Sveikata, karjera, santykiai pagal Zodiako ženklą 2022 metais: Mergelė (rugpjūčio 24 d.–rugsėjo 23 d.)

Horoskopas Mergelėms 2022 tutsi | Shutterstock.com

Šio ženklo atstovai mėgsta tvarką ir nuolat siekia tobulybės. Nuolat stengdamiesi pagerinti situaciją, jie kabinėjasi prie savęs ir kitų.

Šie metai privers jus išmokti atsipalaiduoti, atsiduoti momentui ir priimti situaciją tokią, kokia ji yra.

Sveikata

Šio ženklo atstovams derėtų nepamiršti apie silpnas ir labiausiai pažeidžiamas savo organizmo vietas. Juk šiais metais seni negalavimai gali vėl duoti apie save žinoti. Būtina skirti ypatingą dėmesį savo sveikatai: laikytis dienos režimo, susitvarkyti reikalus, vengti stresų ir konfliktinių situacijų. Turite pakeisti požiūrio kampą ir mažiau išgyventi dėl smulkmenų (ką labai mėgsta daryti šio ženklo atstovai). Bet yra ir gera žinia: šiais metais turėsite pakankamai jėgų, todėl savo gyvenimą ir sveikatą lengvai susitvarkysite.

Karjera ir finansai

Vandens Tigro metai suteiks galimybę pakilti karjeros laiptais, bet teks įdėti nemažai pastangų. Nedėkite vilčių į aplinkinių pagalbą, likimo dovanas. Viskas priklauso tik nuo jūsų, jūsų norų ir atkaklumo.

2022-aisiais Mergelės gali likti nuskriaustos, nes jų nuopelnai nebus iki galo įvertinti vadovybės. Bet nenusiminkite ir nenuleiskite rankų. Eikite drąsiai į priekį, ir jūsų pastangos bus pripažintos. Ir nustokite galvoti apie nesėkmes. Juk mūsų vertinimai dažnai būna subjektyvūs.

Finansine prasme šie metai žada būti palankūs. Naujų uždarbių galimybės tykos už kiekvieno kampo. Bet užsidirbti teks sunkiu darbu. Tai puikus metas investuoti į verslą ir nekilnojamąjį turtą. Bet įnešti pinigus verta tik į patikimus ir laiko patikrintus projektus.

Meilė ir santykiai

Vienišos Mergelės lengvai susipažins su žmonėmis, bet galutiniai pažinčių rezultatai nedžiugins. Juk Vandens Tigras – agresyvus ir lengvabūdis gyvūnas, kuris viską, kas jam patinka, stengiasi užkariauti jėga. Dauguma naujų kontaktų sustos ties flirtu ir trumpalaikiais romanais, todėl neverta dėti į juos per daug vilčių. Kad ir kaip būtų, sukaupsite nemažai vertingos patirties, o tai padės ateityje kuriant rimtesnius santykius.

Mergelėms, esančioms santykiuose, teks susimąstyti apie savo klaidas, partnerio poreikius. Sukaupta iki šiol patirtis leis ne tik išspręsti esamas problemas, bet ir išvengti naujų keblumų. Išanalizavus situaciją, padarius išvadas ir įnešus teigiamus pokyčius, pakelsite santykius į naują, iki šiol nematytą lygį.

Apie kitus Zodiako ženklus skaitykite čia:

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.

Skelbimai

12,00 €
122 | 6 - 7 m.
25,00 €
20,00 €
44 | 16 | L