į karjeros srtitį atpūs atgimimą, tad tai idealus laikas keisti darbą, prašyti paaukštinimo, pradėti savo verslą. Ožiaragiams labai svarbu nepamiršti žiemą kurtos strategijos ir planų, t.y. veikti viską gerai apskaičiavus, bet lemiamu momentu pasikliauti savo intuicija.

Ožiaragiai iš prigimties yra itin pragmatiški ir puikiai moka elgtis su pinigais, tad ir šiemet jų laukia finansiškai geri metai. Tiesa, pavasarį, jeigu Ožiaragis nuspręs keisti darbą ar pradėti savo verslą, prireiks atverti santaupų skrynelę, tačiau jau vasaros pabaigoje ji ir vėl turėtų prisipildyti su kaupu. 

Zodiakas VandenisVandenis (sausio 21 d.–vasario 19 d.)

Vandenių 2042 m. primins amerikietiškus kalnelius, kuomet tamsesnes dienas, keis smagūs ir sėkmingi etapai. Vandeniams svarbu juos pastebėti ir jais maksimaliai pasinaudoti. Pavasarį bus tinkamiausias laikas darbui ir karjerai, o artėjant vasarai reikėtų daugiau laiko skirti meilei ir santykių kūrimui. Pačius didžiausius gyvenimo projektus astrologai rekomenduoja atidėti iki rudens, nes tuomet juos įgyvendinti padės, atrodytų, kiekvienas jūsų kelyje sutiktas žmogus.

Sveikata. Žvaigždės šiemet nežada didelių su sveikata susijusių sukrėtimų, tačiau Vandeniams reikėtų būti atsargesniems pavasario pabaigoje. Tuo metu jų energija sumažės iki minimumo, jiems bus labai sunku ne tik siekti užsibrėžtų tikslų ir mėgautis gyvenimu, bet ir paprasčiausiai išlipti iš lovos. O tai itin blogins įprastai aktyvių ir pozityvių Vandenių emocinę būseną. Šiuo metų laiku itin naudinga susiplanuoti atostogas ir atsitraukus nuo rutinos pasikrauti naujų jėgų.

Antrajį pusmetį Vandeniams svarbu vengti emocinės įtampos, atsiriboti nuo jų tiesiogiai neliečiančių problemų ir susitaikyti tu tuo, kad jie negali padėti kiekvienam sutiktajam. Vandeniams būdingas uolus viso pasaulio gelbėjimas gali juos labai greitai nublokšti į pavasarį jau buvusią dvasinę ir fizinę duobę.  

Meilė ir šeima. Vienišiems Vandeniams žvaižgės žada iki pat vasaros užsitęsiantį vienatvės periodą. Žiemą jūsų kelyje gali pasirodyti romantinius santykius ar artimą draugystę siūlantis žmogus, tačiau šią pažintį reikėtų vertinti itin atsargiai ir verčiau jos neplėtoti. Pavasario pabaigoje ir vasarą labai aiškiai pajusite stipriau liepsnoti pradedančią aistrą ir jeigu šiuo etapu sugebėsite rūpintis ne tik savo, bet ir romantinio partnerio poreikiais, šis romanas gali duoti saldžių meilės vaisių.

Santykius turinčių Vandenių laukia pakankamai ramus periodas be didelių nesutarimų. Tiesa, aistros ar pilve plevenančių drugelių bent jau pirmąjį pusmetį tikėtis pat pat neverta. Sutuoktinių santykiai pagerės ir karštesne ugnimi ims degti tik vasarą.

Darbas ir pinigai. Žiemą darbe bus labai daug monotonijos, tad iš prigimties naujoves ir progresą mėgstantiems Vandeniams šis laikotarpis bjauriai prailgs. Su pavasarine saule ir darbe atsiras malonių prošvaisčių - tempas paspartės, Vandeniai gaus naujų atsakomybių bei juos motyvuojančių užduočių. Jiems svarbiausia išmokti tinkamai planuoti savo laiką ir bent nedidelę jo dalį skirti profesiniam tobulėjimui, įvairiems papildomiems mokymams, seminarams. Kitu atveju, netrukus pajusite, kad stokojate žinių ir negalite susitvarkyti su papildomu darbo krūviu.

Nors pinigai toli gražu nėra pagrindinis Vandenių variklis, tačiau žvaigždės jiems žada turtingesnius metus nei praėjusieji. Pavasarį uoliai dirbę Vandeniai rudenį gali tikėtis reikšmingo pajamų augimo. Ruduo taip pat yra palankus laikas ieškoti papildomų uždarbio šaltinių, pavyzdžiui, užsidirbti pinigų iš savo hobio arba investuoti bent nedidelę dalį santaupų.

Zodiakas ŽuvysŽuvys (vasario 20 d.–kovo 20 d.)

