Vaistai nuo skausmo nėštumo metu (18)

Geriausia būtų ibuprofeno nevartoti. Nors vaistų aprašymuose nurodyta, kad šį vaistą gerti pirmojo ir antrojo trimestro metu yra saugu ir jis nerekomenduojamas tik trečiąjį trimestrą, jei tik yra galimybė rinktis, geriau vartoti paracetamolį. Apie paracetamolį žinoma kur kas daugiau, nes yra išsamūs 20 metų trukusių šio vaisto tyrimų duomenys. Be to, yra įtarimų, kad ibuprofenas gali paskatinti priešlaikinį vaisiaus arterinio latako (ductus arteriosus) užsidarymą. Nėra gerai, jei ši maža anga užsiveria per anksti.

Naujausi komentarai

 1. Darina
  Darina prieš 4 m.

  as ir pritariu kad neverta kankintis,va as kai pries 5 metukus laukiausi tai ir kaip kiekvienos problema galvos skausmas,tai va man gydytoja patare jau geriau isgert koki analgetini vaista nei paracetamoli ar citramona is tu silpnesniuju,va dabar vel laukiuosi tai tik ibufrofena isgeriu ir skausmas kaip mat praeina...

 2. IevaRo
  IevaRo prieš 4 m.

  Jeigu rimtu bedu ir negalavimu nera,tai geriau paracetamoli gerti. Man ta pati pasake vaistininke ir daktare.
  Kazkaip dar neteko taip stipriai negaluoti,kad tektu imtis vaistu,buvo cia atvejis kada susirgusi buvau,nusipirkau paracetamolio tai taip ir liko pilna neatidaryta pakuote

 3. User has not uploaded an avatar
  vainauskaite.svieta prieš 1 m.

  as tai bijau gert vaistu del vaiko geroves.

 4. zaza11
  zaza11 prieš 1 m.

  Geriau ibuprofena tik gimus vaikui (maitinu krutimi), bet pries tai buvau perskaiciusi informacini lapeli. geriau, nes turejau stipru dantu skausma.

 5. Balta moteris
  Balta moteris prieš 1 m.

  Visi vaistai kenkia. Paracetamolis irgi yra labai didelis nuodas, ir vis dažniau kalbama jog būtent dėl jo vartojimo nėštumo metu didėja vyrų nevaisingumas (ty jei laukiatės berniuko, rizikuojate jo sveikata). Apie tai kaip jis ėda kepenis net sakyti nereikia. Ir pritariu aukščiau pasisakiusioms moterims-jei tikrai reikia, geriau išgerti tą vieną rimtą tabletę ir praeis nei kentėt skausmus ir gert paracetamolį. Tuo labiau kai jis labiau skirtas karščiavimui mažint o ne skausmui nuimt.