Vyras lovoje pagal profesiją

Moterys gali nesunkiai pasidaryti išvadas apie vyro seksualumą iš to, kaip jis kalba apie savo profesiją. Psichologai išsiaiškino, kad kad jeigu vyras mėgsta savo darbą ir sugeba jame save realizuoti, jam sekasi ir kitose gyvenimo sferose. Jeigu gi stipriosios lyties atstovas savo profesija nepatenkintas, nepatiria jokio malonumo, tai lygiai taip pat pastebėtina ir kitose srityse.

Vis dėlto vertėtų atsižvelgti į tą faktą, kad neretai būna taip, jog lipdamas karjeros laiptais vyras aukoja savo asmeninį gyvenimą, o tai daro įtaką ir intymiems santykiams.

Vadovai

Jeigu tavo partneris užima vadovaujančias pareigas arba turi nuosavą verslą, intymioje sferoje problemos jam taip pat nebus svetimos. Būtinybė kiekvieną dieną analizuoti tai, kas įvyko, priimti sprendimus, atsakyti už juos, įtemptas darbo grafikas – visa tai veikia vyro nervų sistemą. Nuolatinė įtampa gali tapti impotencijos priežastimi.

Kartais nutinka ir atvirkščiai: dėl kokių nors asmeninių problemų stipriosios lyties atstovas nėra pajėgus patenkinti savo partnerę, tad visas savo jėgas nukreipia į darbą. Pasiturintiems vyrams gana dažnai išsivysto liga, vadinama intimofobija (tai baimė artimai bendrauti su žmonėmis). Tokiais atvejais jie ima manyti, kad moterims svarbiausia jų piniginės storis, o ne jie patys.

Matematikai ir fizikai

Dauguma mokslininkų (matematikų, fizikų ir pan.) seksualiniame gyvenime turi problemų. Ne paslaptis, kad tokiems vyrams (vadinamiesiems moksliukams) labai sudėtinga užmegzti kontaktą su priešinga lytimi. Net jeigu ir pasiseka, išsaugoti jį nė kiek ne lengviau – juk paprastai tiksliųjų mokslų mėgėjai nemoka išreikšti savo jausmų arba iš viso – pakeičia juos mokslu.

Panašių problemų turi ir programuotojai (jų mąstymas taip pat matematiškas). Jiems geriausiai sekasi tose srityse, kur galima išsikelti tikslą, užduotį, ir rasti sprendimą. Su gyvu žmogumi (ypač moterimi) viskas sudėtingiau.

Vadybininkai

Tie stipriosios lyties atstovai, kurie vadovauja kitiems žmonėms (kitaip tariant, dirba vadybininkais, dėstytojais ir pan.), taip pat turi specifinių asmeninio gyvenimo problemų: jeigu darbe vadovauja jie, namie situacija pasikeičia. Neretai jiems reikia dar stipresnės ir valdingesnės moters, trūksta dvasinių vertybių (pavyzdžiui, estetinio jausmo ir jautrumo apskritai).

Kadangi jų darbas paprastai būna sėdimas, sutrinka apatinės kūno dalies kraujotaka. Dėl to susilpnėja erekcija, o ejakuliacija būna greita.

Politikai ir treneriai

Fitneso treneriai ir politiniai veikėjai paprastai turi gana daug seksualinių partnerių. Jiems dažniausiai patinka greitas seksas – be jokių išankstinių pasirengimų ir preliudijų. Kadangi jie yra aktyvūs ir mėgsta bendrauti, užmegzti kontaktą jiems nėra sunku. „Naujas sijonėlis“ greitai patraukia jų dėmesį.

Kitaip nei treneriai ar politikai, pilotai ir vairuotojai labiau mėgsta stabilius santykius. Tokie vyrai savo seksualinius poreikius tenkina kruopščiai, dėmesingai. Kadangi jiems, kaip ir vadybininkams, didžiąją laiko dalį tenka sėdėti, nenuostabu, kad būdingos tos pačios problemos: greita ejakuliacija ir bėdos su erekcija.

Žurnalistai ir aktoriai

Visuomeniniai veikėjai (žurnalistai, aktoriai) jaučia pripažinimo poreikį, jiems reikia gerbėjų. Kitaip tariant, toks vyras nuolat reikalaus, kad girtum ir vertintum jį lovoje. Tradicijų ir monotonijos jis nemėgsta – jam reikia įvairovės. Taip stipriosios lyties atstovai bėga nuo kasdienybės (ir daro tai iš visų jėgų). Jie nė nesusimąstydami leidžiasi į nuotykius, ieško naujų simpatijų.

Tokie vyrai pabrėžtinai demonstuoja savo emocijas. Neretai būtent jų demonstravimas tampa pagrindiniu tikslu.

Kariškiai ir policininkai

Sportininkai, kariškiai, policininkai ir milijonieriai lengvai orientuojasi besikeičiančiose aplinkybėse, akimirksniu sureaguoja į tai, kas vyksta aplinkui. Vis dėlto tokie vyrai nesigilina į priežastis ir pasekmes. Lygiai toks pat jų požiūris ir į seksą.

Šių profesijų atstovai visiškai nesupranta flirto, o bet kokį koketavimą suvokia kaip kvietimą užsiimti seksu. Jeigu juos atstumia, jiems atrodo, kad partnerė išsidirbinėja, vaidina, tad ima ją versti. Tokiems vyrams intymus artumas – tai taip pat natūralu, kaip ir tai, kad rudenį krenta lapai.

Advokatai ir gydytojai

Advokatai, gydytojai, psichologai, mokslininkai-eksperimentuotojai (kitaip tariant, tyrimų ir situacijos analizės reikalaujančių profesijų atstovai) yra linkę būti atsargūs. Vieta, kurioje vyks „pats smagumas“, jiems turi būti rami.

Tokie vyrai labai bijo, kad juos atstums, todėl beveik niekada nerodo iniciatyvos susipažinti ar užmegzti rimtesnius santykius. Intymią akimirką jie stengiasi būti kaip galima švelnesni, nes nenori partnerei suteikti skausmo. Jie nori, kad malonu būtų jiems abiems.

Susiję straipsniai

Nedarbo dienos ir ilgieji savaitgaliai 2024 metais

2024 m. džiaugsimės 11 su savaitgaliais nesutampančių šventinių (nedarbo) dienų ir net 6 ilgaisiais savaitgaliais.

Darbas mamoms iš namų – misija įmanoma? (Daugiau nei 60 idėjų, ką dirbti!)

Dirbančios mamos – dažniau taisyklė negu išimtis. Maždaug 3 iš 4-ių mamų dirba visą darbo dieną. Motinystę ir darbą suderinti – įmanoma.

„Vyriški“ ir „moteriški“ darbai: realios šeimų patirtys

Darbų skirstymas į „vyriškus“ ir „moteriškus“ šeimoje, atrodo, niekur nedingsta. Jeigu vyras kala vinis, remontuoja, tai moteris stovi prie viryklės.