Neringos Čereškevičienės patarimai talentingų vaikų tėvams

Neringa Čereškevičienė „Tėvų darželio“ laidos stop kadras

Devintojoje „Tėvų darželio“ laidoje kalbėjomės apie vaikų talentus: kaip juos pastebėti, tinkamai ugdyti ir... neužgesinti? Atsakymų ieškojome svečiuose pas „Telebimbam“ vaikų darželio ir „Upės“ pradinės mokyklos įkūrėją Neringą Čereškevičienę.

Kaip pastebėti ir puoselėti vaiko talentą?

Tėveliams, norintiems atrasti ir puoselėti savo vaiko talentą, Neringa pataria tiesiog įsiklausyti į vaiko vidinį pasaulį, jo unikalią asmenybę ir nedaryti dažnai pasitaikančios klaidos bei nebandyti įgyvendinti savo svajonių, pasitelkiant vaikus:


Talentų eksperte ir Lietuvos vaikų mama vadinama Neringa pasakoja, kad vaiko talentą iš dalies lemia genetika ir prigimtis, tačiau tik su džiaugsmu atliekamas darbas ir pastangos „padaryti geriau, nei vakar“ skatina tobulėti.

Paklausta, ką reikėtų daryti susidūrus su dažnai pasitaikančia problema, kuomet pasirinktas, atrodytų, vaikui mielas būrelis jam nebepatinka, Neringa ragina atsakyti į klausimą, ką jis suteikia vaikui. Kryptingas vaiko talentų ugdymas ir popamokinė veikla svarbi ir dėl galimybės įdiegti svarbias savybes: nuoseklumą, užsispyrimą, gebėjimą pabaigti pradėtą darbą.

Kaip savo vaikų talentus ugdo Dovilė ir Žygis Stakėnai?

Laidos vedėjams Dovilei ir Žygiui Stakėnams vaikų talentų paieškos bei lavinimas taip pat labai svarbūs - juk jiedu augina jau į paauglystę įžengusius sūnus Kajų ir Pijų. Abu vaikinukai sekė tėčio pėdomis ir dainavo „Ąžuoliuke“, o muziką visuomet lydėjo (ir tebelydi) sportas: krepšinis, futbolas, karatė, stalo tenisas, lengvoji atletika ir net boksas!

Laidos vedėjų interviu kviečiame skaityti:

Kiekvieną sekmadienį TV3 eteryje talentingiausi Lietuvos vaikai

Ilgą pertrauką nuo televizijos padariusi Neringa Čereškevičienė nusprendė grįžti į ekranus ir tapo viena iš TV3 projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ teisėjų. Šou dalyvaus ir varžysis talentingiausi vaikai ir paaugliai iki 14 metų amžiaus - nuo grojančių ir dainuojančių ar šokančių iki dresuojančių gyvūnus ar įstabiai valdančių špagą!

Neringa ir visa laidos kūrybinė komanda kviečia įsijungti TV3 ne tik šeštadienio rytais, kuomet rodoma „Tėvų darželio“ laida, bet ir sekmadienio vakarais, 19.30 ir žiūrėti „Lietuvos talentai. Supervaikai“!

„Tėvų darželis“ - šeštadieniais 10 val. per TV3. Laida kartojama pirmadieniais 9 val. per TV8. Visus laidos įrašus rasite „Tėvų darželio“ portale ir TV3play.lt