Chiromantija: kaip skaityti ateitį iš delno linijų?

Kad bent kažką pavyktų “perskaityti” iš rankų, reikia atkreipti dėmesį ne tik į delno linijas, bet ir į pačias rankas, pirštų ilgį ir formą, nagus, įvairiausis linijų figūrėles ant delno ir t.t. Tačiau jei šioje srityje esate tik pradedantieji, pirmam kartui pakaks ir pagrindinių taisyklių.

Tikriausias pirmasis ir aktualiausias klausimas: kurią ranką reikia tikrinti? Iš tiesų – abi, nes kiekviena iš jų turi skirtingas reikšmes.

  • Informacija kairėje rankoje – tai, ką žmogui davė gamta: charakterio savybės, temperamentas, talentai ir t.t. Atkreipk dėmesį į tai, kad visai tikėtina, jog to, kas užšifruota tavo delnuose, kol kas tu realybėje galbūt dar net nepastebėjai ar nespėjai išnaudoti.
  • Informacija dešinėje rankoje – tai, kas žmogui nutiko realybėje. Grubiai tariant, kairė ranka – tai žmogaus praeitis, vaikystė, potencialūs gabumai, paveldimumas ir t.t. Dešinė – tai, kas vyksta dabartyje, žmogaus tikslai, kurių jis pasiekė, talentai, kuriais pasinaudojo.

Svarbu: ši sistema galioja tik dešiniarankiams. Kairiariankiams viskas priešingai: apie praeitį pasakoja dešinė, o apie dabartį – kairė.

Pagrindinės linijos ant delno yra keturios: gyvenimo, širdies, galvos ir likimo.

Gyvenimo linija (1) prasideda tarp nykčio ir smiliaus, ir eina pusračiu žemyn. Priešingai, nei dauguma mano, gyvenimo linija neparodo gyvenimo trukmės, ji tiesiog atspindi žmogaus energiją ir sveikatos būklę. Kuo ji labiau įsirėžusi ir ryškesnė, tuo mažiau sveikatos problemų jos šeimininkas turi. Dviguba gyvenimo linija – tikra retenybė, kuri žada laimę, turtus ir kitas naudas. Linijos, apskritimai, žvaigždutės ir t.t., kertančios gyvenimo liniją, prognozuoja įvairias nelaimes: traumas, ligas ir t.t.

Galvos linija (2) prasideda nykščio smiliaus, virš gyvenimo linijos ir žemiau širdies linijos. Trumpa galvos linija ant abiejų rankų rodo, kad žmogui sunku sukoncentruoti savo dėmesį ir jis greit nuvargsta. Jei pačioje pradžioje galvos linija kerta gyvenimo liniją – tai proto ir intelektualumo požymis. Kuo didesnis atstumas nuo gyvenimo linijos, tuo mažiau subalanduotas ir atsakingas bei valingas žmogus. Galvos linija, sudaryta iš mažų trumpučių brūkšnelių – dirglumo ir nervingumo požymis. Įtrūkimai galvos linijoje reiškia laikinus emocinius išsekimus.

Širdies linija (3) daro lanką nuo rodomojo piršto link mažylio. Jeigu ji prasideda tarp rodomojo ir didžiojo piršto, tuomet žmogui pranašaujamas didelis pasisekimas meilės srityje. Linija, kuri prasideda ties didžiuoju pirštu, prognozuoja išdavystes. Jei širdies linija prasideda ten pat, kur ir gyvenimo bei proto linijos ir tai pasikartoja ant abiejų rankų – tai staigios mirties ženklas. Aiškiai matoma, atskira širdies linija rodo, kad jos šeimininkas dosnus ir nuoširdus žmogus. Jei širdies linija labai neryški arba jos išvis nėra – tai toks žmogus yra linkęs į intrigas ir neištikimybę. Jei širdies linija persipynusi, tarsi grandinėlė, vadinasi jos šeimininkas meilės reikaluose nepastovus.

Likimo linija (4) eina ištisai delno, nuo riešo link pirštų. Lygi, graži, tiesi ir nenutrūkstanti linija žada gerą gyvenimą. Kreiva ir trūkinėjanti linija  - tai ne itin malonių permainų ženklas. Visiškai nevientisa linija rodo žmogaus neryžtingumą, o jei likimo linijos ant delno aplamai nėra – žmogui labai nepasisekė, nes gyvenimas laukia gana sunkus arba priešingai – jis tiesiog tekės sava vaga be didesnių pakilimų ir kritimų.

Susiję straipsniai

Nedarbo dienos ir ilgieji savaitgaliai 2024 metais

2024 m. džiaugsimės 11 su savaitgaliais nesutampančių šventinių (nedarbo) dienų ir net 6 ilgaisiais savaitgaliais.

Darbas mamoms iš namų – misija įmanoma? (Daugiau nei 60 idėjų, ką dirbti!)

Dirbančios mamos – dažniau taisyklė negu išimtis. Maždaug 3 iš 4-ių mamų dirba visą darbo dieną. Motinystę ir darbą suderinti – įmanoma.

„Vyriški“ ir „moteriški“ darbai: realios šeimų patirtys

Darbų skirstymas į „vyriškus“ ir „moteriškus“ šeimoje, atrodo, niekur nedingsta. Jeigu vyras kala vinis, remontuoja, tai moteris stovi prie viryklės.