Susiję straipsniai

7 mėnesių kūdikis dar nesėdi: atsako kineziterapeutė

Kada kūdikiai paprastai pradeda sėdėti ir kokiais atvejais verta pasikonsultuoti su specialistu.

Supti vaiką už rankų – kodėl tai gali būti pavojinga?

Kartais pakanka net ir paprasto timptelėjimo, kilstelėjimo ar supimo laikant už rankos, kad įvyktų alkūnės išnirimas - šią klaidą daro daugelis tėvų.

Ką turėtų gebėti 4-6 metų vaikas? Atsako kineziterapeutė

Kineziterapeutė Silvija Venclovė atkreipia dėmesį, kad priešmokyklinio amžiaus vaikų raidos laikotarpis yra ne ką mažiau svarbus už kūdikystę.

Naujausi komentarai

  1. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 7 m.

    Netycia uzmaciau sita tema, ir pagalvojau kad ir as pasisakysiu, as su savo dukryte turejau pokalby apie menesines ir brendima gal pries 2men jai 10metu siuo metu. Viskas prasidejo nuo to kad mergaite gryzus is mokyklos pasakodama dienos yspudzius uzsimine kad mano viena klasioke jau susirgo menesinem, ir ankciau buvo uzsiminus kad jau vienos klasioles papukai bisky atsikise kaip rengesi kuno kulturai plonesne bliuskute tai matyti jau visada galvojau kad dar anksti,bet po tokiu dukros uzuomenu, vis susimastydavau kad jau kazkada reikia rasti laiko pasikalbeti sia tema. Tai va atejo sestadienis vyras dirbo mes dviese su dukra namie pasidarem arbateles sausainuku pasidejom paziurejom filmuka grazu jaukiai pasikalbejom apie dauk ka ir tuo paciu kazkokiu budu palietem sita tema,is pradziu nezinojau nuo ko pradeti sunku kazkaip buvo, bet paskui viska graziai isaiskinau ir pasakiau kad jei kas visada gali ateiti pas mane ir mudvi viska susitvarkysim ir issispresim ji mane puikiai suprato, paskui dar is bibliotekos pasieeme knyguciu tokiu mergaiciu branda paauglyste ir pan...skaitinejosi man rode diskutavom na manau pradzia padaryta suvokimas minimalus tikrai yra pas dukra, ir jau tuo dziaugiuosi🙂

  2. zuikite
    zuikite prieš 7 m.

    Nicole3 parašė:
    Netycia uzmaciau sita tema, ir pagalvojau kad ir as pasisakysiu, as su savo dukryte turejau pokalby apie menesines ir brendima gal pries 2men jai 10metu siuo metu. …

    Mano dukrai 9 metai ir jau papukai sioke tokie matosi 😁 jau nešioja tokius lyg tai liemenukus :). O apie sirgima dar tokios kalbos nebuvo, bet manau problemu nebus, nes aš niekada nelieku tulike vieną 😀😀😀 tai jie dviese mato viską, kaip aš vadinu,mamos pampersu keityma ir sirgima 😃😃😃

  3. Neegzistuojantis vartotojas
    prieš 7 m.

    zuikite parašė:
    Mano dukrai 9 metai ir jau papukai sioke tokie matosi 😁 jau nešioja tokius lyg tai liemenukus :). O apie sirgima dar tokios kalbos nebuvo, bet manau problemu nebus,…

    Nepykit. Bet privalot apie tai pasikalbėti.. Aš irgi mačiau savo mamą, zinojau kas tai yra. Bet buvo ant tiek gedinga, kad nepasakiau jai nes ir ji man nepapasakojo. Kelis metus sugebejau tai slėpti.

  4. zuikite
    zuikite prieš 7 m.

    A ir G parašė:
    Nepykit. Bet privalot apie tai pasikalbėti.. Aš irgi mačiau savo mamą, zinojau kas tai yra. Bet buvo ant tiek gedinga, kad nepasakiau jai nes ir ji man nepapasakojo…

    Na mano mama irgi nespėjo man apie tai pasakyti, tik tai supratau,kad jai jinai tai naudoja,tai ir man kažkada reikės. Ir man netikėtai pirmas kartas buvo mokykloje.
    O su savo dukrą,tai kažkaip dažnai uzkabinam ta tiema, kai jinai kažką tokio pasakys man,tai aš jai sakau,nebijok,ateis laikas ir tu jų naudosi 😃😃😃

  5. Pascal
    Pascal prieš 7 m.

    Pradinukai zaidzia buteli ir masturbuojasi Labai anksti dabar viskas.