Vaistai nuo skausmo nėštumo metu (20)

Vaistai nuo skausmo nėštumo metu Vaistais nuo skausmo nėštumo metu. iStock.com/Eugene_Axe

Jei skausmas tampa nebepakeliamas, ir tenka griebtis vaistų, geriausia būtų ibuprofeno nėštumo metu nevartoti.

Nors vaistų aprašymuose nurodyta, kad šį vaistą gerti pirmojo ir antrojo trimestro metu yra saugu ir jis nerekomenduojamas tik trečiąjį trimestrą, jei tik yra galimybė rinktis, geriau vartoti paracetamolį.

Apie paracetamolį žinoma kur kas daugiau, nes yra išsamūs 20 metų trukusių šio vaisto tyrimų duomenys. Be to, yra įtarimų, kad ibuprofenas gali paskatinti priešlaikinį vaisiaus arterinio latako (ductus arteriosus) užsidarymą. Nėra gerai, jei ši maža anga užsiveria per anksti.

Reklama:

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  vainauskaite.svieta prieš 3 m.

  as tai bijau gert vaistu del vaiko geroves.

 2. zaza11
  zaza11 prieš 3 m.

  Geriau ibuprofena tik gimus vaikui (maitinu krutimi), bet pries tai buvau perskaiciusi informacini lapeli. geriau, nes turejau stipru dantu skausma.

 3. Balta moteris
  Balta moteris prieš 3 m.

  Visi vaistai kenkia. Paracetamolis irgi yra labai didelis nuodas, ir vis dažniau kalbama jog būtent dėl jo vartojimo nėštumo metu didėja vyrų nevaisingumas (ty jei laukiatės berniuko, rizikuojate jo sveikata). Apie tai kaip jis ėda kepenis net sakyti nereikia. Ir pritariu aukščiau pasisakiusioms moterims-jei tikrai reikia, geriau išgerti tą vieną rimtą tabletę ir praeis nei kentėt skausmus ir gert paracetamolį. Tuo labiau kai jis labiau skirtas karščiavimui mažint o ne skausmui nuimt.

 4. User has not uploaded an avatar
  donciki1 prieš 1 m.

  Sveikos mamytes,turiu migrena,esu nescia 8 men. tai dabar dar labiau uzeina skausmai nei tada kai nebuvau nesce,vat kad ir sendien puse dienos prabuvau lavonas neiskenciau ir isgeriau puse tabletes nuo migrenos vaistu Migard,dabar taii bijau kad leliukui nieko neatsitiktu?Bet nebegalejau kest skausmo ?Kaip save nuramint

 5. User has not uploaded an avatar
  jurgitel prieš 1 m.

  As irgi turiu migrena,abu nestumus vartojau ibuproma,leliukai sveiki gime.