Magiškos aukso galios

Auksas, kaip saulės simbolis, nuo seno traukė žmonių dėmesį. Jis siejamas su dieviškumu, galingumu ir turtais. Ne veltui senovėje žmonės auksą naudojo ne tik vietoje pinigų, bet ir aukojo jį dievams, liejo iš jo  statulas, dekoravo faraonų ir kitų kilmingųjų drabužius.

Auksas savo vertės neprarado ir šiais laikais, juk pripažinkime, iki šiol šis brangusis metalas laikomas materialinės gerovės simboliu. Tačiau šį kartą mes norėtume pakalbėti apie magiškas aukso galias, padedančias pritraukti laimę, pakoreguoti charakterį ir netgi išgydyti ligas.

Kokią magiją savyje slepia auksas

Auksas “myli” ryžtingas, ryškias ir kūrybingas asmenybes. Tikriausiai žinote, kad vienas iš stipriausių zodiako ženklų yra liūtas, taigi nieko keisto, kad auksas vadinamas liūtų metalu. Jis padeda sustiprinti jau ir taip tvirtą charakterį.  Na o tiems, kuri nepasižymi tvirtu charakteriu ir nėra linkę dėl savęs pakovoti – nešioti auksinių papuošalų nerekomenduojama.

Teigiama, kad auksas gali apsaugoti žmogų, tačiau tik tais atvejais, kai savisaugos instinktai ir taip pakankamai stiprūs. Priešingu atveju žmogus atsipalaiduoja, net nebando saugotis ir pats ir galiausiai praranda budrumą. Taigi, jei neturite pakankamai vidinės stiprybės, auksą pakeiskite į sidabrą arba platiną, na, o jei nenorite, tuomet stenkitės dažniau keisti nešiojamus auksinius papuošalus ir nusiimkite juos nakčiai.

Auksinės grandinėlės ir pakabukai

Auksas slopina emocijas, todėl padeda žmonėms nusiraminti, atrasti pusiausvyrą ir priimti sprendimus pasikliaujant ne jausmais, o racionaliu protu. Todėl auksinius pakabukas bei grandinėles itin patariama nešioti azartiškiems žmonėms, linkusiems greitai įsiplieksti. Geriausia, kad auksinis pakabukas būtų ties saulės rezginio zona. Beje, manoma, kad šios brangenybės taip pat padeda sumažina spaudimą.

Auksiniai žiedai

Masyvūs auksiniai žiedai be brangakmenių, suteikia jų savininkui pasitikėjimo savimi, gebėjimo paveikti aplinkinius žmones, o svarbiausia – pritraukia asmeninę ir finansinę sėkmę. Jie padeda lengviau įžvelgti naujas galimybes ir skatina rizikuoti. Tačiau, kaip jau ir minėjome, visa ši aukso magija skirta tik stipriems žmonėms, todėl auksinius žiedus reikėtų rinktis aktyviems ir mėgstantiems eksperimentuoti žmonėms.Auksiniai auskarai

Auksiniai auskarai be akmenukų, kitų metalų bei emalio, padeda moterims suprasti tikrąją savo prigimtį, atsikratyti kompleksų ir aplinkinių įtakos. Jie tarsi išlaisvina ir padeda pasirinkti savo gyvenimo kelią. Auksiniais auskarais rekomenduojama puoštis einant į pokalbį dėl darbo, nes jie pritraukia sėkmę. Be to, teigiama, kad šie papuošalai skatina susikoncentruoti ties reikiama informacija ir padeda ja tinkamai disponuoti.

Auksinės apyrankės

Auksinių apyrankių nepatariama nešioti tiems, kurie bijo emocinio prisirišimo prie kitų žmonių ir tiems, kurie lengvai pasiduoda aplinkinių įtakai. Jei vis dėl to auksinės apyrankės jus labai traukia, tuomet reikėtų rinktis tas, kurios papuoštos jums tinkančiais akmenimis. Akmenys stabdo aukso įtaką, taigi papuošalas praranda savo magiškas galias. Tačiau auksines apyrankes patariama nešioti tiems, kurie dirba kūrybinėje srityje.

Auksas kaip vaistas

Sakoma, kad auksas turi ir gydomųjų savybių. Pavyzdžiui, manoma, kad palaikius šiek tiek aukso burnoje, praeina gerklės ir dantų skausmai. Nuo dantų skausmo gelbsti ir toks metodas: paimkite auksinį papuošalą (be akmenukų), įdėkite jį į švarų vandenį, palaikykite maždaug valandą laiko, pašildykite iki kambario temperatūros ir skalaukite skaudantį dantį šiuo vandeniu maždaug kas 15 minučių. Procedūrą kartoti reikėtų 4-5 kartus, o aukso papuošalo iš vandens neišimkite.

Kuriam laikui pridėjus auksą prie skaudamų vietų, galima sumažinti stuburo, sąnarių ir kepenų skausmus. Kad sumažėtų stuburo skausmai, reikėtų pavedžioti vestuvinį žiedą (be papuošimų) nuo kaklo iki stuburo apačios. Iš apačios į viršų vedžioti nereikėtų, ypatingai jei jūsų spaudimas sumažėjęs.

Senovės gydytojai tikėjo, kad auksas padeda įveikti liūdesį ir depresiją. Tačiau dabar juokaujama, kad tai – visai suprantama, juk kas gali liūdėti, jei turi daug aukso? Auksas taip pat pasitarnaudavo ir meilės srityje. Sakoma, kad į taurę vyno įmerkus auksinį žiedą, galima įžiebti meilės aistrą.

Susiję straipsniai

Nedarbo dienos ir ilgieji savaitgaliai 2024 metais

2024 m. džiaugsimės 11 su savaitgaliais nesutampančių šventinių (nedarbo) dienų ir net 6 ilgaisiais savaitgaliais.

Darbas mamoms iš namų – misija įmanoma? (Daugiau nei 60 idėjų, ką dirbti!)

Dirbančios mamos – dažniau taisyklė negu išimtis. Maždaug 3 iš 4-ių mamų dirba visą darbo dieną. Motinystę ir darbą suderinti – įmanoma.

„Vyriški“ ir „moteriški“ darbai: realios šeimų patirtys

Darbų skirstymas į „vyriškus“ ir „moteriškus“ šeimoje, atrodo, niekur nedingsta. Jeigu vyras kala vinis, remontuoja, tai moteris stovi prie viryklės.