Ko labiausiai bijo būsimieji tėčiai? (135)

Tėvystės baimė

Tu daugiausia galvoji apie vaikelio sveikatą – ar viskas bus gerai? Taip pat apie savo besikeičiantį kūną – ar po to jis vėl bus „normalus“? Tavo antroji pusė greičiausiai taip pat turi dėl ko rūpintis ir nerimauti. Štai dėl ko laukdami vaikelio gimimo labiausiai jaudinasi vyrai:

Ar kūdikiui gimus nesiliausi jo mylėjusi?

Nors jis šito gali ir nesakyti, dauguma vyrų nerimauja, kad kūdikiui gimus tu jį užmirši ir visą dėmesį ir meilę skirsi mažyliui. Pagrindo tokiam nerimui yra – nemažai motinų po gimdymo kone visą savo dėmesį sutelkia kūdikiui. Žodžiais, veiksmais parodyk jam, kad jis neturi priežasčių nerimauti, ir paaiškink, kad jūs abu daug dėmesio skirsite naujagimiui. Kartu pasižadėk, kad rasi laiko tik judviem ir visokeriopai stengsiesi puoselėti santykius ir gimus vaikeliui.

Ar jis bus geras tėvas ir šeimos maitintojas?

Nors per šimtmečius vyrų ir moterų vaidmenys keitėsi ir evoliucionavo, laukiant kūdikio gimimo daugeliui vyrų prabunda globėjiškas instinktas. Net jei vėliau ketini grįžti į darbą, jis gali jausti nerimą, ar sugebės išlaikyti tave ir judviejų vaiką.

Ar jis atsilaikys per gimdymą?

Daugelis vyrų nerimauja, kad nualps, pasimes ar apskritai nesugebės suteikti tos paramos, kurios iš jo tikiesi gimdymo metu. Vyras bus geriau pasirengęs ir mažiau nerimaus, jei kartu lankysite parengiamuosius motinystės kursus.

Naujausi komentarai

 1. zosyte-Vilnius
  zosyte-Vilnius prieš 4 m.

  Gerdukou parašė:
  Ziuredama ir prisimindama procesa atsalu ir daveda iki purtymo,paSidaro negera. Labai bijau,labai nerimauju...vyras reguoja normaliai,bet gimdyme taip pat bijo daly…

  as neversciau savo vyro jame dalyvauti. kelio atgal nera jau

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 4 m.

  pirmą kart džiaugiausi ,kad nedalyvavo. Nes esu pratusi viską iškentėt viena, o kadangi būnant kažkam šalia, aš galiu tapti dar didesnis skauduliukas dar daugiau verkšlenčiau ir t.t bijočiau išvest iš kantrybės. Bet.......antrą kart spėju teks griebt jį būt šalia, tegu mato kaip kankinuosi

 3. eugutee
  eugutee prieš 3 m.

  Sako neglima per prievarta vyro versti dalyvauti gimdyme. Na as kazkaip ir pati nelabai noreciau, kad per pati gimdyma jis butu. Per saremius taip, bet per gimdyma - ne

 4. ilonasab
  ilonasab prieš 3 m.

  eugutee parašė:
  Sako neglima per prievarta vyro versti dalyvauti gimdyme. Na as kazkaip ir pati nelabai noreciau, kad per pati gimdyma jis butu. Per saremius taip, bet per gimdyma …

  Pritariu

 5. Viktorija.PAV
  Viktorija.PAV prieš 3 m.

  Man kai paruosiamieji buvo saremei sedejau skaiciavau regulerus ar ne uzrasinejau tai vyrui jau stoga rove sedejo kaip ant adatu vis ziuredamas ka as ten rasineju ir sako na jau vazuoji gimdyt ne? Atsiguliau tai pradejo galva glostit ko niekad nebudavo :Das jau juoktis is jo pradejau.o jai butu dar su man gimdime dalivaves isvis gi isprotetu