Sveikiname jus su Tarptautine mokytojų diena!

Sveikinimas Mokytojų dienos proga plutmaverick | Shutterstock.com

Ir dėkojame, kad esate mūsų vaikų auklėtojai, ugdytojai, įkvėpėjai, žinių dalytojai, gražiausių pavyzdžių rodytojai...

Tegul ši spalio 5-oji jums būna gražiausių emocijų lydima, kupina vaikų meilės, dėmesio ir gerumo, o jums patiems – ypatinga diena, leidžianti prisiminti savo neaprėpiamai kilnią misiją ugdyti gyvenimui mažuosius.

Niekada nepavarkite vaikams būti tie šviesuliai, kurie įkvepia juos būti geresnius, pažadina kilniems darbams ir priverčia stengtis, siekti daugiau, bei jų talentų bei gabumų atskleidėjai, kuriems padedant atsiveria net stipriausiai užvertos durys, už kurių slepiasi gražiausios vaikų svajonės. Jūs esate tie, kurie leidžia vaikams tikėti gražiausiais dalykais, vykstančiais ne tik pasakose. Jūs – gražiausias prisiminimas kiekvieno vaiko gyvenime...

Su Tarptautine mokytojų diena! Diena, kuri tarsi kiekvieno Mokytojo gimtadienis – ypatingesnė nei kasdien, nes išskirtinai – tik jūsų, tad tegul ji būna ypatinga.

Ačiū už buvimą kasdien šalia mūsų vaikų – prie jų, greta jų ir už jų.

P. S. Ar dar prisimename savo mylimiausius mokytojus?..