Vyro vaidmuo nėštumo metu (73)

Vyro vaidmuo nėštumo metu

Galite jaustis nusivylusi, jei jūsų antroji pusė nėra taip susižavėjusi nėštumu kaip jūs. Viena iš priežasčių – ta, kad nėštumas jam vis dar neatrodo realus. Jis ne tik nejaučia visų tų fizinių ir emocinių pokyčių, kuriuos tenka patirti jums, bet ir nemato jokių akivaizdžių nėštumo įrodymų (pavyzdžiui, padidėjusio pilvuko), nejaučia kūdikio judesių. Kol akivaizdžių požymių nėra, jam tiesiog atrodys, kad esate labiau pavargusi ir irzlesnė nei paprastai. Kad partneriui būtų lengviau įsijausti, padėkite jam sukurti ryšį su būsimu vaikeliu. Štai keletas patarimų, kaip būtų galima tai padaryti:

 • Pasiūlykite savo vyrui kartu lankytis pas gydytoją (kai kas mėnesį einate pasitikrinti). Nesumeluosite, jei pasakysite, kad daugelis būsimų tėvelių tai daro ir kad jis tikrai nebus vienintelis vyras, laukiantis priimamajame. Pasistenkite vizitus pas gydytoją suderinti su savo partnerio darbo grafiku. Jei jūsų antroji pusė negali su jumis eiti į visas patikras, paskatinkite jį kartu apsilankyti bent jau pirmąjį kartą. Jei vyras nėra tikras, priminkite jam, kad jis gali būti reikalingas, jei gydytojui kils klausimų apie potencialias genetines problemas ir ligas. Kartu jis gaus svarbiausią informaciją apie ateityje jūsų laukiančius pokyčius.
 • Paskatinkite savo vyrą iki apsilankymo pas gydytoją paruošti bent vieną ar du klausimus, kuriuos jis galėtų pateikti gydytojui jūsų bendro vizito metu.
 • Jūsų kaip poros gyvenimas turi būti pats svarbiausias dalykas. Nors nėštumas atima daug jėgų, prisiminkite, kad santykius lipdo du žmonės. Surenkite vakarinį pasimatymą, pagaminkite jo mėgstamą vakarienę ar susitikite papietauti darbo dieną. Jei jūs ištisas valandas praleidžiate šnekėdama su draugėmis ir šeimos nariais apie būsimą vaikelį, jam gali imti atrodyti, kad jis jums nebe toks svarbus. Nepamirškite jam apie tai priminti! Kol dar galite, pasimėgaukite laiku dviese. Vėliau, kai į jūsų gyvenimą ateis naujas žmogutis, akimirkos dviese kurį laiką bus itin retos.

Susiję straipsniai

Nesuvaidinta motinystė: pasigrožėkite įspūdingais mamos piešiniais

Dažnai tėvai sako, kad pirmieji kūdikio gyvenimo metai prabėgo žaibiškai, nors tuo metu atrodė, kad verksmas, nešvarių sauskelnių kalnai nesibaigs.

Seneliai: pagalba ar priekaištas? Kaip megzti darnius santykius pataria psichologė

Laukdami šeimoje kūdikio, būsimi tėveliai neretai šiam pokyčiui ruošiasi iš anksto, lėtai jaukindamiesi naujas – mamos ir tėčio – roles.

MAMOS ISTORIJA. Pastojau ir likau viena: kodėl vyras mane paliko nėščią?

Daugelis moterų svajoja apie dieną, kai nėštumo testas parodys teigiamą rezultatą. Idėja pasidalinti šiuo gyvenimo įvykiu gali būti svaiginanti.

Naujausi komentarai

 1. Ezme
  Ezme prieš 4 m.

  Sami parašė:
  Na, smagu kad nors gimdyme dalyvavo ir tetis šaunus, o aš likau pažeminta ir palikta viena auginti vaikiuka... 🤷🏻‍♀️😟

  Och, as vista pamaniau, kad tik prie scano paliko viena laukt. Atsiprasau, kad nesupratau, kokia komplikuota jusu situacija. :/ gal jei viskas dar sviezia, nervams nurimus rasite sutarima, jei ne bendrai buiciai, bent , kad vaiko gyvenime tetis butu.. o jei jau niekaip su tuo zmogum, kazkaip vistiek bus. vaikiukas vistiek atnes dziaugsmo i gyvenima, skriauda uzsimirs. Bent to nuosirdziai linkiu.

