Charakteris pagal kinų horoskopą: Tigras

Ateina Tigro metai, atnešdami savus likimo vingius ir... savo ženklą visiems, kurie šiais metais gims. Kai kurie tėvai jau numano savo būsimo kūdikio gimimo datą, kiti – dar nė nenutuokia, kad šiemet jų laukia Didžioji Staigmena.

Kokias savybes dovanos Tigras šiemet gimsiantiems žmogučiams?

Tigro asmenybė

Tigras kupinas paradoksų. Pasaulis jam – scena, o jis pats joje – nepakartojamas aktorius. Tai ryški asmenybė, pionierius, nuolat siekiantis to, kas dar neištirta, nesužinota, neįveikta. Jis daro tai, ko iki jo niekas nedarė. Jis apdovanotas neįtikėtinu artistiškumu. Tigro ženklas – tai ryžtas, energija ir... nuožmumas.

Tigro metais gimę vaikai – idealistai ir ekstravertai. Jie visą savo energiją skiria bendravimui su aplinka, jos pažinimui. Jie domisi visais ir viskuo. Tokie vaikai nebūna abejingi, turi savo nuomonę apie visus reiškinius. Net ir patys mažiausieji Tigriukai dažnai suaugusiuosius nustebina savo netikėtomis įžvalgomis, skvarbios minties blyksniais. Talentingi ir energingi Tigro metais gimę mažyliai spinduliuoja gyvybine jėga ir džiaugsmu. Jie veiklūs, bet, deja, ne visada pajėgūs užbaigti tai, ką pradėjo. Staiga užsiplieskęs entuziazmas išgaruoja gana greitai, todėl ilgos distancijos mažiesiems Tigriukams dažnai būna neįmanomos. Tiesa, jei jų tėvams užteks kantrybės išmokyti savo atžalą skirti energiją dozuotai, po truputėlį, Tigriukas gali išsiugdyti ir nepriekaištingas manieras, ir įprotį baigti pradėtą darbą.

Viena geriausių Tigro savybių – gebėjimas lengvai nusimesti pyktį ir neigiamas emocijas. Jie greiti sukelti skandalą, bet jau po kelių minučių elgsis lyg nieko ir nebuvę. Jų emocijos iššauna tarsi fejerverkas ir čia pat užgęsta. Taigi jums nereikia baimintis, kad vaikas ką nors slepia giliai savyje, kad jį kamuoja kokie nors stiprūs jausmai, apie kuriuos jūs nežinote. Atvirkščiai, jums bus kaip niekada aišku, kada Tigras išlieja jame susikaupusį įtūžį, pyktį, pavydą ar apmaudą. Deja, tokie plyksniai retai kada prognozuojami. O jiems kilus negalėsite nieko padaryti – tik šiek tiek palaukti. Leiskite savo vaikui išsirėkti, išsiverkti, ir netrukus jis pats jau supras, kad jo isterija tebuvo audra stiklinėje. Užtai po to kurį laiką bus ramu ir gera.

Jei jūsų Tigriuką apsės kokia originali mintis ar idėja, kitaip tariant, jis išsiruoš į medžioklę – visai šeimai: tėvams, broliams, sesėms ir netgi seneliams teks tik trauktis į šonus, nusileisti, duoti mažyliui erdvės. Šie vaikai impulsyvūs, reiklūs, greitai prisitaikantys prie aplinkybių, lengvai keičiantys savo nuomonę. Jie visada atviri naujoms idėjoms, tiesa, dažnai pirma pabando jas įgyvendinti, o tik paskui pagalvoja, ar vertėjo ir kaip būtent reikėjo tai daryti.

Energingam Tigriukui tiesiog būtina disciplina ir meilė. Jų idealais tampa sėkmingi, gyvenimu besidžiaugiantys žmonės, mažieji stengiasi būti į juos panašiais. Taigi nuostabu, jei pirmaisiais idealais taps tikrai to verti žmonės ir vaikas turės prieš akis išminties ir kantrybės pavyzdį.

