Vyro vaidmuo nėštumo metu (70)

Vyro vaidmuo nėštumo metu

Galite jaustis nusivylusi, jei jūsų antroji pusė nėra taip susižavėjusi nėštumu kaip jūs. Viena iš priežasčių – ta, kad nėštumas jam vis dar neatrodo realus. Jis ne tik nejaučia visų tų fizinių ir emocinių pokyčių, kuriuos tenka patirti jums, bet ir nemato jokių akivaizdžių nėštumo įrodymų (pavyzdžiui, padidėjusio pilvuko), nejaučia kūdikio judesių. Kol akivaizdžių požymių nėra, jam tiesiog atrodys, kad esate labiau pavargusi ir irzlesnė nei paprastai. Kad partneriui būtų lengviau įsijausti, padėkite jam sukurti ryšį su būsimu vaikeliu. Štai keletas patarimų, kaip būtų galima tai padaryti:

 • Pasiūlykite savo vyrui kartu lankytis pas gydytoją (kai kas mėnesį einate pasitikrinti). Nesumeluosite, jei pasakysite, kad daugelis būsimų tėvelių tai daro ir kad jis tikrai nebus vienintelis vyras, laukiantis priimamajame. Pasistenkite vizitus pas gydytoją suderinti su savo partnerio darbo grafiku. Jei jūsų antroji pusė negali su jumis eiti į visas patikras, paskatinkite jį kartu apsilankyti bent jau pirmąjį kartą. Jei vyras nėra tikras, priminkite jam, kad jis gali būti reikalingas, jei gydytojui kils klausimų apie potencialias genetines problemas ir ligas. Kartu jis gaus svarbiausią informaciją apie ateityje jūsų laukiančius pokyčius.
 • Paskatinkite savo vyrą iki apsilankymo pas gydytoją paruošti bent vieną ar du klausimus, kuriuos jis galėtų pateikti gydytojui jūsų bendro vizito metu.
 • Jūsų kaip poros gyvenimas turi būti pats svarbiausias dalykas. Nors nėštumas atima daug jėgų, prisiminkite, kad santykius lipdo du žmonės. Surenkite vakarinį pasimatymą, pagaminkite jo mėgstamą vakarienę ar susitikite papietauti darbo dieną. Jei jūs ištisas valandas praleidžiate šnekėdama su draugėmis ir šeimos nariais apie būsimą vaikelį, jam gali imti atrodyti, kad jis jums nebe toks svarbus. Nepamirškite jam apie tai priminti! Kol dar galite, pasimėgaukite laiku dviese. Vėliau, kai į jūsų gyvenimą ateis naujas žmogutis, akimirkos dviese kurį laiką bus itin retos.

Naujausi komentarai

 1. User has not uploaded an avatar
  Sami prieš 2 m.

  O maniškis net į ekoskopa nesugebejo nueit... likau viena...

 2. Ezme
  Ezme prieš 2 m.

  Sami parašė:
  O maniškis net į ekoskopa nesugebejo nueit... likau viena...

  Na tik nesinervuokit, jus ne viena tokia. maniskis nei vienam echo nebuvo per du nestumus, jam tiesiog tai neapciuopiami dalykai, mediku darbo irankis :)papasakodavau grizus, foto parodydavau ir abu laimingi bet gimdymo nei vieno nepraleido ir siaip fantastiskas tetis.

 3. User has not uploaded an avatar
  Sami prieš 2 m.

  Ezme parašė:
  Na tik nesinervuokit, jus ne viena tokia. maniskis nei vienam echo nebuvo per du nestumus, jam tiesiog tai neapciuopiami dalykai, mediku darbo irankis :)papasak…

  Na, smagu kad nors gimdyme dalyvavo ir tetis šaunus, o aš likau pažeminta ir palikta viena auginti vaikiuka... 🤷🏻‍♀️😟

 4. Ezme
  Ezme prieš 2 m.

  Sami parašė:
  Na, smagu kad nors gimdyme dalyvavo ir tetis šaunus, o aš likau pažeminta ir palikta viena auginti vaikiuka... 🤷🏻‍♀️😟

  Och, as vista pamaniau, kad tik prie scano paliko viena laukt. Atsiprasau, kad nesupratau, kokia komplikuota jusu situacija. :/ gal jei viskas dar sviezia, nervams nurimus rasite sutarima, jei ne bendrai buiciai, bent , kad vaiko gyvenime tetis butu.. o jei jau niekaip su tuo zmogum, kazkaip vistiek bus. vaikiukas vistiek atnes dziaugsmo i gyvenima, skriauda uzsimirs. Bent to nuosirdziai linkiu.

 5. User has not uploaded an avatar
  Sami prieš 2 m.

  Ezme parašė:
  Och, as vista pamaniau, kad tik prie scano paliko viena laukt. Atsiprasau, kad nesupratau, kokia komplikuota jusu situacija. :/ gal jei viskas dar sviezia, nervams …

  Būtent, vienintele gyvenimo laime tai vaikas ! 😊😍