Temperatūra nėštumo metu (39)

Temperatūra nėštumo metu Temperatūra (karščiavimas) nėštumo metu. iStock.com/Zinkevych

Ankstyvojo nėštumo metu neaukšta temperatūra nieko blogo nepridarys, bet jei temperatūra siekia 39°C ar yra dar aukštesnė, mažyliui tai gali būti mirtina. Pirmojo trimestro metu vykstantys procesai yra labai jautrūs temperatūros pokyčiams, taigi jei tavo temperatūra pakyla nuo 37°C iki 39°C, tai gali baigtis persileidimu. Vėliau, kai vaikelis bus susiformavęs ir jam bus telikę tiesiog augti, temperatūra nebeturės tokios didelės įtakos jo sveikatai. Na, nebent temperatūra pakiltų dėl vidinės gimdos infekcijos. Jei kils įtarimas, kad tai būtent tas atvejis, būtinai kreipkis į gydytoją.

Naujausi komentarai

 1. B.I.T.Ė.
  B.I.T.Ė. prieš 1 mėn.

  Tildė parašė:
  Jei 37.9 ir kaulus labai laužo, ar galima paracetamolio? Nes kiek randu, kad nuo 38 su virš

  Geriau pasitikrinti. Temperatūra tikrai galite mušti paracetamoliu, bet jei tai gripas tada juokauti negalima, ypač nėščiai

 2. User has not uploaded an avatar
  Wizz prieš 1 mėn.

  Tildė parašė:
  Jei 37.9 ir kaulus labai laužo, ar galima paracetamolio? Nes kiek randu, kad nuo 38 su virš

  Galima. Butu gerai kreiptis j savo gydytona del tyrimu, vaistu ir gydymo. Kai kuriose poliklinikose nescias be eiles priima

 3. User has not uploaded an avatar
  Tildė prieš 1 mėn.

  Ryt vyksiu būtinai pas gydytoją, bet va šiandien buvo neramu😑. Ačiū

 4. Ruuu
  Ruuu prieš 1 mėn.

  Jau keletą dienų esu peršalus, temperatūra buvo iki 37,3 visas dienas praleidau lovoje, šiandien pradėjo kilti temperatūra ir laikosi 37,5 labai prastai jaučiausi tai išgėriau paracetamolio, ar nieko tokio? Man pati pradžia nėštumo...

 5. User has not uploaded an avatar
  Tildė prieš 1 mėn.

  Rauuu parašė:
  Jau keletą dienų esu peršalus, temperatūra buvo iki 37,3 visas dienas praleidau lovoje, šiandien pradėjo kilti temperatūra ir laikosi 37,5 labai prastai jaučiausi t…

  Paracetamolis galimas nėštumo metu.