Nepaisant viso savo spontaniškumo, Tigriukai dažnai veda iš kantrybės tėvus savo delsimu priimti sprendimą. O tokį priėmę gali labai greitai apsigalvoti. Tačiau prieš supykstant tėvams vertėtų atsiminti: Tigras ne šiaip sau jus klaidina. Jis tik svarsto visas galimybes ir... nori visko iš karto. Jei išmokysite jį priimti sprendimus greičiau ir nukreipti savo energiją ne šiaip į aplinką, o į konkretų tikslą – paklosite pamatus jo būsimai karjerai, nes jis turės potencialą tapti tiesiog nepakeičiamu bet kurios srities specialistu. Energijos užtaisu jį apdovanojo pati gamta, beliks tik sukaupti žinių.

Jei Tigriukas šeimoje...

...vyriausias vaikas

Būdamas vyriausiuoju Tigras stengiasi pabrėžti savo reikšmingumą. Jis iš kailio nersis kad tik visur pirmautų, būtų geriausias. Tėveliai, būkite atidūs: stebinti mėgstantis vyresnėlis Tigras linkęs į efektingus poelgius, „spektaklį“ aplinkiniams. Tad išmokite atpažinti, kada jūsų vaikas rezga kokį netikėtumą – kaip žinia, kartais jie gali baigtis ir greitosios pagalbos iškvietimu ar net gaisrininkų vizitu!

Mažiesiems broliukams ir sesutėms Tigras paprastai būna geras ir rūpestingas. Bet būtina sąlyga: mažieji turi jam paklusti, besąlygiškai pripažinti jo autoritetą. Sieloje Tigras vyresnėlis – kareivis, trokštantis tapti generolu. Jis visą laiką kausis, siekdamas įrodyti savo reikšmingumą. Ir atkakliai dirbs. Nes tiesiog privalo būti geriausias visame kame.

Beje, Tigro vyresnėlio elgesys bus būdingas ir vaikams, kuriuos nuo vyresnio brolio ar sesers skiria bent 5-6 metai, taip pat vienturčiai vaikai.

... vidurinis vaikas

Tai nuotykių ieškotojas ir didysis šeimos maištininkas. Jis nuo vaikystės kovoja su visu pasauliu ir anksti išmoksta rizikuoti. Nepriklausomas ir į jokius standartus netelpantis Tigriukas gali būti nenuspėjamas ir sunkiai kontroliuojamas.

Nuo pirmųjų savo gyvenimo metų jis nuolat stengsis nustelbti vyresnėlį. Sąmoningai ar nesąmoningai, jis mėgins kartoti tai, ką daro vyresnėlis, sekti jo pėdomis, bet viską daryti pabrėžtinai geriau, šauniau, efektingiau. Tai gali būti tiek draugiška broliška konkurencija, tiek nuolatinis atviras konfliktas.

Su jaunesniais broliais ir sesėm vidurinėlis Tigras elgiasi kilniai ir globėjiškai, mat nelaiko jų savo konkurentais – atvirkščiai, visada yra pasirengęs juos ginti, rodyti pavyzdį.

... jaunėlis

Jei šeimoje Tigriukas – jauniausias, jam iš karto skirta šeimos numylėtinio vieta. Jis tiesiog negali suklysti ir puikiai tai žino. Tai – mažasis artistas, veikiai išmokstantis manipuliuoti visais vyresniaisiais. Jis greitai atranda kitų šeimos narių silpnąsias vietas ir žino, kada kokį mygtuką paspausti. Tuo tarpu visi šeimos nariai jį dievina ir garbina nė nepastebėdami, kaip mažylis meistriškai tampo už virvučių juos pačius.

Jei mažąjį Tigriuką lepinsite, skirsite jam pakankamai dėmesio, jis atsidėkos tuo pačiu: bus labai rūpestingas, meilus. Jau nuo ankstyvos vaikystės jis jaučia ilgalaikių ryšių su mylimais ir mylinčiais žmonėmis poreikį. Na, o jus nepaliaus džiuginti jo narsa, optimizmas ir atsidavimas šeimai.

