Vyro vaidmuo nėštumo metu (65)

vyro vaidmuo nėštumo metu

Gali jaustis nusivylusi, jei tavo antroji pusė nėra taip susižavėjusi nėštumu kaip kad tu. Viena iš priežasčių yra tai, kad nėštumas jam vis dar neatrodo realus. Jis ne tik nejaučia visų tų fizinių ir emocinių pokyčių, kuriuos tenka patirti tau, bet ir nemato jokių akivaizdžių nėštumo įrodymų ( padidėjusio pilvuko), nejaučia kūdikio judesių. Kol akivaizdžių požymių nėra, jam tiesiog atrodys, kad esi labiau pavargusi ir irzlesnė nei paprastai. Kad partneriui būtų lengviau įsijausti, padėk jam sukurti ryšį su būsimu vaikeliu. Štai keletas patarimų, kaip būtų galima tai padaryti:

 • Pakviesk savo vyrą kartu lankytis pas gydytoją, kai kas mėnesį eini pasitikrinti. Nesumeluosi, jei pasakysi, kad daugelis būsimų tėvelių tai daro ir kad jis tikrai nebus vienintelis vyras, laukiantis priimamajame. Pasistenk vizitus pas gydytoją suderinti su jo darbo grafiku. Jei tavo brangusis negali su tavim eiti į visas patikras, paskatink jį kartu apsilankyti bent jau pirmąjį kartą. Jei vyras nėra tikras, primink jam, kad jis gali būti reikalingas, jei gydytojui kils klausimų apie potencialias genines problemas ir ligas. Kartu jis gaus svarbiausią informaciją apie ateityje jūsų laukiančius pokyčius.;
 • Paskatink savo vyrą iki apsilankymo pas gydytoją paruošti bent vieną ar du klausimus, kuriuos jis galėtų pateikti gydytojui jūsų bendro vizito metu.
 • Jūsų kaip poros gyvenimas turi būti pats svarbiausias dalykas. Nors nėštumas atima daug jėgų, prisimink, kad santykius lipdo du žmonės. Surenk vakarinį pasimatymą, pagamink jo mėgstamą vakarienę ar susitikite papietauti darbo dieną. Jei tu ištisas valandas praleidi šnekėdama su draugėmis ir šeimos nariais apie būsimą vaikelį, jam gali imti atrodyti, kad jis tau nebe toks svarbus. Nepamiršk jam apie tai priminti! Kol dar galite, pasimėgaukite laiku dviese. Vėliau, kai į jūsų gyvenimą ateis naujas žmogutis, akimirkos dviese kurį laiką bus itin retos.

Naujausi komentarai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 4 m.

  Moterys rašė kad vyra gimdymo vaizdas traumuoja pajaustu jis sąrėmius va kur traumuojantis dalykas poto kelias dienas net prisimint nenori viso to siaubeko Na bet viskas verta mažylio

 2. daivuliukas11
  daivuliukas11 prieš 3 m.

  Nepadeda tie pokalbiai su vyrais. Saviškiui tiek kartų sakiau, kaip jaučiuosi, kad jo man reikia šalia, jog visiškai paliko mane vieną.

 3. Fausta@
  [email protected] prieš 3 m.

  Aš tai nesuprantu, kokia prasmė vestis vyrą kartu pas gydytoją, kai atliekama eilinė apžiūra. Juk ten tik išrašo tyrimų lapelius ir viskas. Juk neaiskiu klausimu ir pacios galit paklausineti. Aišku, nekalbu apie echoskopija, ten gal vyrams ir įdomu. O lakstyt tiems vyrams visur nesciosioms iš paskos tikrai nėra reikalo. Apie vyrus irgi pagalvokit, ne tik apie save. Jiems gyvenimas irgi keičiasi, o kur dar reikia atlaikyti nėščios žmonos emocijas ir įnorius. Mano vyras nėjo pas gydytoją ir į jokius kursus, net neprasiau, nes dirbti reikėjo, bet labai palaikė nėštumo, gimdymo metu ir po jo.

 4. Ringailiux
  Ringailiux prieš 3 m.

  [email protected] parašė:
  Aš tai nesuprantu, kokia prasmė vestis vyrą kartu pas gydytoją, kai atliekama eilinė apžiūra. Juk ten tik išrašo tyrimų lapelius ir viskas. Juk neaiskiu klausimu ir…

  Mano vyras pats visur veržėsi, kartą pasakiau, kad tegu dirba, aš be jo nuvažiuosiu, tai įsižeidė, atseit jam neleidžiu vaiko gyvenime dalyvaut

 5. M a t i l d a
  M a t i l d a prieš 3 m.

  mano vyrui viskas rupi siaip, bet i kas menesines apziuras nejo. kam ten? i echo ejom ir pan. po gimimo pirmus men panesiojo i poliklinika vaika ir gana. nestumo metu svarbu kad nenervuotu
Skelbimai

1,30 €
0 - 3 mėn. | 41,0 cm
10,00 €
28 | 17,6 cm