Žvaigždės Žuvims žada itin sėkmingus metus, nes ugningas Žaliasis medinis drakonas iš prigimties ramioms, introvertiškoms, tačiau labai kūrybingoms žuvims suteiks tai, ko jos stokoja: veržlumo, pasitikėjimo savimi ir ambicijų. Tai padės Žuvims susikurti ir pasiekti labai didelių tikslų, tiek priimant rizikingus, bet teisingus sprendimus, tiek ir gebant įtikinti aplinkinius dirbti Žuvų labui.

Sveikata. Metų pradžią lydės chroniškas nuovargis ir vis į galvą lendančios, Žuvims, beje, labai būdingos melancholiškos mintys, tačiau jas išsklaidys šilta pavasario saulė ir bundanti gamta. Žuvys nėra itin energingos, tačiau šiemet jos bus priverstos daug veikti, tad antroje metų pusėje gali ir vėl sugrįžti nuovargio ar net perdegimo pojūtis.

Žuvys atsigauna galėdamos pabūti vienumoje, tad pajutę pirmuosius fizinius ar dvasinius negalavimus leiskite sau nuo visko atsiriboti ir tiesiog pabūkite tyloje ir ramybėje. Antroje metų pusėje labai naudinga skirti daugiau laiko hobiams, o ypač - menui ir muzikai, nes tai Žuvims turi terapinį poveikį.

Meilė ir šeima. Drakonas šiemet įpūs Žuvims drąsos ne tik lipti karjeros laiptais, bet ir aktyviau ieškoti asmeninės laimės. Uždaros ir į vienatvę linkusios Žuvys šiemet mielai leisis į meilės nuotykius, o jau pavasarį jų kelyje gali pasitaikyti kandidatas į pasakos pabaigą - ir gyveno jie ilgai ir laimingai... Net jeigu šiemet nepavyks sukurti ilgalaikių santykių, pasimatymai, romantika ir bendravimas Žuvims suteiks labai daug laimės.

Nepaisant to, kad 2024 yra karjeros metai, šeimą turinčioms Žuvims bus labai svarbu skirti pakankamai laiko savo antrajai pusei, vaikams, tėvams ir kitiems artimiesiems. Žuvų ženklo atstovai yra labai stipriai orientuoti į šeimą ir atrotrūkis nuo jos Žuvims yra labai skausmingas. Nesijaudinkite! Šeimos nariai tikrai supras jūsų norą siekti savo tikslų, visokeriopai jus palaikys ir patys dės daug pastangų, tvirtinant tarpusavio ryšius.

Darbas ir pinigai. Šiemet Žuvims reikėtų labiau pasitikėti savimi ir drąsiau įgalinti savo prigimtinius gebėjimus: įžvalgumą apgalvojant kelis žingsnius į priekį, mokėjimą rasti originalius problemų sprendimo būdus, kūrybiškumą, gebėjimą daryti įtaką žmonėms. 2024 m. kopiant karjeros laiptais Žuvims itin pasitarnaus mokėjimas žaisti komandoje, nuoširdžiai palaikyti ir pastūmėti į priekį savo kolegas bei sumaniai bendrauti su vadovybe.

Ilgametis sunkus ir tylus darbas pagaliau atsipirks ir Žuvys bus apdovanotos didele finansine grąža. Žvaigždės žada, kad laikotarpis nuo kovo iki lapkričio bus itin gausus - laukite reikšmingo atlyginimo pakėlimo (ir nedvejokite jo paprašyti patys!), ieškokite būdų investuoti, susigrąžinkite senas skolas. Galite net loterijos bilietą nusipirkti - labai didelė tikimybė, kad Žaliasis medinis drakonas atneš jums sėkmę!

Susiję straipsniai

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Avinas (kovo 21 d.–balandžio 20 d.)

Konservatyvusis Jautis linkęs auklėti vaikus taip pat, kaip buvo auklėjamas pats. Norite sužinoti, koks tėvas bus jūsų išrinktasis?

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  barskyte prieš 2 sav.

  Vis dėlto šios prognozės nėra tokios tikslios, kokias galima būtų gauti apsilankius pas tikrą būrėją.. iš savo patirties sakau, be to, teko ir man paprakaituoti, kol susiradau tinkamą tarologę - Taumaturgę Aurėją, kuri ne tik atliko man asmeninę zodiako metų analizę, bet ir papildomai atliko taro kortų konsultaciją dėl ateities. Aurėja tikrai labai stipri ir šauniai padirbėjo, tad mamytėms tikrai rekomenduoju nepagailėti pinigėlių konsultacijai su tikra būrėja, nes kas iš tų nemokamų analizių, kurios yra skirtos žmonių vidurkiui patenkinti?..dėl to jos ir netikslios...

 2. User has not uploaded an avatar
  Nevada96 prieš 2 sav.

  barskyte parašė:
  Vis dėlto šios prognozės nėra tokios tikslios, kokias galima būtų gauti apsilankius pas tikrą būrėją.. iš savo patirties sakau, be to, teko ir man paprakaituoti, k…

  Uzsireginai cia kad parasyt rekomendacija bureja? 😆 von is cia