„Kärcher“ patarimai: akumuliatorinių langų valytuvų galimybės – beribės

Reklaminis partnerio turinys
Moteris akumuliatoriniu langų valytuvu valo automobilio stiklus Partnerio nuotr.

Šiandien akumuliatorinius langų valytuvus galima rasti daugelio šeimų namuose. Jų populiarumas – akivaizdus: vienas nesmagiausių namų ruošos darbų tampa gerokai patogesnis, o švaros rezultatai – dar labiau džiugina.

Ar gali būti langų valymas smagus užsiėmimas? Besidomintys technologijomis akumuliatorinį langų valytuvą atranda kaip išsigelbėjimą. Džiugina ne tik kokybiškas valymo rezultatas, greitis ir akinamai švarūs langai, bet ir proceso cikliškumas, kai nešvarus vanduo nepasklinda po namų erdves, o patogiai surenkamas į prietaiso vandens surinkimo talpyklą.

Vos akimirka, ir jokių dryžių

Langų valytuvai tinka daugumai lygių paviršių. Lanksčios siurbimo juostelės prisitaiko, tad prietaisą galima naudoti ir ant kiek išlenktų paviršių. Šeimos, turinčios prietaisą namuose, džiaugiasi ne tik neįtikėtina švara, bet ir atranda daugybę kitų jo naudojimo galimybių.

Ant veidrodžio matyti sudžiūvę dantų pastos lašiukai? Vaikų rankų įspaudai ant visų stiklinių durų? Katė prabėgo pro stalviršį virtuvėje ir paliko letenų žymes? Langų vaytuvui įveikiamos visos užduotys. Valant, matote, liko drėgmės? Susiurbkite ją akimirksniu!

Prietaisas ypač naudingas ir po dušo drėgmei pašalinti nuo šlapių plytelių ar stiklinių dušo pertvarų. Jei nepasivarginsite dažniau pakartoti šią „procedūrą“, drastiškai sumažinsite kalkių nuosėdų ir muilo likučių kaupimąsi.

Manote, langų valytuvas naudingas tik namuose? Taip, tikrai įvertinsite savaitinį vonios valymą, kuris taps ir paprastesnis, ir greitesnis, tačiau prietaiso nauda džiaugsitės ir už namų ribų. Jis puikiausiai pravers ir automobilio stiklams, o pavasarį išvalysite net stiklinį šiltnamį! Svarbu prisiminti, kad prietaiso vertę didina jo savarankiškumas: akumuliatorinis langų valytuvas pasirengęs dirbti bet kuriuo metu ir iš karto. Naujausi modeliai, pavyzdžiui, WV 6, nepertraukiamai gali veikti net iki 100 min. ir nurodyti likusį veikimo laiką.

Dalis „Kärcher“ langų valytuvų modelių – WV 6 ir WV 2 – komplektuojami su papildomomis skirtingų spalvų siurbimo juostelėmis. Jos gali atstoti žymiklius, kai valote skirtingus paviršius, be to, naudojant skirtingas juosteles, jos ne taip greitai susidėvi, taigi ir šiuo atveju „Kärcher“ pranašumas – akivaizdus.

Svarbu pabrėžti, kad langų valytuvo komplektacija gali būti įvairi, pavyzdžiui, pridėta itin praktiška detalė – belaidis valymo priedas KV 4, kuris pakeičia ploviklio išpurškimo buteliuką su šluoste. Kaip veikia toks prietaisas? Jis vibruoja ir nešvarumus pašalina be purškimo dulksnos, kuri dažnai pasklinda ne ta „trajektorija“, kuria valomi namai. Na, o labiausiai džiugina praktiniai aspektai: visada sausos rankos, grindys, be to, nereikia purškinėti, tad valant sutaupoma laiko.

Keletas patarimų, kad langų valytuvo galimybės būtų išnaudotos maksimaliai:

  • negailėkite ploviklio, purkškite gausiai, tuomet nešvarumai lengvai sudrėks ir atšoks nuo valomo paviršiaus;
  • nevalykite langų saulėtą dieną, mat ant įkaitusio paviršiaus paskleistas ploviklis iš karto išdžius;
  • jei valant siurbimo juostelės išsiteps, tiesiog nuvalykite jas švaria šluoste, na, o jei reikia pasiekti aukštesnius langus, naudokite specialų teleskopinį ilgiklį.