Temperatūra nėštumo metu (9)

Temperatūra nėštumo metu Temperatūra (karščiavimas) nėštumo metu. iStock.com/Zinkevych

Ankstyvojo nėštumo metu neaukšta temperatūra nieko blogo nepridarys, bet jei temperatūra siekia 39°C ar yra dar aukštesnė, mažyliui tai gali būti mirtina. Pirmojo trimestro metu vykstantys procesai yra labai jautrūs temperatūros pokyčiams, taigi jei tavo temperatūra pakyla nuo 37°C iki 39°C, tai gali baigtis persileidimu. Vėliau, kai vaikelis bus susiformavęs ir jam bus telikę tiesiog augti, temperatūra nebeturės tokios didelės įtakos jo sveikatai. Na, nebent temperatūra pakiltų dėl vidinės gimdos infekcijos. Jei kils įtarimas, kad tai būtent tas atvejis, būtinai kreipkis į gydytoją.

Naujausi komentarai

 1. Erca prieš 3 m.

  Man vakar 39.2 buvo 1g paracetamolio teko gerti kad ja numust ..ir tai iveikiau tik per pora valandu..paskui vel kilo iki 38.7 teko vel tiek pat gert..bet siandien geriau jau..tik nervuojuosi dabar..kad ta temperatura vaisiaus smegenims nebutu pakenkus..nes ilgai nenusimuse..

 2. Bestsaule
  Bestsaule prieš 3 m.

  Erca parašė:
  Man vakar 39.2 buvo 1g paracetamolio teko gerti kad ja numust ..ir tai iveikiau tik per pora valandu..paskui vel kilo iki 38.7 teko vel tiek pat gert..bet siandien …

  mums laiko maziau,bet jau kelinta diena su 38 ir daugiau esu. labai tikiu kad viskas bus gerai musu maziukam ;)

 3. Erca prieš 3 m.

  As irgi tikiuosi tiek del jūsų tiek del mūsų...tik tiek kad griauziu save kad,geriau jau bučiau anksciau ta parecetamoli išgerus kai buvo 38 o ne arbatom ir sultim musus..o tai dabar raminu save bet isproto varo kad tie 39.2 nebutu lemtingi...nu lauksiu ka eho sakys bet ten del to nieko nemato....o seip tikiuosi kad viskas bus gerai..daugiau jau nieko nelieka...

 4. Bestsaule
  Bestsaule prieš 3 m.

  Erca parašė:
  As irgi tikiuosi tiek del jūsų tiek del mūsų...tik tiek kad griauziu save kad,geriau jau bučiau anksciau ta parecetamoli išgerus kai buvo 38 o ne arbatom ir sultim …

  svarbiausia nurimk,viskas bus gerai. as pradzioj nestumo jau ir antibus geriau,bet vistiek tikiu kad viskas gerai bus. kitaip ir buti negali

 5. Erca prieš 3 m.

  Bestsaule parašė:
  svarbiausia nurimk,viskas bus gerai. as pradzioj nestumo jau ir antibus geriau,bet vistiek tikiu kad viskas gerai bus. kitaip ir buti negali

  Aciu uz palaikyma