Beje, ir nepamirškite, kad tikrieji Tigriukai gims tik nuo 2010 vasario 14, iki tol – vis dar tęsiasi Jaučio era. Tad Tigriukų laukite gimsiant tik Vandenio ženklo pabaigoje. Tačiau, pasak astrologų, jau ir nuo šių Naujųjų metų gimsiantys Ožiaragiai – šiek tiek „dryžuoti“.

Ožiaragis (12.22-01.20)

Ožiaragiai, „pakibę“ tarp Jaučio ir Tigro, perims Jaučio atkaklumą ir puikų apetitą bei Tigro smalsumą ir narsą. Ryžtas ir užsispyrimas, kurį pastebėsite dar priešmokykliniame amžiuje, bus svariausias įrodymas, kad jūsų vaiko charakteris – stiprus, jis turi įgimtų lyderio savybių.

Vandenis (01.21-02.18)

Vandenis su jautiškai tigrišku charakteriu užaugs maištininkas ir puikus oratorius. Jis apdovanotas karvedžio savybėmis, gebės suburti komandą, vesti ją pirmyn. Žvaigždės apdovanos šiuos žmogučius unikalia atmintimi, lakia vaizduote ir skvarbiu protu. Tad ruoškitės: netrukus mažasis kodėlčiukas privers jus vartyti storiausias enciklopedijas kad kvalifikuotai atsakytumėte į jo galvelėn šovusius klausimus.

Žuvys (02.19-03.21)

Žuvys gimę Tigro metais turės unikalių artistinių duomenų. Mokėdami lengvai persikūnyti į bet kokį personažą šie vaikai suvaidins ką tik norite. Ne tik scenoje. Ir atidžiau stebėkite, kaip jūsų vaikas reaguoja į nesėkmes: daugeliui suaugusiųjų vertėtų pasimokyti iš šių žmogučių jumoro jausmo ir gebėjimo pažvelgti į gyvenimą filosofiškai. Savo talentus ir gabumus šie vaikai parodo anksti, svarbiausia – kad tėvai nepaliautų jų puoselėti.

Avinas (03.22-04.20)

Tigro metais gimęs Avinukas – mažas stebuklas su nesustabdomu motoriuku, kuris nuolat ieškos būdų iškrauti savo intelekto ir fizinių jėgų perteklių. Gabus, smalsus ir tobulumo siekiantis žmogutis tiesiog pasmerktas tapti pirmūnu. Jis atkakliai sieks savo tikslo, mokės išsikapanoti iš bet kokios situacijos. Nors.. kokie dar keblumai? Juk šis vaikas apdovanotas fantastiška intuicija! Nujausdamas pasekmes jie gebės kontroliuoti net ir pačias kvailiausias savo išdaigas.

Jautis (04.21-05.21)

Tigriukas-Jautis turi unikalią uoslę... pinigams. Jau vaikystėje jis taps tikru iždininku, o apie šeimos biudžetą išmanys ne prasčiau už mamą. Nors jis gabus ne tik matematikai. Mokykloje gali išryškėti jo polinkis į literatūrą, ypač jei tėvai anksti jį sudomins skaitymu. Nesijaudinkite, jei jūsų vaikas pradės kalbėti vėliau nei kiti – veikiausiai prabilęs jis jus nustebins ilgiausiais, įmantriausiais sakiniais.

Dvyniai (05.22-06.21)

Dvyniai – smalsūs, bendraujantys ir besiblaškantys. Jie prieš save visada mato po keletą kelių, o išsirinkti taip sunku! Bet kaip tik šis vaikas gebės sutelkti savo žinias, susidėlioti prioritetus. Tigro metais gimę Dvyniai – ryškios, ambicingos asmenybės, apdovanotos kovos dvasia. Jie šaunūs, drąsūs, turi puikų jumoro jausmą. Svarbiausia – nepersistenkite juos girdami, kad neužmigtų ant laurų. Šiems žmogučiams reikia nuolatinio skatinimo, raginimo judėti pirmyn.

