Vyras lovoje pagal zodiako ženklą

Nuo prigimties nepabėgsi. Kiekvienas gimdamas atsineša įgimtų savybių: vieni – daugiau privalumų, kiti – daugiau trūkumų. Sužinok, ką atskleidžia tavo vaikino horoskopo ženklas.

Avinas. Jis – tikras vyras, trykštantis beatodairiška drąsa ir geranoriškumu. Dėl tavęs jis gali nuskinti žvaigždes nuo dangaus, tačiau nebandyk jo prisirišti. Bet kokie suvaržymai išmuš avino ženklo vyrą iš vėžių. Jo spontaniškumas atsiskleidžia ir lovoje. Jis nekantraudamas stengiasi patirti kuo daugiau naujų įspūdžių, todėl nuobodi, savimi nepasitikinti partnerė jam visiškai netinka.

Jautis. Geras, ištikimas vyras besirūpinantis šeimos gėrove. Jis užsispyręs, tačiau mėgstantis patinginiauti. Jis trokšta dėmesio ir glamonių, tačiau pats lovoje nesiruošia pasistengti, todėl seksas su juo dažniausiai būna primityvus.

Dvyniai. Jis permainingas ir suktas. Jis žavus ir pasitikintis savimi. Jis – tai tikras meilės guru, sugebantis prisitaikyti prie keisčiausių moters įnorių. Deja, jis retai atranda tikrąjį save, o tai skatina dvynių ženklo atstovą ieškoti vis naujų iššūkių. Jei sugebėsi nuolatos keistis, atstosi jam visas kitas moteris.

Vėžys. Jis jautrus ir itin švelnus. Ilgi, romantiški ir atviri pokalbiai lovoje – kur kas geriau negu audringas seksas. Be to, jis tikras estetas, todėl ekstremalų seksą netikėtose vietelėse gali pamiršti.

Liūtas. Jis pasitiki savimi ir stengiasi sudaryti tikro vyro įspūdį. Už jo moteris turi jaustis kaip už sienos, o visi aplinkiniai – žemai lenktis ir atiduoti pagarbą. Deja, lovoje jis toks pats egoistas, todėl norėdama išlaikyti tokį vyruką, turėsi nuolatos žarstyti jam komplimentus apie jo ištvermę ir neeilinius sugebėjimus.

Mergelė. Jis itin atsakingas ir rūpestingas, todėl nuolatos jaučia įtampą. Nenuostabu, kad seksas jam yra ne tiek malonumas, kiek būdas pamiršti visus susikaupusius rūpesčius ir atitrūkti nuo realybės.

Svarstyklės. Jis žavingas ir nepakartojamos. Jis traukia moteris lyg magnetas, todėl puikiai suvokia savo vertę ir stengiasi tuo pasinaudoti lovoje. Sekso metu nebandyk jam vadovauti, nes tai – jo pareiga.

Skorpionas. Jis tvirtas prieš visas gyvenimo negandas, tačiau greitai palūžta prieš moterišką grožį ir žavesį. Sutikęs nepakartojamą damą jis apie nieką kitą negalvos, tik kaip nusitempti ją į lovą. Viskas, arba nieko – toks galėtų būti skorpiono kredo.

Šaulys. Jis energingas, tikras entuziastas ir optimistas. Gyvenimo monotonija – tikrai ne jam, todėl nieko keisto, jei šalia šaulio ženklo vyro sukiojasi ne viena mergina. Vienintelis būdas jį išlaikyti – parodyti, kad tau laisvės reikia ne ką mažiau, nei jam.

Ožiaragis. Jis – tikras užkariautojas, įsimylintis labai ilgam ir dėl savo mylimosios galintis padaryti viską, kas jo galioje. Jei tikiesi jį sužavėti savo stulbinančia išvaizda, nieko nebus. Ožiaragį žavi protas ir racionalumas.

Vandenis. Jis niekuomet nenustygsta vietoje ir stengiasi iš gyvenimo paimti viską, ką tik gali. Nauji nuotykiai ir potyriai jį žavi, todėl nenustebk, jei intymiausiais momentais jo beribė fantazija tave nustebins.

Žuvys. Jis – tikras sekso mėgėjas, į meilės malonumus įsijaučiantis taip smarkiai, kad aplink daugiau niekas nebeegzistuoja. Jis amžinas romantikas, galintis įsimylėti smarkiai ir visiems laikams.
 

Susiję straipsniai

2024 m. horoskopas: ką žada Žaliasis medinis drakonas?

Atstrologų teigimu, Žaliasis medinis drakonas 2024 m. atneš spartų progresą, pergales, turtą, sėkmingus ir aistringus metus.

Mėnulio fazės ir jų įtaka: nepatikėsite, bet mėnulis mus veikia!

Jau senovėje žmonės suprato, kad mėnulis daro didelę įtaką mūsų planetai − ne tik joje vykstantiems procesams, bet ir visiems jos gyventojams.

Tėčio charakteris pagal Zodiako ženklą: Jautis (balandžio 21 d.–gegužės 21 d.)

Tėtis Avinas vis puola į kraštutinumus: arba skiria savo atžalai visą laisvą laiką, arba, atvirkščiai – pamiršta, kad turi vaikų.