 2. User has not uploaded an avatar
  Sami prieš 4 m.

  Ezme parašė:
  Och, as vista pamaniau, kad tik prie scano paliko viena laukt. Atsiprasau, kad nesupratau, kokia komplikuota jusu situacija. :/ gal jei viskas dar sviezia, nervams …

  Būtent, vienintele gyvenimo laime tai vaikas ! 😊😍

 3. LoMaja prieš 2 m.

  Maniskis ne tai, kad palaikytu, bet dar ir sugeba pasakyti. - Kam tau tuos makaronus virtual, vis vien nedavailgai Arba... - Kiek AS tau tos kavos galiu daryti, tu jos nedageri Laukiuosi 6men galas. Stengiuosi namuose kiek galiu, neapsileidziu, kad viskas ant vyro butu peciu ir gamint stengiuosi. Bet jam atrodo, kad jis viska cia vienas neva daro, didvyris. Nenori klausytis ka sakau, isigilint, kad man jo reikia, palaikymo, svelnumo, jis istraukia koki ne toki zodi is konteksto ir savaip pervercia. Noriu pagaminti kazka, geras pabuna, sako eik ilsetis ir perima gaminima, po pusvalandzio saukia, kad " gali man darbo duoti jai noriu " Is ko isauga konfliktas.. su anyta rubu lekiam pirkti naujagymiui. Gryzus, skatinu apziureti, bet gaunu atsakyma NEIDOMU Cia as be smulkmenu pasakoju Galu gale gulim ir bedavoja kaip JAM daug streso, as apakus lieku ir vel skatinu paskaityti apie tai, apie nestuma ir kaip sunku abiems, kad apsisviestu busimas tevelis.... bet skaitymo metu jis pakele uzpakali ir pareiske kad eina maudytis o tada TORTO pirkt Nes is visko kiek spejau perskaityti jam istrigo " Kai moteris pradeda pykti eikite pirkt lepmutes " Visa kita, visiiii kitiii patarimai kaip vyrui elgtis, moters nestumo metu nuo A IKI Z jis darooo apsoliuciai VISKA priesingai Aplodismentai 👏🏻 Ateityje gerai pagalvokite kam norite gimdyti vaikus. Nes as masciau 4 metus pasiryzti ar ne.

 4. Catsy
  Catsy prieš 2 m.

  LoveLaura parašė:
  Maniskis ne tai, kad palaikytu, bet dar ir sugeba pasakyti. - Kam tau tuos makaronus virtual, vis vien nedavailgai Arba... - Kiek AS tau tos kavos galiu daryti, …

  žiauroka situacija, toks jausmas kad jis dar tiesiog nepasiruošęs vaikams
  Maniškis atvirkščiai visada buvo išlepintas nieko namie nedarė, o ir neprašiau. Jis uždirba babkes, statosi namus, o visa kita atn manes. Dabar kažkaip natūraliai vis gainioja mane atsigult, pats už siurblio susiima, šunį išveda be priminimų, valgyt paduoda ir t.t..... Manau taip ir turėtų elgtis subrendės vaiko besilaukiantis vyras, kuris mylį savo moterį....
  Gal jam čia reiktų į kokius mokymus kartu su Jumis nuvykti? neskai gims lelius situacija dar ir pablogėt gali

 5. User has not uploaded an avatar
  EgleEglute prieš 2 m.

  Turiu 2 vaikucius,vyresniam 10m.,maziukui 5men. Per pirma nestuma vyra tempiau i paskaiteles apie gimdyma, dalyvavo gimdyme, visa laika atrode,kad per mazai domisi mano savijauta, nervavausi kodel neskaito knygeliu apie vaiku auginima ir t.t. Kai laukiausi dabar, tokiu jausmu nebebuvo del covid situacijos teko gimdyti vienai ir gimus vaikiukui,vyrui neisejo ilgam atostogu pasiimti. Bet noriu pasakyti ta,kad daug kas priklauso nuo poziurio i situacija. Su pirmu dviese metus laiko namie sedejom ir buvo sunku,su antru man vienai visai nesunku:)su pirmu buvau visa laika pervargus, su antru uztenka ir miegui laiko ir tel.pazaist:))( vaikiukai auga panasiai). Taigi laimingumas ir nelaimingumas tik nuo musu paciu priklauso