Vėžys (06.22-07.23)

Vėžiai su Tigro savybėmis neįtikėtinai kūrybingi. Muzikantai, dailininkai, rašytojai? Kad ir ko imtųsi, kūrybinė veikla jiems taps tikra palaima. O kol Vėžiukai dar maži – tai tikras džiaugsmas tėvams: jie ramūs, paklusnūs, sumanūs ir linksmi. Tik vykdami pramogauti nepalikite jų namuose: šie vaikai dievina naujus įspūdžius, jiems reikia naujos patirties, net jei tai ir susiję su laikinais nepatogumais.

Liūtas (07.24-08.23)

Grėsmingas žodžių duetas „Tigro metai-Liūto ženklas“ – ne toks jau agresyvus, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tai viso labo žmonės, puikiai gebantys išjudinti užsistovėjusią rutiną, iškrauti susikaupusią įtampą. Šie vaikai auga sumanūs ir patiklūs. Be to, jiems net ir sunkiausia užduotis neatrodys neįveikiama – tik paraginkite, ir Tigriukas-Liūtukas atkakliai spręs matematikos uždavinius, lies prakaitą sporto salėje ar valandų valandas skambins gamas. Reikia – vadinasi, reikia. Ar tai – paklusnumas? Anaiptol. Tiesiog matydami prieš akis aiškų tikslą šie žmogučiai pasiryžę ilgai ir atkakliai jo siekti, kad tik būtų patys geriausi.

Mergelė (08.24-09.23)

Miela šypsena, linksmos ugnelės akyse, nuolat visur kaišiojama smalsi nosytė – Tigriuko metais gimę Mergelės vietoje nenustygsta. Jos fantazuoja, pasakoja, kuria. Jų mintys lekia toli toli, o energija atrodo beribė. Sukurkite šiam vaikui visas sąlyga kūrybiniams gabumams vystyti – ir jis nustebins ne tik jus, bet gal ir visą pasaulį.

Svarstyklės (09.24-10.23)

Neįtikėtinai dailūs bruožai, mielas veidas slepia... tikrą plėšrūną: šie vaikai atkaklūs, tikslingi, net nuožmūs. Tiesa, tai nelengva pastebėti, mat Tigro ir Svarstyklių kombinacija apdovanojo savo vaikus diplomato talentu. Toks vaikas su jumis sutiks, nusileis, jei to reikalaus situacija, bet... galų gale vis tiek padarys savaip. Ir, kaip paaiškės vėliau, būtent jo sprendimas ir bus pats teisingiausias. Nors šis vaikas bus linkęs išsiskirti iš minios, o širdyje – tikras garbėtroška, tiek jo išvaizdos, tiek elgesio išskirtinė savybė – puikus stiliaus ir situacijos pojūtis.

Skorpionas (10.24-11.22)

Tigras Skorpionas nuo mažens nepriklausomas, besivadovaujantis savo instinktais, intuicija, protu. Jo poelgius diktuoja ne aplinkos analizė, o jo paties vidiniai pojūčiai. Nesvarbu, kad jo tikslas – toli už horizonto. Skorpionas jį šturmuos taikliai ir tiksliai, kliūtis paspirdamas kaip akmenukus. Beje, kokios dar kliūtys, kai Skorpionas nuo mažumės jaučia, kokius socialinius ryšius jam naudinga užmegzti, yra iš prigimties žavus, gudrus ir atkaklus. Jei reikės – jis ir pasaulį lengva ranka apvers. Tiesa, tėvai, gimti namai šiam Skorpionui – šventa. Net su jais konfliktuodamas prireikus stos būtent tėvų ir šeimos pusėn.

Šaulys (11.23-12.21)

Apie tai, kad ateinančiais metais turėsite Šauliuką, dar nenumanote. Bet jo sulaukę pasijusite laimingiausiais pasaulyje! Tai – nuostabus žmogutis, tarsi saulės spindulėlis tarp niūrių debesų. Tiek jums, tiek visiems savo būsimiems draugams. Jis bus kupinas idėjų, noriai imsis naujovių, mokės išklausyti, jaus, ką patarti. Tai puikūs psichologai, išmintingi vadovai. Šie Šauliukai su neslepiamu azartu kibs į jiems skirtus darbus, nuolat ieškos naujų erdvių užkariavimui ir dar nepasiektų tikslų, kur jie galėtų tapti pionieriais.

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.